999 rezultate për

bombĂ

Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbu
"Bomba" nga Serie A, Juventusi kĂ«rkon shĂ«rbimet e yllit tĂ« Interit Juventus e mundi Interin nĂ« garĂ«n pĂ«r titull, dhe tani ata duan t’i ‘vjedhin’ edhe lojtarin mĂ« tĂ« rĂ«ndĂ«sishĂ«m tĂ« tyre.
Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar. Ajo njihet për format e saj b
Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t'i zhduk (FOTO LAJM) Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë. Që prej fillimeve të saj Rone
Bomba nga Gjermania: Dështon marrëveshja Milan-Rangnick Ralf Rangnick nuk do të jetë trajneri i Milanit sezonin e ardhshëm. Kicker bën të ditur se gjermani është i gatshëm t
Bomba nga Spanja, lojtarĂ«t e Barçës duan trajner tjetĂ«r nĂ« ndeshjet e LigĂ«s sĂ« KampionĂ«ve Quique Setien pritet tĂ« largohet nga Barcelona. DĂ«shtimit pĂ«r ta mbrojtur titullin e kampionit nĂ« SpanjĂ«, ia ka “lĂ«ku
Shpërthen bomba në Korçë, humb jetën një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamenicë të Korçës, ku një person ka humbur jetën. Dyshohet se ka shpërthyer një bo
Georgina nuk ndalet, ekspozon format bombastike nga pushimet me Ronaldon (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez është një ndër personazhet më të komentuer në media. E dashura e yllit të futbollit, Cristiano Ronald
Publikohen "bomba" të reja për kreun e LSDM-së, Zoran Zaev Prokuroria Speciale, rastet dhe hetimet e tyre, janë pjesë e një "bombe" të re të publikuar. Dëgjohet zëri i Zoran Zaevi
Nuk përmbahet Georgina, partnerja e Ronaldos ekspozon gjoksin bombastik (FOTO LAJM) Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokue
"Bomba" e Merkel: Maqedonia para Shqipërisë në proceset integruese Kancelarja Angela Merkel ka folur në Parlamentit Europian në lidhje me procesin e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedon
Modelja shqiptare me forma bombastike: I bëj "diss" shoqes braziliane (FOTO LAJM) Lea është një ndër modelet më të reja në botën e shoëbizit shqiptare, ajo tashmë është pjesë e shoët "She's on top" ku k
E dashura e Dele Alli e nis verën me foto "bombastike" (FOTO LAJM) Vera sapo ka nisur dhe të shumta janë modelet që ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale, ku tërheqin vëmendjen e të
Ali Ahmeti e Nikolla Gruevski shpĂ«tojnĂ« nga "bombat" Nga 1 korriku, Ligji i ri pĂ«r ProkurorinĂ« Publike hyn nĂ« fuqi. Ligji sjell njĂ« risi – bisedat e pĂ«rgjuara ose tĂ« ashtuqu
Bombardohet Youtube! Këngët më të klikuara që po fiksojnë shqiptarët (FOTO LAJM) Me ardhjen e veres, këngëtarët shqiptarë kanë bërë gati "arsenalin e tyre" me të cilën do të thyejnë rrjetin dhe pritshm
Lajm bombastik nga Spanja: Ronaldo mendon largimin, ja 2 destinacionet e mundshme NjĂ« lajm bombastik Ă«shtĂ« duke qarkulluar nĂ« mediat spanjolle. Sipas “Diariogol.com”, humbja nĂ« finalen e KupĂ«s sĂ« It
Gati për të bërë namin këtë verë, Tuna tregon format bombastike trupore (FOTO LAJM) Tuna Sejdi këtë periudhë ka qenë majft e angazhuar me aktivitete sportive. Këngëtarja gjithë kohës publikonte në rrje
Ylli televiziv nuk njeh konkurente, 33-vjeçarja godet me fotot bombastike (FOTO LAJM) JavĂ« mĂ« parĂ« ajo ishte nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mendjes, pĂ«r shkak se theu masat e marra pĂ«r shkak tĂ« pandemisĂ« koronavisur. Ës
Mike apo rivale? Shoqja rivalizon Kim Kardashian me tĂ« pasmet bombastike (FOTO LAJM) Shoqja e ngushtĂ« e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka pozuar sot nĂ« bikine derisa ju ka sugjeruar ndjekĂ«sve tĂ« saj qĂ« “tĂ« s
Shpërthen Beatrix Ramosaj, reklamon format "bombastike" (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ndonëse vjen rrallë me projekte muzikore, ajo është mjaftë a