999 rezultate për

bomba

Prodhonin bomba me telekomandë, vihen në pranga dy të rinj në Lezhë Dy persona janë arrestuar në Lezhë pasi akuzohen për prodhim dhe trafikim të bombave me telekomandë. Sipas Policisë
Lajm bombastik nga Marca: Ronaldo rikthehet te Reali? Kur u largua në mënyrë sensacionale nga Real Madridi për të kaluar te Juventusi, dukej se marrëdhëniet midis Cristiano R
Georgina çmend kalimtarët, pantallonat i nxjerrin në pah format bombastike (FOTO LAJM) Ajo është e dashura e futbollistit të famshëm portugez, Cristiano Ronaldo. E Georgina Rodrigues dukej në super formë tek
COVID-19/ Bombaj publikon dietën antivirale: Hudhra, qepë të njoma e vaj ulliri (FOTO LAJM) Dietologia Blerina Bombaj Troci ka bërë publike një dietë antivirale që sipas saj do i shërbejë të gjithë personave të i
Zbulohet videoja, Joe Biden kërkonte bombardimin e Serbisë në vitin 1998 (VIDEO) Joe Biden është prag shpalljes së tij si President i SHBA-së. Ish-zv.presidenti i SHBA-ve, Biden, njihet si një nga m
Mustafa Nano: Inshallah fiton prapë Trump dhe i bombardon islamikët ekstremistë Gazetari Mustafa Nano u shpreh se nuk do ta ekzagjeronte lidhur me shqiptarët në raport me terrorizmin, pasi është një n
"Bomba" nga Spanja, Interi dhe Reali po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve Interi dhe Reali i Madridit po bëhen gati për të bërë një shkëmbim bombastik lojtarësh. Sipas “Don Balon”, Interi i
Wilder bën deklaratën bombastike: Ish-trajneri im ma "helmoi" ujin para meçit me Furyn Deontay Wilder në një intervistë të re ka akuzuar ish-trajnerin Mark Breland si pjesë e ‘komplotit’ për ta rrëzuar nga f
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Bomba artizanale që alarmoi Vlorën, cilat janë dyshimet e para Eksplozivi i vendosur mbrëmjen e djeshme në lagjen Pavarësia në Vlorë, në zonën pranë Pallatit të Kulturës është rreth
Nëse nuk mbërrin Mbappe, Reali ka gati një tjetër emër bombastik Presidenti i Real Madrid Florentino Perez nuk solli ndonjë përforcim këtë verë, por duket se ai po përgatitet shumë për
Forma "bombastike", njihuni me tifozen e zjarrtë të Man Utd (FOTO LAJM) Anne Marie Olsen, bukuroshja nga Norvegjia është fanse e zjarrtë e Man Utd. Fotot e shumta provokuese nga vetë ajo me
"Bomba" nga Anglia, Messi te Manchester City? (FOTO LAJM) Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “sky blues” sezonin e ardhshëm. Krerët e Cit
Azerët nxjerrin shifrat: E shkatërruam Armeninë, 230 tanke dhe blinde u bombarduan Ministria e Mbrojtjes e Azerbajxhanit njofton se ka kapur më shumë pozicione në rajonin e Nagorno Karabakhut në përplasj
Zbulohen 5 bomba të pashpërthyera në gjermani, bëhet një nga evakuimet më të mëdha Në qytetin Muenster në Gjermaninë Perëndimore janë zbuluar pesë bomba të pashpërthyera të Luftës së Dytë Botërore. Op
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Blerina Bombaj si asnjëherë, surprizon ndjekësit me foton me bikini (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj duket se është bërë së fundmi shumë nostalgjike. Ajo është kthyer pas në kohë, duke h
Plas "bomba", Keisi del në takim me dikë tjetër dhe Stresi ka dy fjalë për të (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Keisi ish-e dashura e reperit të njohur, Stresit ka dalë në një takim me dikë dhe këtë e ka bërë publike
Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës tregon format bombastike (FOTO LAJM) Arnida Çapi, ish-kandidate për deputete e partisë së Spartak Ngjelës vijon të krijojë zhurmë në rrjetet sociale. Së f
Foto të nxehta me bikini, Emanuela Rusta "tërbon" fansat me format bombastike (FOTO LAJM) Përveçse një gjyqtare e talentuar me stemën e FIFA-s, Emanuela Rusta, shpeshherë përfundon në qendër të vëmendjes së med