999 rezultate për

bombave

Pritet dëgjimi i "bombave" në seancën e re për rastin "Monstra" Sot në Gjykatën Penale të Shkupit, do të mbahet seancë e re për rastin “Monstra”, në të cilën ashtu si[ është paralajmër
Elisa me "zjarr" ndaj "bombave" të BILD: Nuk na helmon dot Saliu Elisa Spiropali, nuk është përmbajtur në lidhje me përgjimet e publikuara nga Bild për dosjen 184 duke shpërthyer në aku
Votën ose tek shtëpia! Dibranët reagojnë pas "bombave" të "BILD" (FOTO LAJM) 16 përgjimet e publikuara sot nga gazeta gjermane "Bild" kishin të bënin me zgjedhjet e vitit 2017 në Dibër. Në përgjime
Frikë për një "21 Janar II": Sonte, protesta e madhe e opozitës pas "bombave" të BILD Opozita do të zhvillojë sonte në orën 19:00 protestën e tetë kombëtare përpara Kryeministrisë duke kërkuar sërish largim
Prela flet pas bombave të "Bild": Çfarë ndodhi me dosjen e bujshme 339, kush nxorri përgjimet Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela ka dalë në një konferencë për shtyp pas nxjerrjes së përgjime
"Të dua fort vllai"! Vangjush Dako reagon pas "bombave" të "Bild" Kryetari i Bashkisë së Durrës, Vangjush Dako ka reaguar për publikimin e audiopërgjimeve në gazetën gjermane "Bild" ku k
BDI i kundërpërgjigjet "bombave" të El Cheka-s (FOTO LAJM) Pas materialeve të përgjimeve të publikuara nga El Cheka, një mërgimtar që jeton në SHBA ku protagonistë janë krerët e B
Mbështetës i flaktë i Trump, ky është personi i bombave me postë (FOTO LAJM) Policia amerikane më në fund e ka kapur personin që tmerroi amerikën duke dërguar bombë me zarf nëpër figura të njohura.
"Nëna e të gjitha bombave", si u zhduk nga faqja e dheut qyteti bregdetar (FOTO LAJM) Uragani Michael ka shkatërruar qytetin Mexico Beach në veriperëndim të Floridas në SHBA, thanë zyrtarët. Kur Uragani
Ushtria shqiptare shfaq në kufi me Rusinë "bishën" e blinduar të skuadrës së bombave (FOTO LAJM) Skuadra shqiptare e çaktivizimit të bombave kanë marrë pjesë në një ushtrim qytetin Aizkraukle të Letonisë në kuadër të
Rama me urgjencë në Amerikë pas “bombave” të Lu-së Kryeministri Edi Rama ka fluturuar drejt Amerikës në një vizitë 24 orëshe. Burime pranë kryeministrisë bëjnë me dije
Pas SHBA-së dhe Rusisë, Irani prodhon super bombën 10 tonëshe E gjithë bota ktheu syte kur SHBA-të bombarduan një tunel të ISIS në Afganistan me një super bombë të quajtur "Nëna e të
Raporti i PSP, Janeva ka dëgjuar 70% të “bombave” Në Raportin e publikuar nga PSP theksohet se prokurorët kanë arritur të dëgjojnë 70 për qind të materialeve të përgjuara
Këshilli gjyqësorë, shkarkon gjykatësen e cila ishte kundër 'bombave" Gjykatësja Sllavjanka Jankoska, e cila ishte kundër "bombave" tashmë nuk është gjykatëse, pasi është shkarkuar. Kësht
Putini i përgjigjet super bombës së Trumpit me "babain e bombave", sa 44 ton tritol (FOTO & VIDEO) SHBA-të goditën tunele të militantëve të ISIS me bombën më të madhe që kanë në inventarin e tyre me një fuqi të tmerrshm
"Nëna e githë bombave", të shkrin trupin, plas mushkritë dhe çan daullen e veshëve (FOTO & VIDEO) Ushtria amerikane hodhi bombën më të madhe jo bërthamore që ka në inventarin e saj dje në kufirin mes Afganistanit dhe P
"Nona e bombave", super bomba amerikane me 11 ton tritol që goditi sot ISIS-in (FOTO LAJM) Shtetet e bashkuara të Amerikës lëshuan armën e tyre më të madhe jo-nukleare mbi një rrjet shpellash dhe tunelesh në të
Ja çfarë efekti ka “nëna e të gjithë bombave” me të cilën Amerika goditi sot ISIS-in (VIDEO) Ushtria e Shteteve të Bashkuara sot ka lëshuar sot në Afganistan bombën më të madhe amerikane jo-atomike kundër grupit e
SHBA bombardon ISIS-in me “nënën e të gjitha bombave” SHBA-të raportohet se kanë hedhur bombën më të madhe jo-nukleare në arsenalin e vendit në një zonë në lindje të Afganist
Blindohet Londra, ja automjetet super të sofistikuara që po patrullojnë nëpër qytet (FOTO LAJM) Pas sulmit terrorist në “Westminster”, nëpër rrugët e Londrës janë dislokuar automjetet më të rënda të patrullave polico