999 rezultate për

boot

Si ta formatoni vetë kompjuterin tuaj Ky artikull shpjegon në linja të gjera si instalohet Windows XP. 1.Hapi i parë për të formatuar kompjuterin tuaj ësh
Ky bukuroshi ka vrarë një president amerikan (FOTO LAJM) Lewis Thornton Powell, i lindur më 22 prill 1844, i vdekur më 7 korrik 1865, i njohur gjithashtu si Lewis Payne dhe Lewi
Ja si ta formatoni vetë kompjuterin tuaj Ky artikull shpjegon në linja të gjera si instalohet Windows XP. 1.Hapi i parë për të formatuar kompjuterin tuaj ësh
Londër / Përmbyset treni, mbi 50 të plagosur (FOTO LAJM & VIDEO) Një tren është përmbysur shumë pranë qendrës sëLondrës duke lënë të plagosur të paktën 50 të plpersona. Ngjarja ka
J-Lo dhe Iggy ndezin Hollywood-in (FOTO LAJM) Nuk pritej që të këndonte, por Jennifer Lopez u tundua aq shumë nga fansat sa në mënyrë të papritur iu bashkua Iggy Azal
Motra e gruas së Toni Blerit bëhet myslimane për shkak të palestinezëve Motra e vogël e gruas së ish-kryeministrit britanik, Tony Blair, Laurent Booth në vitin 2001 ka pranuar islamin si fe të