999 rezultate për

bombaj

COVID-19/ Bombaj publikon dietën antivirale: Hudhra, qepë të njoma e vaj ulliri (FOTO LAJM) Dietologia Blerina Bombaj Troci ka bërë publike një dietë antivirale që sipas saj do i shërbejë të gjithë personave të i
Blerina Bombaj si asnjëherë, surprizon ndjekësit me foton me bikini (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj duket se është bërë së fundmi shumë nostalgjike. Ajo është kthyer pas në kohë, duke h
Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbu
"Për të qeshur e për të qarë", Blerina Bombaj tregon momentin më të bukur me vajzën (VIDEO) Dietelogia e dashur për publikun, Blerina Bombaj është nënë e dy fëmijëve, me të cilët ka një marrëdhënie speciale dhe d
Burrat si burrat, ai i Blerina Bombajt as nuk u kujtua për 10 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale, postimet e së cilës komentohen shumë nga ndjekë
Blerina Bombaj hap dyert e shtëpisë dhe do vini duart në kokë (FOTO LAJM) Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video si nga jeta e për
Blerina Bombaj ujë e sapun, nuk e di si do isha me hundë të vogël (FOTO LAJM) Blerina Bombaj ka dhënë sot një mesazh vërtet domethënës përmes një fotoje ku shfaqet pa makijazh. Ajo thotë se askus
"Bashkëshorti im me gusto allasoj" dhurata epike që morri Blerina Bombaj (VIDEO) Blerina Bombaj është surprizuar nga bashkëshorti i saj me një dhuratë goxha të veçantë. Ai ka zgjedhur ta bëjë të lumtur
Blerina Bombaj e tregon për herë të parë: Kam punuar kamariere Dietologen Blerina Bombaj e njohim nëpërmjet këshillave për ushqyerjen e balancuar dhe të shëndetshme si dhe për angazhi
Blerina Bombaj tregon për Aurela Gaçën: Është shumë nazelie E ftuar në Thumb Blerina Bombaj ka treguar se Aurela Gace është vërtet nezalie në ushqim. “Aurela Gaçe ka qenë me sh
U kryqëzua nga prindërit, rikthehet Blerina Bombaj Blerina Bombaj i ka kushtuar jetën e saj këshillave për jetën e shëndetshme dhe padyshim është një nga dietologet më të
Kjo është lidhja familjare mes Leonard Bombaj dhe Blerina Bombaj Moderatori Leonard Bomaj ka lidhje gjaku me dietologen Blerina Bombaj. Ata janë fëmijë xhaxhallarësh dhe duket se ka
Dorëzohet Blerina Bombaj: Unë e futa peshkun në menu, por e hoqën Blerina Bombaj u vu në qendër të kritikave këto kohë në media dhe rrjete sociale, për shkak të hartimit të menusë në çer
Prindërit e kryqëzuan për ushqimin e fëmijëve, Blerina përgjigjet publikisht Blerina Bombaj u vu në qendër të kritikave këto kohë në media dhe rrjete sociale, për shkak të hartimit të menusë në çe
Blerina Bombaj e lumtur pranë familjes (FOTO LAJM) Blerina Bombaj është një nga personazhet më të dashura të ekraneve me këshillat e saj në lidhje me ushqyerjen e shëndets
Ajsi shton akuzat kundër familjes Bombaj: Ndërtuan studio baleti para shtëpisë sime Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Blerina Bombaj kryqëzohet nga qytetarët për menutë e kopshteve (F0TO LAJM) Debati në lidhje me menutë e ndryshuara në kopshtet e Tiranës vazhdon të jetë akoma i nxehtë. Me dhjetra nëna kanë s
Prindërit të irrituar ndaj menusë së saj për çerdhet, përgjigjet Blerina Bombaj Prej disa ditësh gëlon një debat në rrjetet sociale në lidhje me ndryshimin e menusë për fëmijët që janë nëpër çerdhet e
Bukë e vaj dhe trahana, prindërit irritohen ndaj menusë së Blerina Bombajt për çerdhet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh gëlon një debat në rrjetet sociale në lidhje me ndryshimin e menusë për fëmijët që janë nëpër çerdhet e
Arditit i del situata nga kontrolli, Blerina i nxjerr në shesh të vërtetën Blerina Bombaj është padyshim dietologia më e njohur shqiptare, dhe që gjithmonë vë theksin në ushqimet bio duke u kujde