E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

boje

"Strasburgu" urdhëron shtetin shqiptar të mos dëbojë Simsek në Turqi Gjykata e Strasburgut i ka dërguar urdhër shtetit shqiptar që të mos dëbojë turkun Selami Simsek. "Strasburgu" ka ap
"Dy ditë te unë, pastaj shkonte te tjetra", ish e dashura i nxjerr "bojën" yllit spanjoll Ish lojtari i Realit të Madridit dhe Paris Saint Germain, Jese Rodriguez nuk ka patur një karrierë të suksesshme, ku spa
Si të lyejmë me bojë një makinë? Kur ju te vendosni se makina juaj ka nevoje për t'u lyer ju mund ta bëni këtë vete. Por megjithatë jo çdo lloje boje
"Nuk isha te Gucci", Rama shpjegohet pasi u kap mat duke bërë pazar në New York Fotoja e pak ditëve më parë ku kryeministri Rama dukej qartë që po bënte blerje në Amerikë, bëri xhirron e rrjetit. N
E qeshura epike e Dj Sardit në "Kënga Magjike", Stresi i nxjerr bojën: Kishim pirë kanabis (FOTO&VIDEO) E kush nuk e mban mend të qeshurën e Sardit në edicionin e 19 të "Kënga Magjike" ku Dj ishte edhe pjesë e jurisë. Kur
Bojë, miell e vezë, rastet e bujshme kundër politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Populli shqiptar, shpeshherë i gjendur i papërfaqësuar, i zhgënjyer dhe i gënjyer, ka ndjerë nevojën që ndjesitë t’i shp
Tebas nuk harron të "thumbojë" Ronaldon: Prezenca e tij në Serie A është vërejtur shumë pak Presidenti i La Liga-s, Javier Tebas mendon se La Liga-s nuk i mungon Cristiano Ronaldo dhe që ky i fundit nuk e ka përm
PD reagon për deklaratat e Ramës në Vlorë: Mashtrues i dalë boje! Partia Demokratike ka reaguar ndaj akuzave të kryeministrit Rama nga Vlora. Gjatë një deklaratare, Gazment Bardhi aku
Si s’u veshe kurrë o goc! Tayna i nxjerr "bojën" vetes me fotot hot (FOTO LAJM) Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara në rrjete sociale. Artistja, e cila numëron mbi një milion nd
"8 orë", Elita Rudi rrëfen publikisht takimin e parë me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur falë emisionit të saj. A
Woww! Elita flet për njohjen me Gjikon: Takimi i parë zgjati 8 orë! Elita Rudi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme e ftuar në “5 datat” ku ka folur për njohjen me Gjiko, të cilin e ka njohur fa
Bionde dhe me sy bojëqielli, kjo është e dashura që nxorri në pritë Hekuran Billën (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga eliminimi i Hekuran Billës, ku mësohet se është përdorur si karrem e dashura e tij, Adjola L
Drejtori i hotelit në Itali u nxjerr bojën mjekëve shqiptarë: Zhulsa! Personeli mjekësor që mbërriti nga Tirana, i angazhuar në departamentet Covid-19 të Spitaleve Civile, u sanksionua mbrëm
Bora Zemani përlyhet në bojë, çfarë ndodhi me moderatoren në karantinë Moderatorja e njohur Bora Zemani duket se është sfiduar këtë herë nga karantina. Ajo është treguar shumë aktive në rr
Alban Skënderaj vazhdon të "gabojë", publikon fotot e padëshiruara të Miriamit (FOTO LAJM) Alban Skënderaj ka vendosur që prej disa ditësh të hapë albumet e fotove në karantinë. Kryesisht këngëtari ngacmon Mi
Bjond kaçurrels me sy bojëqielli, djali i "fshehtë" Drake është totalisht e kundërta e të atit (FOTO LAJM) Djali i Drake, Adonis ka bërë debutimin e tij të parë në Instagram, më shumë se dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Dr
Shoqja i nxjerr bojën Jonidës: M'ka 1500 euro borxh dhe një çantë, më mallkoi fëmijën në bark Blogerja Alba Danaj ka folur për herë të parë për sherrin e bujshëm me Jonida Maliqin, që prej dy ditësh është kryefjalë
Rama nuk harron të thumbojë Veliajn "sy për sy": I ka qejf ekzagjerimet! Kryeministri Edi Rama e ka kthyer në zakon të "thumbojë" Veliajn gjatë mbledhjeve e organizimeve të përbashkëta. Gja
Media italiani i nxjerr "bojën" Ramës: Rast unik, ka një televizon me emrin e tij! "Jemi në një rast ndoshta unik në botë, në Evropë me siguri..." Rai 3 raportoi sot se në Shqipëri mediat janë kapur n
Alpinisti i nxjerr bojën policëve: Bënë foto e gënjyen sikur na shpëtuan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, lajmi se Policia heroike e Shtetit tonë kishte shpëtuar nga majat e akullta të maleve shqiptare disa