999 rezultate për

boks

Nokaut brutal, Sanchez nxjerr jashtë ringut boksierin meksikan (VIDEO) Një nokaut brutal shënoi luftën midis kubanit Franco Sanchez dhe meksikanit Julian Fernandez. Në këtë ndeshje boksi n
Një ish-boksier, kush është shqiptari që u plagos nga djali i biznesmenit grek Pavllos Petraq Misia është ish-boksieri shqiptar, që u plagos ditën e djeshme nga dy persona në Peristeri të Greqisë.
E qëlluan e armë e dorezë të hekurt, boksieri shqiptar sulmohet në Greqi Policia ka vënë në pranga dy persona për plagosjen e një ish-boksieri 32-vjeçar shqiptar, në Peristeri, të Greqisë. N
I fiksuar pas futbollit të luajtur, por në TV Ronaldo sheh dy sporte të tjera Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka zbuluar se preferon të shikojë boksin ose UFC-në para ndonjë ndeshje të futbolli
"Idiot, të thyej në mes", Florian Marku përplaset në hotel me boksierin britanik, i ndan sigurimi (VIDEO) Boksieri shqiptar Florian Marku është ndeshur me një incident të papritur gjatë qëndrimit në një hotel në Britaninë e Ma
Ndeshja e bamirësisë nga Tyson, legjendës së boksit po i "shpërthen" llogaria bankare U rithye në ring pas 15 vitesh për të zhvilluar një duel bamirësie ndaj Roy Jones Jr., por në fund u largua më një lloga
Gati 1 vit të martuar, boksierja rreh për vdekje bashkëshortin (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Brazil ku një boksiere ka rrahur për vdekje bashkëshortin e saj me të cilin ajo ishte
Formula 1 dhuron një garë të çmendur në Bahrein, e fiton një meksikan Çmimi i Madh i Bahreinit në Formula 1 ka dhuruar një nga surprizat më të mëdha të sezoneve të fundit pasi një garë e pab
Ishte nën ndikimin e drogës dhe alkoolit, ish-boksieri vret me thikë të dashurën Ish-boksieri britanik Andreë Wadseorth ka vrarë me thikë të dashurën e vet, Melissa Belshaë teksa ishte nën efektin e dr
Ndeshjen mes Mike Tyson dhe Jones e komentoi Snopp Dogg, çfarë tha ai për boksierët? (VIDEO) Legjenda e “hip-hopit”, Snoop Dogg ishte i pranishmë në meçi ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones. Snopp, interpretoi di
Këto janë fjalët e "bishës" shqiptare pas fitores ndaj boksierit anglez Florian Marku ka fituar meçin në raundin e parë ndaj boksierit anglez, Muma Mweemba. Florian Marku ka fituar meçin në
Ky është momenti kur Reshat Mati fiton meçin ndaj boksierit, Mojica (VIDEO) Boksieri shqiptar që jeton në amerikë, Reshat Mati e ka mposhtur mbrëmë boksierin Mojica. Ai me një goditje të fortë,
Titulli "Heroi i Rusisë" për Khabib, acarohet boksieri rus: Hero për çfarë? Khabib Nurmagomedov shpalli pensionimin nga artet marciale të përziera, pavarësisht se ishte kampion bote dhe nuk kishte
Nuri Seferi nuk reziston më shumë se 2 minuta ndaj boksierit rus (VIDEO) Boksieri shqiptar, Nuri Seferi nuk ka arritur t’i rezistoj më shumë 2 se minuta boksierit rus, Murat Gassiev. Seferi
Njihuni me kampionen shqiptare në boks (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte në një lidhje boksierja 21-vjeçare Donjeta Sadiku, e cila deri më tani ka arritur t
Bota e boksit në zi, ndahet nga jeta "mbreti" italian Bota e boksit italian është në zi, pas vdekjes se Sandro Mazzinghit një nga boksierët më të mëdhenj, një personazh shumë
Paralajmërimi si në kohët e vjetra i Tyson: Do ta hedh në tapet kundërshtarin Mike Tyson ka siguruar TMZ që ai do të përpiqet të rrëzojë Roy Jones Jr. në ring, më 12 shtator, pasi mentaliteti i tij
E bujshme/ Rikthehet në ring Mike Tyson, me kë do të ndeshet legjenda e boksit Legjenda e boksit, Mike Tyson do rikthehet të duelojë në ring. Tyson, tashmë 54 vjeç do ndeshet në një ndeshje miqës
RENDITJA/ 10 boksierët më të mirë aktualisht Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Legjenda e boksit mposht koronavirusin (VIDEO) Pas një "beteje të ashpër" me koronavirusin, boksieri legjendar Robert Duran tashmë shëruar plotësisht. Testi i fundit p