999 rezultate për

boka

Me pemën ideale, Olta Boka zbulon atmosferën fetive në shtpi (FOTO LAJM) Festat e fundvitit po afrojnë dhe VIP-at shqiptarë kanë arreduar shtëpitë e tyre, siç ka bërë së fundmi dhe Olta Boka.
"Si je katandisur Shqipëri", Olta Boka reagon për ekzekutimin e Klodian Rashës (FOTO LAJM) Vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv policie solli reagime të ashpra dhe protesta. Shumë personazhe të njo
"Sikur po rrit Sulltaneshë", Olta Boka revoltohet keq me ndjekësen (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme një incident i ka ndodhur këngëtares Olta Boka, e cila pa dashje ka publikuar një video të Gaias, vaj
Olta Boka poston padashje videon e të bijës: Nuk ia fat dot vetes! (FOTO LAJM) Prej rreth 5 muajsh Olta Boka po shijon ndjesinë më të bukur në botë, atë të qenurit nënë, prej se kur solli në jetë Gai
Pandemia penalizoi rëndë këngëtarët, Altin Sulku: Po kërkojmë para borxh! Altin Sulku dhe Stivi Boka sollën projektin e tyre të parë muzikor, të titulluar “Teka Teka”. Kënga është kthyer në n
"Koha për ndryshim", Olta Boka bën një ndryshim drastik në pamje (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka u bë nënë me një vajzë që vendosi ta quajë Gaia. Ajo ka ndarë
Olta Boka ka pësuar një ndryshim pas shtatzënisë: Çfarë po ndodh me mua? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. Dyshja po
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar
Shtatzëni me paramendim apo jo? Olta Boka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. K
Olta Boka pozon një muaj pasi u bë nënë Olta Boka u bë nënë për herë të parë në muajin Korrik. Këngëtarja solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin e veçant
72 orë nënë, Olta Boka ndan emocionet më të bukura (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, Olta Boka dhe Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë! Këngëtarja solli në jetë një vajzë q
Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, emri i veçantë i vogëlushes (FOTO LAJM) Olta Boka është bërë ditën e sotme nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja ku mes emocionesh shkruan
Më fotot më speciale të shtatzanisë, Olta Boka ka diçka për t'i thënë princesësh së saj (FOTO LAJM) Që prej momentit kur ndau lajmin e shtatzënisë, Olta Boka ka ndarë momente të ndryshme gjatë pritjes së ëmbël. Së fu
Olta Boka zbulon sekretin e Festivalit të RTSH: Triumfi rritej brenda meje (FOTO&VIDEO) Pak ditë më parë Olta Boka surprizoi ndjekësit me lajmin se do të bëhej nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri, Ivi
Më në fund, Olta Boka konfirmon shtatzaninë dhe zbulon bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Olta Boka ka zbuluar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël prej 9-muajsh tanimë. Ajo ka
Olta Boka është shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mi
Maradona zbulon për herë të parë publikisht emrat që e bënë të dashurohej me futbollin (FOTO LAJM) Argjentinasi Diego Armando Maradona ka zbuluar 6 lojtarët të cilët e bënë që të dashurohej me futbollin, ku ai vetë më p
"Na e shpife me ato dhëmbë", Në mënyrën më elegante Olta Boka bën për një lek fansin (FOTO LAJM) Një prej ndjekësve të saj në instagram nuk ka nguruar të bëjë një koment aspak të mirë për Oltën. “Na i shpife me ato d
Olta Boka pranon fejesën me djalin e ish-deputetit (FOTO LAJM) Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.
E lidhur me djalin e deputetit, Olta Boka tregon a do të bëjë dasmë Prej disa vitesh Olta Boka është në një lidhje me Iv Rrokajn, djalin e deputetit Shezai Rrokaj. E pyetur për këtë ka