999 rezultate për

bonusi

Rama: Bonusi për bebet, rritet numri i lindjeve Kryeministri Edi Rama deklaron se në rritjen e lindshmërisë ka pasur efekt bonusi i bebeve. Në një konferencë për med
Dy kushtet që Barcelona i ka vendosur Neymarit për rikthim në Camp Nou Ylli i PSG, Neymar duhet të sakrifikojë një pasuri nëse do të kthehet në Barcelonë. Megjithatë, shefi kryesor i Ok Di
Manastirliu në Maternitetet e Tiranës: Nga sot bonusi i bebes për çdo të porsalindur “Bonusi i bebes do të përfitohet menjëherë nëse fëmija regjistrohet në zyrën e posaçme të hapur pranë çdo materniteti në
Neymar i përgjigjet Barcelonës, paraqet kundërpadinë në FIFA Neymar ka paraqitur një kundërpadi në FIFA për pagesën e një bonusi nga FC Barcelona. Bonusi i referohet 26 milionshit e
Shefi kinez, bonus financiar për çdo kilogram të humbur nga punonjësit Drejtuesi i një biznesi të vogël kinez, duke u nisur nga shqetësimi që ka për mbipeshën e disa prej punonjësve të tij, k
STREHIMI/ 156 familje do marrin bonusin në Tiranë Mbi 150 familjarë që nuk paguajnë dot qiranë e banesës në kushtet e tregut të lirë, do të përfitojnë bonus qiraje mujore
Ronaldo dhuron për bamirësi bonusin e Realit Cristiano Ronaldo shpesh herë ka treguar se është jo vetëm një futbollist i madh, duke bërë gjeste të ndryshme humanitar
"Bonusi i strehimit", ja kush përfiton Qeveria në mbledhjen e saj të djeshme ka miratuar kriteret dhe procedurat për dhënien e bonusit të strehimit për disa ka
Perisic mbërrin në Milano: Interi i vetmi ekip që më donte Më në fund, Interi ka bërë realitet ëndrrën e tij e cila ka qenë transferimi në Milano, i mesfushorit kroat, Perisiç, i
E pazakontë, maçoku Bossy shef i një zyre komunikimi në Rumani (FOTO LAJM) Maçoku Bossy është një drejtor i pazakontë, ai është në krye të një zyre të komunikimit në një kompani që shet ushqim on