999 rezultate për

bones

Zhvillimi i turizmit në Luginën e Valbonës (FOTO-LAJM) Përfaqësues të WWF Mesdhe, Ministrisë së Mjedisit dhe qeverisjes lokale nënshkruan dje një marrëveshje për zhvillimin e
Lisbonë, Shaqiri dorëzon trofeun e Champions League Xherdan Shaqiri ambasador i BayernMunchen. Sulmuesi me origjinë shqiptare ka shoqëruar Shefin Ekzekutiv të shoqërisë, Ka
Mrekullia alpeve shqiptare (FOTO-LAJM) Lugina e Valbones eshte nje nga mrekullite e paperseritshme te natyres alpine shqiptare. Kjo lugine ndodhet ne pjesen me
"El Classico" për William Carvalho Real Madridi dhe Barcelona do t’i futen një "El Classico"-je tjetër dhe kësaj here për merkaton. Bëhet fjalë për një loj
Mourinho kërkon talentin e Lisbonës (VIDEO) Edhe Chelsea është futur në garë për të firmosur me objektivin e Liverpool, Thiago Ilori. Brendën Rodgers i janë refuzua
Bayern, 10 milionë për Ronaldon e ri (VIDEO) Bruma, talenti 18-vjeçar i Sporting Lisbonës cilësohet nga të gjithë si Cristiano Ronaldo i ri dhe kjo nuk mund ti shpët
Princi Harry rikthehet në krahët e modeles Cressida Bones (FOTO-LAJM) Princi Harry është rikthyer në krahët e Cressida Bones. Harry dhe modelja Bones janë fotografuar duke u përqafuar në V
Merkel-Sarkozy: 250 miliard euro do rikthejnë besimin e tregjeve Dy prej drejtuesve më të lartë të Bashkimit Evropian, kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel dhe presidenti i Francës, N
Dialogu duhet të vazhdojë Kryeparlamentari i Kosovës, Jakup Krasniqi tha sot se dialogu me Serbinë duhet të vazhdojë, pavarësisht faktit se Beogra
Gabon recognizes Kosovo The Gabonese Republic has recognized Kosovo as independent. Gabonese officials "verbally informed Kosovo representatives
Jeffren kalon tek Sportingu i Lisbonës Sporting Lisbona ka transferuar mesfushorin e Barcelonës, Jeffren Suarez për 3.75 milion euro, ka njoftuar klubi portuge
Jeffren shumë pranë Sportingut të Lisbonës Agjenti i lojtarit të Barcelonës, Jeffrenit ka thënë se klienti i tij është afër transferimit te klubi portugez, Sportin
Bendtner drejt Sportingut të Lisbonës Sulmuesi i Arsenalit,Nicklas Bendtner duket se shumë shpejt do përfundojë transferimin e tij tek skuadra portugeze,Sport
Juventusi ndalet nga Sportingu i Lisbonës (VIDEO) Skuadra e Juventusi është ndalur në miqësoren e parë të kryer në ndeshjet para-sezonale kundrejt Sportingut të Lisbonës
Portugalia: Ekonomia, jo gjendje kritike Portugalia mohoi spekulimet se e ka gjithmonë e më të vështirë të marrë kredi nga autoritetet ndërkombëtare, pasi raport
Samiti i Lisbonës acaron marrëdhëniet Shkup-Athinë Lënia e Maqedonisë jashtë axhendës së samitit të NATO-s në Lisbonë, acaron edhe më tej marrëdhëniet mes Shkupit dhe Athi
Genti mposht Sportingun, barazim mes Levskit dhe Lillës Në grupin C të Europa League janë luajtur ndeshjet midis Gent dhe Sporting Lisbonës, ndeshje e cila ka përfunduar me rez
Emri, zgjidhja jo para samitit të Lisbonës Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen e ka vlerësuar si të vështirë mundësinë e zgjidhjes se kontesti
Marreveshja e Lisbones lejon euron edhe ne shtetin qe braktise BE-ne Marrëveshja e Lisbonës do të mund të mundësojë që shteti i cili e braktisë euro
Sot hyn ne fuqi Marreveshja e Lisbones Pas shumë goditjeve politike Marrëveshja Reformuese e Bashkimit Evropian hyn në fuqi këtë t&eum