999 rezultate për

bokse

Sebastian Vettel fiton garën në Bahren, Hamilton në podium (VIDEO) Sebastian Vettel ia ka dalë të fitojë edhe garën e Bahreinit. Gjermani ka qëndruar brenda pritshmërive pasi është nisur
Shokon modelja e njohur: "Ronaldo përdor bokse me mbushje për ..." (FOTO LAJM) Pasi fitoi Ligën e Kampionëve me Real Madridin, Ronaldo përfitoi kohë ekstra para garës së verës . Ai e kaloi pjesën
Mbushet infermieria te Bayerni, dhe Muller përfundon në bokse Shtohen problemet për Carlo Ancelottin 1 javë para ndeshjes së parë ndaj Realit të Madridit. Pas portierit Manuel Neuer
Chiellini përfundon sërish në bokse, humbet sfidën me Milanin Juventus merr një lajm të keq për sfidën ndaj Milanit që do të zhvillohet këtë të premte. Giorgio Chiellini është dëmtua
Chiellini ndalet sërish në bokse Trajneri i Juventusit, Masimiliano Allegri ka marrë sërish lajme shqetësuese nga infermieria. Derbi i Italisë kundër
Messi rikthehet në bokse, por ... Lionel Messi nuk do të luajë në ndeshjen e radhës të Barcelonës, por nuk ka arsye për panik. Ylli argjentinas nuk ka pro
F1, Vettel në bokset e Ferrarit (FOTO LAJM) Sebastian Vettel viziton bokset e skuderisë Ferrari. Piloti gjerman, kampion në sezonin e shkuar me Red Bull, do të jetë
PSG, disa javë "bokse" për Thiago Silva-n Mbrojtësi Thiago Silva nuk do të jetë në dispozicion të skuadrës për disa javë, pas dëmtimit që pësoi në miqësoren me Na
Një karikues jo si të tjerët (FOTO-LAJM) Kjo është karrigja-karikuese per pajisjet iOS. Ajo është krijuar nga kompania Micasa Lab. Lekundesja iRock perdor energj
Vetëvendosje-s i shtohet një kick-bokser Kampioni ndërkombëtar i "kick - boxing", Ridvan Vllasalliu zyrtarisht është pjesëtar i Lëvizjes Vetëvendosje. Ai i ës
Lorenzo triumfon në Australi, rihapet gara për titull (FOTO LAJM) Australia i jep një shuplakë talentit Marc Marquez që tashmë ndien frymëmarrjen e kampionit të botës Jorge Lorenzo. Në p
F1, FIA ul shpejtësinë në bokse Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit (FIA) ka vendosur të ulë shpejtësinë maksimale të lejuar në linjën e bokseve. Ng
Lewis-Roscoe, të pandarë edhe në bokse (FOTO LAJM) Në makinë, i veshur dhe me kufje. Roscoe është protagonist në fotot e publikuara në Twitter nga piloti britanik i Merced