999 rezultate për

bombaj

Blerina Bombaj e tregon për herë të parë: Kam punuar kamariere Dietologen Blerina Bombaj e njohim nëpërmjet këshillave për ushqyerjen e balancuar dhe të shëndetshme si dhe për angazhi
Blerina Bombaj tregon për Aurela Gaçën: Është shumë nazelie E ftuar në Thumb Blerina Bombaj ka treguar se Aurela Gace është vërtet nezalie në ushqim. “Aurela Gaçe ka qenë me sh
U kryqëzua nga prindërit, rikthehet Blerina Bombaj Blerina Bombaj i ka kushtuar jetën e saj këshillave për jetën e shëndetshme dhe padyshim është një nga dietologet më të
Kjo është lidhja familjare mes Leonard Bombaj dhe Blerina Bombaj Moderatori Leonard Bomaj ka lidhje gjaku me dietologen Blerina Bombaj. Ata janë fëmijë xhaxhallarësh dhe duket se ka
Dorëzohet Blerina Bombaj: Unë e futa peshkun në menu, por e hoqën Blerina Bombaj u vu në qendër të kritikave këto kohë në media dhe rrjete sociale, për shkak të hartimit të menusë në çer
Prindërit e kryqëzuan për ushqimin e fëmijëve, Blerina përgjigjet publikisht Blerina Bombaj u vu në qendër të kritikave këto kohë në media dhe rrjete sociale, për shkak të hartimit të menusë në çe
Blerina Bombaj e lumtur pranë familjes (FOTO LAJM) Blerina Bombaj është një nga personazhet më të dashura të ekraneve me këshillat e saj në lidhje me ushqyerjen e shëndets
Ajsi shton akuzat kundër familjes Bombaj: Ndërtuan studio baleti para shtëpisë sime Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Blerina Bombaj kryqëzohet nga qytetarët për menutë e kopshteve (F0TO LAJM) Debati në lidhje me menutë e ndryshuara në kopshtet e Tiranës vazhdon të jetë akoma i nxehtë. Me dhjetra nëna kanë s
Prindërit të irrituar ndaj menusë së saj për çerdhet, përgjigjet Blerina Bombaj Prej disa ditësh gëlon një debat në rrjetet sociale në lidhje me ndryshimin e menusë për fëmijët që janë nëpër çerdhet e
Bukë e vaj dhe trahana, prindërit irritohen ndaj menusë së Blerina Bombajt për çerdhet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh gëlon një debat në rrjetet sociale në lidhje me ndryshimin e menusë për fëmijët që janë nëpër çerdhet e
Arditit i del situata nga kontrolli, Blerina i nxjerr në shesh të vërtetën Blerina Bombaj është padyshim dietologia më e njohur shqiptare, dhe që gjithmonë vë theksin në ushqimet bio duke u kujde
Lufta mes Ajsit dhe Bombaj ndizet sërish, aktorja i përgjigjes gruan së Leonardit Cifti i njohur i ekranit Leonard Bombaj dhe bashkëshortja e tij kanë qenë të ftuar vetëm pak kohë më parë të Rudina.
Blerina Bombaj publikoi foton e çorapeve të grisura Është kthyer në një nga dietologet më të njohura dhe shumë i besojnë vetëm Blerina Bombajt për vaktet e ushqimeve. Në
Blerina Bombaj hedh foton me corape të grisura, bën sherr me komentuesit Duket se dëshira për të qenë gjithnjë të kuruar në postimet në Instagram i përjashton me cdo kusht foto që nuk janë pran
Gruaja e Leonard Bombaj flet për herë të parë për akuzat për përdhunim të Ajsit Të gjithë e kujtojnë historinë që qarkullon prej shumë vitesh në media në lidhje me akuzat e aktores AJsi Xhaxhaj ndaj r
Shërben mish nga Brazili? Blerina Bombaj shpërthen në Facebook Një kliente e restorantit të dietologes Blerina Bombaj është ankuar për mishin duke e akuzuar atë se mishi vinte nga Bra
Blerina Bombaj shpërthen ndaj maturantëve: "Çfarë (zh)veshjesh, çfarë boshllëku..." Kjo periudhë eshte shumë e bukur për të gjithë maturantët, të cilët tashmë i kanë dhënë të gjitha provimet detyruese pë
Blerina Bombaj: Sa i rrezikshëm është vaji i palmës Dietologia Blerina Bombaj shpjegon se sa i rrezikshëm është vaji i palmës. Vaji i palmës, së bashku me vajin e kokosi
Dieta anti-kancer, nga Blerina Bombaj Blerina Bombaj, dietologe Ushqimet që duhet të preferohen, sipas vlerës ushyese dhe anti-tumorale Zarzavate: *Spin