999 rezultate për

bojkot

Çudit Hallaçi: Te Kukësi nuk ka as bojkot, as lojtarë të infektuar Kukësi nuk ka përjetuar javë të qeta në këtë fillim sezoni. Rezultatet kanë lënë për të dëshiruar e sikur të mos mja
Krizë financiare, futbollistët e Kukësit futen në bojkot Kukësi po përballet me probleme para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore
Kukësi në telashe, pas problemeve me pagat lojtarët bojkotojnë stërvitjen Plas te Kukësi para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore për shkak të problemi
Duka përshëndet fillimin e sezonit të ri: Isha kundër bojkotit I lumtur për fillimin e sezonit të ri futbollistik. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka me një pos
Duka: Qëllimi i bojkotit u arrit, fillimi i kampionatit domosdoshmëri Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili ishte i pranishëm në mbledhje e Ligës Profesioniste t
Presidenti i Ligës: Kthimi i bojkotit? Varet nga plotësimi i kërkesave Presidenti i Ligës Profesioniste të Futbollit, Edvin Libohova, në sqarimin e gjatë dhënë për mediet në përfundim të mb
Bojkoti merr fund, Superiorja nis më 4 nëntor Liga Profesioniste e futbollit e mbledhur në orën 13:00 të kësaj të enjteje, ka vendosur t’i japë fund bojkotit dhe të n
Takimi Rama-Duka, bojkoti pritet të marrë fund Kryeministri Edi Rama dhe kreu i FSHF-së Armando Duka kanë pasur gjatë ditës së sotme një takim mes tyre, që pritet të p
BOJKOTI/ Ka afrim mes palëve, pritet përgjigja përfundimtare nga kryeministri U zhvillua raundi i dytë i bisedimeve mes Ligës Profesioniste të Futbollit, e përfaqësuar nga presidenti Edvin Libohova,
Duka dhe Rama përballë, bojkoti i Superiores drejt fundit! Liga Profesioniste vendosi dhe sot që të vazhdonte bojkotin pas takimit mes presidentëve. Ata nuk pranojnë të rifill
Liga Profesioniste nuk lëshon "pe", bojkoti vazhdon Klubet e Superiores nuk bëjnë prapakthehu. Edhe mbledhja e kësaj të hënë, ku presupozohej se do të merrej vendimi për të
Liga "ngul" këmbë: Kampionati nuk do të rikthehet Liga Profesioniste nuk tërhiqet dhe konfirmon qëndrimin e pakthyeshëm duke bojkotuar ndeshjet në Kategorinë Superiore.
Merr fund bojkoti, Refik Halili: Me 100% Superiorja kthehet pas ndeshjeve të Kombëtares Kategoria Superiore kthehet pas përfundimit të ndeshjeve të Kombëtares. Lajmin e jep presidenti i Tiranës, Refik Halili,
FIFA & UEFA reagojnë për bojkotin e kampionatit FIFA dhe UEFA kanë reaguar për bojkotin e kampionatit të Kategorisë Superiore. Përmes një letre të dërguar Sekretarit
"Bojkotin nuk e vendosa unë", flet Duka: Ja kur fillon kampionati Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është shprehur se kjo që po ndodh tani nuk është një luftë mes futbollit dhe qeverisë
Nxënësit në Strugë bojkotojnë mësimin online, ngrihen në protesta Nxënësit e shkollave të mesme Niko Nestor dhe Ibrahim Temo në Strugë vitin e ri shkollor e nisën me protesta. Me një
Hajdari thirrje për bojkot: Mos shkoni në mbledhje pa u hapur listat Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari deklaroi se nuk do të heqë dorë nga kërkesa për lista të hapura. Aj
Thellohet kriza, Liga Profesioniste: Më 10 tetor, protestë masive Një "lirim" dhe njëkohësisht "shtrëngim litari" në marrëdhëniet me qeverinë. Liga Profesioniste e Futbollit, e mbledh
"Do organizojmë protesta masive", Liga qëndron në rrugën e bojkotit edhe pas mbledhjes së sotme Ditën e sotme u mbajt mbledhja e Ligës Profesioniste dhe siç ishte parashikuar, pas saj, ky institucion ka dalë me një q
Bojkoti i panegociueshëm deri në takimin me kryeministrin Rama, Liga merr vendimet Liga Profesioniste e Futbollit zhvilloi sot një mbledhje të jashtëzakonshme me anëtarët e saj, ku u diskutua për vijimin