999 rezultate për

bombe

10 metodat si ti beni per vete vajzat Shume meshkuj duan te bejne per vete bukuroshen per te cilen te gjithe kane interes si yjet e filmave, yjet e estrades,
Sulm me bombë në Bagdat, binjakët vrasin 20 persona Të paktën 20 njerëz janë vrarë dhe 40 të tjerë janë plagosur nga një bombë e hedhur nga dy binjakë në një zonë komercial
Siç kishte premtuar! Enca po plas "bombën" e parë të vitit 2021 (VIDEO) Këngëtarja Enca Haxhia po rikthehet fuqishëm në muzikë, pas një pushimi të gjatë për shkak të ndërhyrjes në këmbë. Aj
Alarm për bombë! Policia qëllon me armë një person në aeroportin e Frankfurtit Policia gjermane ka qëlluar një person të armatosur në aeroportin Ndërkombëtar të Frankfurtit pas denoncimit se dikish k
Nuk janë bashkuar: Deklarata bombë e Mozzik për Loredanën (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit në media është përfolur se Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar. Dyshja janë fotografuar shpesh
Shqipja plas "bombën" e radhës, i nxjerr regjistrimet autores së "Përputhen" (FOTO&VIDEO) Shqipe Hysenaj e ka mbajtur fjalën dhe sot ka publikuar një regjistrim të autores së "Përputhen", Olsa Muhametit, në rrj
"Cikalleshi rrëmujaxhi", bashkëshortja rrëfen si asnjëherë sekretet e bomberit (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Sokol Cikalleshit, Kornelia Cikalleshi, ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me sulmuesin e Kombëta
"Spiunoi" dy bosat e mëdhenj të krimit, i penduari rrëfen si përgatiti bombën që vrau Vajdin Lamajn SPAK shpalli në kërkim Lulzim Berishën dhe Viktor Ymerin për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Artan Arsit me bombë me telekom
Arjoni plas bombën, publikon foton nga shtrati me Anën e Përputhen (FOTO LAJM) Arjoni Luli ishte djali i cili ndezi për herë të parë debat mes Anës së parë dhe Teas në "Përputhen". Arjoni u cilësu
"Pse e puthe pas skene?", Shqipja ka gati "bombën" e rradhës (VIDEO) Ndonëse është pezulluar prej javësh nga “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj vijon të jetë konkurrentja më e komentuar dhe kjo j
Shqipja lëshon bombën e parë: Publikon foton e vjetër të Teas duke puthur Andin? Konkurrentja e pezulluar e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka deklaruar që prej daljes së saj se do të plasë “bomba” me të
Sindit të "Përputhen" nuk i del e keqja: Jam si bombë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë ishte tepër dinamike në “Për’puthen” dhe shkak u bë një debat mes Melisë dhe Sindit që çoi në largimin n
Krijoi arsenalin bërthamor të Iranit, vritet me bombë shkencëtari i njohur Shkencëtari më i lartë i armëve bërthamore të Iranit, Mohsen Fakhrizadeh është vrarë pranë kryeqytetit Teheran, ka konfi
Një" bombë" vitaminash, pse duhet të hani sa më shumë shegë këtë sezonin E pasur me vitaminë A, vitaminë B5 (acidi pantotenik), E, C, acid folik, kalium dhe fosfor,antioksidantë etj shega mund
Rivaldo "plas bombën": Ky viti i fundit i Messit te Barcelona Braziliani Rivaldo është një nga ata emra që do të kujtohen gjithmonë me shumë nostalgji nga tifozët e Barcelonës për sh
8 gola në 8 ndeshje, bomberi Cikalleshi: Ky grup ka qenë me ekipe poshtë nivelit tonë Sokol Cikalleshi ishte padyshim një nga më të mirët e ndeshjes, me 2 golat e realizuar në përballjen ndaj Bjellorusisë.
Bendtner plas "bombën": Kur shkova e Juventusi një grup futbollistësh po pinin cigare në tualet Sulmuesi danez, Nicolas Bendtner ndryshoi shumë klube dhe ai pati një aventurë të shkurtër në gjigantin italian Juventus
Ylli i Lazios lëshon "bombën": Ne nuk na paguajnë, presidenti blen avion Nuk kanë fund problemet për Lazion. Sikurse të mjaftonin telashet për hetimin mbi shkeljen e protokollit sanitar, klubi
"Me Klodian Duron ndodhin rrahje të përgjakshme", ish-trajneri i Feronikelit bën deklaratën "bombë" Feronikeli është duke kaluar një periudhë shumë të vështirë, si në fushë, por edhe jashtë saj. Për shkak të rezultat
Chiringuito plas "bombën": Ramos drejt largimit nga Real Madrid Sergio Ramos mund të largohet nga Real Madrid. Kështu ka lënë të kuptohet miku i tij, Cristobal Soria, i cili është n