999 rezultate për

boom

EMRI/ Shpallet në kërkim personi që kërcënoi gazetaren Shpallet në kërkim personi që kërcënoi autoren dhe drejtuesen e emisionit "BOOM", Fiori Dardha. Bëhet fjalë për shtet
Tayna me Louis Vuitton fallco, i kthehen këngët në boomerang (FOTO LAJM) Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Cortez e çmendur pas Messit, shikoni si e quan pleshtin pas fitores ndaj Getafes (FOTO LAJM) Suzy Cortez njihet si një fanse e çmendur e Barcelonës dhe sidomos e Leo Mesit. Bukuroshja që u bë e famshme pasi fi
Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM) Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë
Granit Xhaka shprehet i lumtur me supergolin që shënoi sot për Arsenalin Mesfushori shqiptar i Arsenalit shënoi sot një gol të rëndësishëm dhe të mrekullueshëm në fitoren e Arsenalit ndaj Newca
Era bën boom! Rekord klikimesh brenda pak orësh për këngën e Botërorit (VIDEO) Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë esh
Boom lindjesh në Zvicër Niveli i lindjeve në vitin 2017 ishte më i larti në 40 vjetët e fundit. Gjithsej 1816 fëmijë kanë lindur këtë vit në
Suzy Cortez festo dhe lavdëron Messin pas triumfit në Bernabeu Suzy Cortez njihet si një fanse e çmendur e Barcelonës dhe sidomos e Leo Mesit. Vajza që u bë e famshme pasi fitoi c
Shkoi të denonconte dhunën nga i dashuri, vajza gjen belanë me policin Dashuria e solli nga Australia në Shqipëri! Në redaksinë e emisionit “BOOM” në RTV Ora News mbërriti një denoncim nga nj
iOS 11 hapet nesër, tipare të reja do të vijnë tek iPhone-i juaj iOS 11, versioni më i fundit i sistemit operativ celular të Apple, do të fillojë të përdoret nga përdoruesit e iPhone dh
Boom turistik në Slloveni falë Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e presidentit amerikan, Donald Trump, Melanie është nga Sllovenia dhe kjo është diskutuar gjatë në media.
E reja me sindromën "Down" realizon ëndrrën, boom shikueshmërie (VIDEO) Mélanie Ségard është një 21 vjeçare, me një buzëqeshje të ndritshme. Ajo është dashuruar me punën në restorante ndërsa
“Baby Boom”, konkordi që fluturon nga Londra në Nju Jork për 3.5 orë (FOTO LAJM) Një aeroplan supersonik pasagjerësh është zbuluar për herë të parë mbrëmjen e djeshme. I krijuar nga kompania e hapës
Instagram vjen me tri veçori të reja Instagram është duke shtuar tri veçori të reja në ato që quhen “Stories”, në atë çfarë po quhet përditësimi më i madh në
"Boom" kërkesash për bileta në miqësoren Austri-Shqipëri Teksa jemi 20 ditë nga ndeshja e parë miqësore e Kombëtares shqiptare ndaj Austrisë, sfidë e cila do të zhvillohet në st
Miss "Bum Bum", forca e Sao Paolos (FOTO LAJM) Kjo “vajza e thjeshtë” në foto është Miss Boom Boom, quhet Suzy Cortez dhe ka tërbuar të gjithë me fotot e saj të nxehta
Sonic Boom! Kinezi shënon nga 30 metra (VIDEO) Në ndeshjen e divizionit të parë kinez mes tra Changchun Yatai e Dalian Aerbin, mesfushori i skuadrës mike gjen golin e
"Boom, boom, Lisicki", shërbim 210 km/h (VIDEO) Sabine Lisicki tashmë e ka emrin në librat e rekordeve dhe të historisë së tenisit. Me topin që e lëshoi si plumb në dre
Ja letra prekëse nga burgu për Aurela Gaçen (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Aurela Gaçe, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka dëshmuar se përpos faktit që ësht
Pogba rrëfen sekretin e "PogBOOM" (VIDEO) Paul Pogba tregon sekretin e gjuajtjeve të tij nga distanca në kanalin e Juventus në YouTube. Mesfushori francez rrëfen