999 rezultate për

boja

"E la në baltë", avokatit të Trump i del boja e flokëve gjatë fjalimit (FOTO LAJM) Avokati i Donald Trump, Rudy Giuliani, ka mbetur në "baltë" nga boja që kishte përdorur për flokët teksa mbajti një konf
"Jam bojaxhi", Rama i kërkon llogari ndërtuesit të banesës Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj dhe kryetari i Bashkisë së Shijakut, Elton
Maliqi i përvishet Ramës: Nuk të pijnë më ujë as blerjet e deputetëve me leje pallatesh "Tw doli boja dhe tw plasi cipa, mbidoza ka bwrw tw veten, tw shkuara, shiko shwndetin se karrigia wshtw thyer e sngjite
"Boki 13" me vetë-kërkesë do të dëshmoj para Ruskoskës Bojan Jovanovski (Boki 13) me kërkesë të tij sot do të dëshmoj para Prokurorisë Publike. Sipas informative të Alsat, ai
U dënua me 9 vite burg, avokatët mbrojtës të Boki-13 të pakënaqur Gjykata vendosi për dënimin me burg për 9 vite të Bojan Jovanovskit dhe shtatë vite Katica Janevës pasi dje i shpalli fa
Bojan Krkic: Klubi po tradhton planin që e bëri këtë skuadër të madhe Bojan Krkic ka vënë në pikëpyetje politikat e skuadrës së Barcelonës. Ish sulmuesi i Barcelonës, Bojan, ka thënë se s
Vazhdon gjykimi, Todoroviqi do të dëshmojë për rastin "Reket" Në Gjykatën penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për rastin “Reket”. Seanca e djeshme është anuluar për sot për shkak të
Rama batuta me fëmijën: Do bëhesh bojaxhi si puna ime? Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme, shoqëruar nga kryebashkiaku Rakip Suli ka takuar familjen tetë anëtarëshe të Esa
E konfirmon vetë, një serb i bashkohet Vetëvendosjes Bojan Bozovic, duket se është anëtari më i ri i partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje (VV). VV në zgjedhjet
ZYRTARE/ Caktohet data e gjyqit të Jenevës (VIDEO) Më 3 dhjetor do të nisë gjykimi ndaj ish prokurores speciale Katica Janeva dhe Bojan Jovanovskit të njohur si Boki 13 si
Artan Shkreli lëshon perlën: Nuk kemi ujë se shqiptarët lahen çdo ditë Zëvendës ministri i Infrastrukturës, Artan Shkreli pati një debat të ashpër me aktivistin Gjergj Bojaxhi në lidhje me fu
E BUJSHME/ Gjykata Speciale fton edhe Kapitetin e Përgjithshëm të FSK-së Ish-ushtari i UÇK-së, tani kapiten i Shtabit të Përgjithshëm në FSK, Petrit Bojaxhiu, është ftuar nga Gjykata Speciale n
Boki 13 i ka përdorur paratë e zhvatura Ka përfunduar procedura për regjistrimin e mjeteve të konfiskuara nga i dyshuari Bojan Jovanovski- Boki 13 në rastin “Zh
Sharmante në mes të detit, komentuesi ngacom Françeska Jaçen për të brendshmet (FOTO LAJM) Françeska jaçe është një ndër banoret më të zhurmshme të "Big Brother" e cila nuk ka ndaluar asnjëherë duke bërë buj për
I veshur si bojaxhi, dalin pamjet e grabitjes me armë në mes të Tiranës (VIDEO) I veshur si bojaxhi dhe me një hap të shkujdesur. Kështu u paraqit në pikën e kreditimit grabitësi i djeshëm në Tiran
Një ndëshkim në Ohër që do ta kishin zili diktaturat më mizore Gjobitja e një shtetasi zviceran me etni shqiptare nga një gjykatës në Ohër vetëm pse shpalosi një flamur shqiptar, treg
Boja në drejtim të Kryeministrisë, nis pastrimi i murit (VIDEO) Që në orët e para të mëngjesit puntorët kanë shkuar për të pastruar Kryeministrinë nga boja. Pas protestës, godina e
Spiropali: Më mirë engledisje sesa bojatisje Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentit, deklaroi në emisionin Open të gazetares Eni Vasili
Njihuni me gjyqtaren më seksi në botë (FOTO LAJM) Karolina Bojar është vetëm 20 vjeçe, ajo ka lindur në Poloni studion për jurisprudencë dhe ka pasion futbollin. Nuk
E bujshme! Gjergj Bojaxhi pranon mandatin e deputetit Pas djegieve të mandateve nga deputetët e opozitës, radha u vjen personave që kanë qënë në listat poshtë tyre në zgjedhj