999 rezultate për

bolt

Bolt shprehet se ky lojtar është më i shpejtë se ai Njeriu më i shpejt në botë, Usain Bolt nuk është i gatshëm të bëjë një garë me Ronaldon, pasi beson se portugezi është m
Ish-këshilltari i Sigurisë Kombëtare të Trump: Shkëmbimin territorial ma kërkuan Thaçi dhe Vuçiç Ish-këshilltari për Siguri Kombëtare i Presidentit amerikan Donald Trump, John Bolton, ka reaguar në lidhje me deklaratë
Berisha: John Bolton detyron Ramën të tërheq padinë ndaj Haradinajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar përmes një statusi në Facebook, se Edi Rama e tërhoqi padinë penale ndaj Ramu
Njeriu më i shpejtë në botë bëhet baba për herë të parë Njeriu më i shpejtë i të gjitha kohërave dhe fituesi i tetëfishtë olimpik nga Xhamajka Usain Bolt u bë baba për herë të
Bolt apo Haaland, ky vrapim i norvegjezit i ka mahnitur të gjithë (VIDEO) Erling Haaland është njëriu i momentit. Norvegjezi shënoi mbrëm një dopietë duke i dhënë fitoren Dortmundin ndaj PSG.
Nuk ishte dakord me sugjerimet e tij, Trump shkarkon John Bolton Presidenti amerikan Donald Trump ka shkarkuar Këshilltarin e tij të Sigurisë Kombëtare, John Bolton. “Unë e njoftova
Po bënin betimet e martesës, gruaja shpëton burrin nga humnera (VIDEO) Shumë burra dihet se përjetojnë një gjendje jo dhe aq të mirë shpirtërore kur thonë fjalën e madhe: ‘Po, dua’ Për Pet
Pas Adriatikut, "përbindëshi" atomik i SHBA-ve niset për në Lindjen e Mesme Shtetet e Bashkuara kanë dërguar aeroplanembajtësen USS Abraham Lincoln me një flotë avionësh luftarakë dhe bombarduesis
Bolton nxjerr një sekret të Trump Shtetet e Bashkuara nënshkruan një dokument ku pranojnë të paguajnë 2 milionë dollarë për koston e kujdesit shëndetësor
Shpejtësina marramendëse e Mbappes pas sprintit të golit (VIDEO) Kylian Mbappe shënoi tre gola në fitoren e mbrëmshme ndaj Monaco, e cila siguroi edhe matematikisht titullin kampion të
Usain Bolt nuk heq dorë nga futbolli, firmos me skuadrën e njohur në Francë (VIDEO) Atleti legjendar Usain Bolt nuk dorëzohet dhe vazhdon të tentojë realizimin e ëndërrës së tij, atë të të luajturit futbo
Serwer: Bolton mund të shkatërrojë Kosovën e Bill Klinton Ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit Amerikan, Daniel Serwer, ka shpjeguar arsyet që sipas tij do ta shtyjnë administr
Klubi i njohur anglez pranë falimentimit Skuadra e Bolton e cila aktualisht merr pjesë ne ligën e dytë angleze Champioship, po kalon një moment krize. Si mos
Gjendet pas 70 vitesh bleta më e madhe në botë Krejtësisht e zezë, me madhësinë sa gishti i madh i dorës, bleta e Uallasit, më e madhja në botë, nuk ishte vënë re prej
Ky 6 vjeçar mund të thyejë rekordin e Usain Bolt (VIDEO) Usain Bolt mund ta humbas titullin si njeriu më i shpejtë në planet. Atleti nga Xhamajka, Usain Bolt, mban ende kuror
Edhe Hashim Thaçi flet në telefon me Bolton Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka biseduar sot në telefon me John Bolton, këshilltar për Siguri Kombëtare i preside
Arifi përgenjështron lajmet se SHBA ka kërcënuar Kosovën Avni Arifi, shef i stafit të kryeministrit Ramush Haradinaj, ka mohuar se këshilltari i presidentit Trump, i ka dhënë ul
Bolton e mban të fshehtë telefonatën me Haradinajn Për t’i bërë presion për heqjen e takës, kryeministrin Haradinaj e ka telefonuar këshilltari kryesor i presidentit Trump
Nënkryetari i AAK-së zbardh bisedën e Bolton me Haradinajn Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini, ka folur për bisedën telefonike që kishte kryeministri Ra
Bolton shkon në Ankara për të mbrojtur kurdët prej Erdoganit John Bolton, këshilltari i presidentit amerikan për sigurinë ndodhet në Turqi për vizitë. Nga njëra anë ai do të qetësoj