999 rezultate për

bojaxhi

Intervista me portieri bojaxhi: Jeta ime mes shtyllave dhe…furçës Futbolli shqiptar po përjeton një situatë sa tragjike aq edhe komike, edhe pse jemi në vitin 2017 dhe nuk mund të ketë k
S’mori asnjë mandat, jep dorëheqjen Gjergj Bojaxhiu Partitë e vogla dolën të humbura nga zgjedhjet e 25 qershorit për shkak të 3%, duke penalizuar kshu edhe disa nga drejtu
Fushata ndryshe e Gjergj Bojaxhi, shikoni çfarë bën mes trafikut (FOTO LAJM) Në një format të veçantë takimesh me qytetarë, Gjergj Bojaxhi ka vendosur të takohet me shoferë në trafikun e Tiranës. D
Bojaxhi shfaq talentin në kuzhinë: Bëj bukën vetë (VIDEO) Gjergj Bojaxhi ka bërë një bukë në formën e numrit të partisë Sfida për Shqipërinë në fletën e votimit: 4. Kandidat
Bojaxhi: Konfiskojmë pasuritë e pajustifikuara të politikanëve (VIDEO) Partia Sfida për Shqipërinë propozon që politikanët t'i nënshtrohen vettingut dhe kontrollit të pasurisë së tyre. Në
Gjergj Bojaxhi i habit të gjithë, shikoni çfarë i ka "kurdisur" Ramës (VIDEO) Kandidati i Sfidës për Shqipërinë, Gjergj Bojaxhi u shpërndau sot qytetarëve një libër me “premtimet e mbajtura të Qever
Bojaxhi: E kam pasion, çdo ditë përpiqem të pjek një bukë (VIDEO) Lideri politik i "Sfida për Shqipërinë", Gjergj mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një intervistë të drejtpërdrejt me kryered
Bojaxhi bën një deklaratë të fortë: Nuk do bëjmë koalicion me asnjë parti tjetër (VIDEO) Lideri politik i "Sfida për Shqipërinë", Gjergj Bojaxhi mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një intervistë me kryeredaktorin
A do të jap dorëheqjen Bojaxhiu nëse “Sfida” nuk merr votat e nevojshme? (VIDEO) Lideri politik i "Sfida për Shqipërinë", Gjergj Bojaxhi mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një intervistë me kryeredaktorin
Gjergj Bojaxhi në Albeu.com: "Sfida" kundër të gjithë partive, por me shqiptarët (VIDEO) Lideri politik i "Sfida për Shqipërinë", Gjergj Bojaxhi në këto momente po zhvillon një intervistë të drejtpërdrejt me k
Kontroll pasurisë së politikanëve, Gjergj Bojaxhi LIVE në Albeu.com Kreu i Sfida për Shqipërinë, Gjergj Bojaxhi do të jetë sonte në një intervistë live në Albeu.com në orën 20:00. Inte
Habit Bojaxhiu, fut në listen e Tiranës ish-këshilltarin e Berishës (FOTO LAJM) “Sfida për Shqipërinë” ka publikuar listën e kandidatëve për deputet në të gjitha qarqet e vendit. Listën për Qarkun
Gjergj Bojaxhi ngjall debate: Dritëroi, peoti tipik i realizimit socialist Gjergji Bojaxhi ka reaguar nëpërmjet një statusi që pritet të ngjallë debate në lidhje vdekjen e shkrimtarit Dritëro Ago
Bojaxhi kallëzon Veliajn dhe IKMT-në për parkimin në sheshin "Skënderbej" Gjergj Bojaxhi ka dorëzuar një kallëzim penal për Bashkinë dhe IKMT-në. Kallëzimi vjen për ndërtimin e parkimit nën
Shpallet partia e Gjergj Bojaxhi: Nuk premtojmë vende pune por tronditje të sistemit Gjatë së mërkurës është shpallur zyrtarisht partia “Sfida për Shqipërinë”, e njohur ndryshe si partia e Gjergj Bojaxhiut
Qeveria serbe helmoi babain e Nënë Terezës? Pjesë e shkëputur nga biografia e autorizuar e Shën Terezës dhe është e përkthyer nga gjuha gjermane. Qeveria e Serbi
Babai i Nënë Terezës, bashkëpunëtor i Hasan Prishtinës dhe Bajram Currit, u vra nga agjentët serbë Sllavët e Maqedonisë duan ta përvetësojnë bijën shqiptare, e kjo i konvenon edhe propagandës serbe që nuk do që bota ta
Gjergj Bojaxhi shpall partinë e re Gjergj Bojaxhi shpall sot partinë e re të cilën e quan "Sfida për Shqipërinë". Takimi i parë për themelimin e kësaj part
Bojaxhiu i thotë Ramës: Na shkatërruat, do iki në Gjermani (VIDEO) Në emisionin humoristik "Portokalli" u vu në skenë rasti i një bojaxhiu i cili kërkonte punë dhe lidhur me këtë problem
Prokuroria kthen në Polici dosjen e Gjergj Bojaxhiut Prokuroria e Tiranës kthen në Polici dosjen penale ndaj Gjergj Bojaxhiut, për të bërë zbardhjen e abuzimeve të dyshuara.