999 rezultate për

bojkotojne

Sherri në Berlin, Rama dhe Haradinaj bojkotojnë mbledhjen e përbashkët të qeverive Rreth orës 12:00 të ditës së sotme qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës do të zhvillojnë në sallën ovale të pallatit t
U vonohet rroga 10 ditë, futbollistët bojkotojnë stërvitje në Angli Probleme pagesash nuk ka vetëm në klubet shqiptare, apo ato afër nesh. Rasti që po shqetëson futbollin anglez është ai i
Ekzekutimi i mafioz i Gurrës, avokatët e Korçës bojkotojnë gjyqet Vrasja e Ravik Gurrës në Elbasan po shoqërohet me reagimin e fortë të avokatëve, të cilët tashmë ndjehen të kërcënuar në
Radiot më të rëndësishme në botë bojkotojnë këngët e Michael Jackson pas dokumentarit Dokumentari 'Leaving Neverland' po shkakton kaos në jetën dhe veprat e legjendës së muzikës pop, Michael Jackson, shkrua
Avokatët në Kosovë bojkotojnë punën, mësoni arsyen Oda e Avokatëve të Kosovës dhe avokatët nesër do të hyjnë në bojkot të përgjithshëm, për të gjitha gjykatat, prokuroritë
Protesta merr karakter kombëtar, edhe studentët e Sarandës bojkotojnë mësimin Duket se protesta ka marrë karakter kombëtare pasi nga gjithë qytetet e Shqipërisë vijnë njoftimet për bojkot të mësimit
Pas Tiranës edhe studentët e Elbasanit bojkotojnë mësimin dhe dalin në protesta (FOTO LAJM) Protestat e studentëve kundër tarifave të shkollimit duket se po shtrihen në të gjithë Shqipërinë. Pas Tiranës, tani
LIVE/ Studentët bojkotojnë mësimin, proteste kundër tarifave Sot, studentët e Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës së bashku me Fakultetin e Shkencave të Natyrës janë mbledhu
Tifozët bardh e zi bojkotojnë “San Siron” Skuadra e Juventusit do të luajë në muajin nëntor përballë Milanit në transfertë. Një sfidë klasike e futbollit Italian,
Shqiptarët bojkotojnë marshimin për referendumin? “Të gjithë e ndjejmë përgjegjësinë në kohën që jetojmë, ndërkaq prej neve do të varet e ardhmja e fëmijëve. Askush tjetë
Fluks vizitash para referendumit në Shkup, ndërkombëtarët bojkotojnë Ivanovin Në kuadër të fushatës së referendumit të 30-shtatorit, kryeqyteti i Maqedonisë, Shkupi do të vazhdojë të jetë qendër e v
Shpendi mbledh partitë në takim, vetëm serbët e bojkotojnë Ka filluar tryeza e partive politike e thirrur nga Partia Socialdemokrate (PSD). Në këtë tryezë po marrin pjesë përfa
Kaçen e ndjek fati i zi, lojtarët e Panathinaikosit bojkotojnë stërvitjen Pas transferimit tek Panathinaikosi karriera e Ergys Kaçes do të merrte të tjera ngyra, por jo! Mesfushorin e Kombëtares
Kosova i jep goditjen e rëndë Edi Ramës, 50 biznese bojkotojnë importin Rreth 50 biznese të ndërtimit nga Kosova kanë vendosur që ta bojkotojnë “Rrugën e Kombit” pas tarifave për kalimin e aut
Këto katër skuadra mund të bojkotojnë Kampionatin Botëror "Rusi 208" Ish-spiuni rus, Sergei Skripal dhe vajza e tij Yulia u gjetën pa ndjenja pasditen e së dielës në Salisburi të Britanisë
Dy deputetë të VMRO-së do të bojkotojnë kongresin Antonio Milloshovski, deputet i opozitares VMRO dhe ish-funksionar shtetëror në qeverinë Gruevski ka pohuar se nuk do të
Revolta e fëmijëve! Bojkotojnë mësimin dhe qajnë për largimin e mësueses (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shkollën 9-vjeçare "Koli Sako" të Divjakës, ku nxënësit kanë protestuar për shkak
Shorti zgjedh nxënësin shqiptar të mbajë flamurin, bojkotojnë grekët Ngritja e flamurit për përvjetorin e çlirimit të qytetit të Kozanit të Greqi i është caktuar një nxënësi shqiptar – Për
Deputeti i LDK-së tregon nëse do ta bojkotojnë kuvendin Deputeti i LA, Arben Gashi, ka thënë se deputetët e këtij koalicioni nuk e kanë bojkotuar seancën, ndërsa largimin nga s
Deputetët e shumicës parlamentare bojkotojnë Mukovskin! (VIDEO) Deputeti i VMRO-DPMNE-së Kërste Mukovski i cili në incizimet e 27 prillit shihet duke i hapur dyert dhe duke hequr traun