999 rezultate për

bojs

Zhbllokohet sfida, Young Boys-Tirana (VIDEO) Young Boys ka kaluar në avantazh ndaj Tiranës me autor Fasnacht. Pas një harkimi nga e majta, i vetëm brenda zonës, s
"Kaubojsi" dyshon se Veliaj nuk është infektuar me COVID-19: Gënjeshtër, virusi nuk i afrohet! Ish-deputeti, Eduart Ndocaj, ka folur lidhur me zhvillimet e fundit politike, duke u shprehur se vendimi i qeverisë për
Kaubojsi bën ndryshim drastik, nuk e keni parë asnjëherë kështu pranë bashkëshortes (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është super në formë. Pasi u tha lamtumirë kileve të tepërta, ai ka publikuar disa fot
S'do ta njihni më "Kaubojsin", transformohet me operacionin për humbjen në peshë (FOTO LAJM) Eduart Nocaji njohur gjërësisht si "Kaubojsi", ka spikatur gjithmonë për stilin e tij të veçantë. Pesha dhe barku që
Kaubojsi kërcënon me jetë e ofendon Ramën: Plumb ballit Eduart Ndocaj, ish-deputet,ka qenë vazhdimisht kritikues ndaj kryeministrit, Edi Rama. Lidhur me çështjen e diskutues
Puthje në mes të skenës, "kaubojsi" Ndocaj e prezanton me publikun Ish-deputeti Eduart Ndocaj pati një surprizë të bukur këtë të hënë gjatë emisionit “Dance With Me” në Tv Klan. Teksa kis
Gruaja e 'kaubojsit' një xheloze e tmerrshme: Kujdes se mos provoko! "Shko, por mos provoko”, ishte kjo porosia që i dha Valentina, bashkëshortit të saj Eduart Ndocaj përpara se ky i fundit
Partner me Kejvinën, gruaja e kaubojsit kishte një këshillë para pjesëmarrjes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme startoi spektakli i kërcimit “Dance With Me”. Publiku u njoh me çiftet konkurruese dhe mes tyre është Ke
Me këpucë kaubojsash, Kujtim Gjuzi i detyron italianët të bëjnë si do ai (FOTO LAJM) Deputeti i Kujtim Gjuzi është duke bërë një udhëtim në Itali këto dite duke marrë pjesë në disa konferenca dhe takime të
E "gozhdoi" Kaubojsi, Erik Fullani pranon të vërtetën për lekët e babit (FOTO LAJM) Erik Fullani prej kohësh tashmë ka qenë një ndër personazhet më të komentuar në media për jetën e tij private dhe luksoz
"Ky është këlyshi i Fullanit, një qullash që fshin djersët me lekët e shqiptarëve" (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe me emrin "Kaubojsi", ka vendosur të bëjë një deklaratë publike për djalin e
Alo policia, kemi një "kaubojs" këtu! Kapet në mes të Tiranës me pistoletë dhe thikë 56 vjeçari Qytetarët që banojnë në zonën e njohur si "Don Bosko" kanë denoncuarnjë 56 vjeçar, i cili shëtiste me një pistoletë dhe
"Kaubojsi" nga Velipoja rrihet me dy familje kosovare, kërkoi që të paguhet 2 herë çadra (VIDEO) Një ngjarje e hidhur ka ndodhur dje në plazhin e Velipojës. Mbikëqyrësi i njërit prej çadrave u përlesh fizikisht me dy
Kaubojsi sfidon Ramën, i futet pikturës dhe befason me nudizëm (FOTO LAJM) Tanimë që duket se KQZ nuk ka ndër mend ti atribuojë asnjë votë fitoreje ish-kandidatit për kreun e Lezhës, Eduard Ndoca
"Shpërthen" Kaubojsi: O qumështor, o parazit (VIDEO) Eduard Ndocaj, ka reaguar ashpër ndaj nënkryetarit të KQZ-së, Denar Bibaj, pas numërimit të 11 kutive në Lezhës, ku nga
Del rezultati, sa vota iu vodhën Kaubojsit në Lezhë Ditën e sotme, Me miratimin e Komisionit Qëndror te Zgjedhjeve ka filluar rinumërimi i votave të zgjedhjeve të 30 Qersho
"Kaubojsi": Kam prova të forta për manipulimin e votave të 30 Qershorit Eduart Ndocaj, i njohur nfdryshe si "Kaubojsi", në zgjedhjet lokale të 30 qershorit qëndronte përballë rivalit të tij Pj
Nuk ka surpriza në Lezhë, Ndreu mposht me lehtësi "Kaubojsin" Është mbullur votimi në bashkinë e Lezhës. Pjerin Ndrua ka fituar me lehtësi përballë kaubojsit (Eduart Ndocajt).
Kërcënohet "kaubojsi": Tërhiqu nga kandidimi ose e sheh ç'të ndodh Kandidati për kreun e Bashkisë Lezhë, Eduart Ndocaj është kërcënuar me jetë që të tërhiqet nga gara. Ndocaj ka bërë
"Sekreti qëndron te kyçi i dorës", ish-deputeti kaubojs na mëson si të pijmë kafen (VIDEO) Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video ku ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj jep këshilla sesi pihet kafe