999 rezultate për

bonucci

Situata e Ronaldos, Pirlo: Sonte do të marrim vesh gjithçka Pirlo konfirmoi se Chiellini do të humbasë këtë ndeshje për shkak të dëmtimit, dhe Leonardo Bonucci është nën pikëpyetje
Juventusi pritet të jetë i "gjymtuar" ndaj Barcelonës, të tjera lajme negative vijnë nga bardhezinjtë Juventusi ka marrë një tjetër goditje në prag të sfidës kundër Barcelonës në Champions League. Pas kapitenit Chiellin
Pse nuk u akordua penallti prekja me dorë e Bonuccit? Sezonin e kaluar në kampionatin italian u vërshëllyen plot 186 penallti, një rekord absolut ky në botën e futbollit, çka
Bonucci tregon kush janë 2 mbrojtësit më të mirë në botë Leonardo Bonucci ka folur para ndeshjes Itali0Holandë duke deklaruar se Van Dijk dhe Giorgio Chiellini janë dy nga pesë
Bonnuci reagon pas kualifikimit në finalen e Kupës së Italisë: Ishte një ndeshje e çuditshme Mbrojtësi i Juventus-it, Leonardo Bonucci, ka komentuar kualifikimin në finalen e Kupës së Italisë të arritur pas barazi
Bonucci zbulon "padashje" fanellën e sezonit tjetër të Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi po bëhet gati edhe për sezonin e ardhshëm. Skuadra bardh e zi duket si ka bërë gati fanellat që do t’i përd
Bonucci nuk është bërë pishman për kalimin te Milani Kalimi i Bonucci te skuadra e Milan konsiderohej si një nga lëvizjet më befasuese dhe kontroverse gjatë asaj kohe (2016/
Bonucci: Jemi gati, më në fund kemi një datë! Pas në ndërprerjeje prej gati 3 muajsh, futbolli në Itali do të rikthehet më 13 qershor me ndeshjet gjysmëfinale të Kupë
Chiellini rreth transferimit të Bonuccit te Milani: Ishte pa logjikë Të shumtë kanë qenë futbollistët që janë bërë personazhë të librit autobiografik të Giorgio Chiellinit. Së fundmi në
Guardiola rikthen interesin për Bonuccin, Juve reziston Trajneri i Manchetser City-t, Pep Guardiola ka rikthyer interesimin për qendërmbrojtësin e Juventusin, Leonardo Bonucci.
Edi Rama për Tuttosport: Jam tifoz i Juventusit, Chiellinin dhe Bonuccin i dua në Qeveri Edi Rama dhe Shqipëria janë në qendër të mediave italiane teska gjesti human i dërgimit të 30 mjekëve dhe infermierëve s
Bonucci flet pas vetizolimit: Ditë të vështira, tani kemi të drejt të dalim Leonardo Bonucci e pranon se këto ditë kanë qenë të vështira, por konfirmon se izolimi ka mbaruar për anëtarët e stafit
Bonucci e pranon: U zgjuam me vonesë Mbrëmë është regjistruar një nga rezultatet me surprizë gjatë këtij sezoni të Champions League edhe pse akoma ska mbarua
Bonucci bie pre e kamerës së fshehtë Leonardo Bonucci ka rënë pre e një kamere të fshehtë të programit italian “Le Iene”. Ditën e nesërme do të transmetoh
Zbulohen mesazhet mes Bonuccit dhe kapo-ultras: Do të përdorim si pretekst për të sulmuar klubin Në verën e vitit 2017-të, Bonucci bëri një lëvizje që i habiti të gjitë. Qendërmbrojtësi u transferua nga Juventus t
Roma-Juve, dalin formacionet zyrtare të klasikes Kanë dalë formacionet zyrtare të klasikes të futbollit italian mes Romës dhe Juves ndeshje e cila starton në orën 20:45
Zbulohen fjalët e Bonuccit drejtuar gjyqtarit në ndeshjen Lazio-Juventus Leonardo Bonucci pati një diskutim të shkurtër me gjyqtarin e katërt gjatë ndeshjes mes Lazios dhe Juventusit. Gjyqta
Bonucci: Duhet të shuajmë nervozizmin Leonardo Bonucci ka qenë ai që la i fundit dhomat e zhveshjes mbrëmjen e të shtunës, ndërsa e gjithë skuadra ishte akomo
Humbja ndaj Lazios, Bonucci: Gjyqtari ishte kundër Juventusit Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, është ankuar në referim në humbjen e parë të skuadrës së tij këtë sezon
"Me Sarrin ishte një ndryshim total", rrëfehet Bonucci: Milani më rriti si njeri Juventusi duket ndryshe nga ai një viti më parë, kur në krye të ekipit ishte Masimiliano Alegri. Ardhja e Sarrit te b