999 rezultate për

bono

Janari është muaji më i rëndë për ndryshime Vendimet është më mirë t’i merrni në pranverë sesa në janar. Fillimi i vitit zakonisht është kohë e vendimeve dhe s
Maqedoni, ulen kamatat për të shpëtuar ekonominë Banka Popullore me zvogëlimin e bono thesareve dëshiron ta gjallërojë ekonominë e ngecur vendore. Ky është qëndrimi i nj
Fejohet aktoria Ejlyl e ''Rrahje Zemre'' Aktorja kryesore e serialit ''Rrahje Zemre'', Oyku Karayel, po avancon në rrugën e saj drejt martesës me këngëtarin e nj
Po largohet nga Shqipëria? Alketa Vejsiu thyen heshtjen njëherë e mirë Lajmi qw Alketa Vejsiu mund të largohej nga Tv Klan u bw njw ndwr lajmet mw tw klikuara pak ditw mw parw. Pas shuwm zwra
Ed Sheeran anulon koncertet në SHBA për shkak të pasigurisë Banda irlandeze e “rock”-ut, U2 dhe Ed Sheeran kanë anuluar koncertet e tyre që priteshin të mbaheshin në St. Louis për
Portieri i Granadës mohon shpërblimin e Realit Pasi shkaktoi një rrëmujë mediatike portieri i Granadës, Ivan Kelava ka reaguar duke mohuar që Reali i Madridit të ketë
U2 anulojnë dy koncertet në Paris, lule në vendin përkujtimor (FOTO LAJM) Një ditë pas sulmeve vdekjeprurëse në Paris, anëtarët e U2 bënë homazhe për të vrarët, duke çuar lule në vendin përkujti
Arrestohet një person me rrezikshmëri të lartë në Tiranë Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është arrestuar nga ana e forcave policore. Policia ka informuar se ka
Tregtoni 50 EURO me aksionet e Apple-it në tregjet globale financiare nga shtëpia juaj! FXLider për lexuesit e Portalit Albeu.com jep 50 € për një fillim të suksesshëm për tregtimin me aksionet e Apple dhe ko
Bono: Jam dëmtuar, mund të mos i bie më kitarës Pas aksidentit të shkaktuar me biçikletë në muajin nëntor, Bono Vox, lideri i grupit U2 ka lajmëruar të gjithë fansat se
Zbardhet drafti, çmimi i urbanit 50 lekë Zbardhet draftin për urbanet ku çmimi i biletes propozohet të arrijë në 50 leke. Sipas draftit të bërë publik nga gazate
Rama takon Bono Vox: Takohemi ne Tirane (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij "Facebook", fotografinë ku ai dhe "Bono Vox" (lideri i mega rock grup
"Alo, jam De Sanctis, abonohuni" (VIDEO) Iniciativë simpatike e Romës për ti nxitur tifozët për fushatëne abonimeve për sezonin 2013-2014, që sapo ka filluar. Po
Qeveria, borxh të ri 15 mln euro Qeveria shqiptare vazhdon të marrë borxhe. Banka e Shqipërisë zhvillon në 20 gusht ankandin e bonove të thesarit në euro
Rritja e rrogave, Majko: Berisha po luan të “zgjuarin” Deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko quan të paprecedentë vendimin e kryeministrit në largim Sali Berisha rritjen
Komisioni i Ekonomisë, shqyrtohet drafti për shtyrjen e afatit të bonove Komisioni i Ekonomisë do të shqyrtojë sot draftin e miratuar nga qeveria një javë më parë për shtyrjen e afatit të bonov
Shtyhet edhe një vit afati i përdorimit të bonove të privatizimit Afati i përdorimit të bonove të privatizimit është shtyrë edhe për një vit më tepër. Sips një vendimi të miratuar të enj
Google shpërblen Eric Schmidt-in me 6 milionë dollarë Shefi ekzekutiv i Google ka udhëtuar nëpër botë me misione diplomatike dhe herë pas here ka folur keq për konkurrentët e
Bixhoz me paratë e shtetit Rreth 100 milionë euro para të buxhetit të shtetit i ka investuara Banka Qendrore e Kosovës (BQK) në bono të Thesarit të
Borxhe të reja Ministria e financave nuk do të zvogëlojë normat e interesit për bonot e thesarit me të cilat Qeveria ngarkohet çdo të m