999 rezultate për

bojĂ

Boja në drejtim të Kryeministrisë, nis pastrimi i murit (VIDEO) Që në orët e para të mëngjesit puntorët kanë shkuar për të pastruar Kryeministrinë nga boja. Pas protestës, godina e
Spiropali: Më mirë engledisje sesa bojatisje Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentit, deklaroi në emisionin Open të gazetares Eni Vasili
Njihuni me gjyqtaren më seksi në botë (FOTO LAJM) Karolina Bojar është vetëm 20 vjeçe, ajo ka lindur në Poloni studion për jurisprudencë dhe ka pasion futbollin. Nuk
E bujshme! Gjergj Bojaxhi pranon mandatin e deputetit Pas djegieve të mandateve nga deputetët e opozitës, radha u vjen personave që kanë qënë në listat poshtë tyre në zgjedhj
Prestigjozia "Reuters" vendos si foto jave Edi Ramën të bojatisur (FOTO LAJM) Agjencia prestigjoze e lajmeve "Reuters" ka zgjdhur si foton e javës, kryeministrine Shqipërisë, Edi Rama të përlyer me
"Rama si Nano dhe Berisha, i doli boja shumë shpejt" Nga Andi Bushati Historia e viteve të fundit na ka dhënë një mësim : qeveritë fillojnë e shkërmoqen, kur i del b
U doli boja, propaganda e qeverisë heq dorë nga stili me autoambulanca (VIDEO) Ndryshe nga dje, sot nuk ka patur të sëmurë urgjentë në rrugën e Durrësit. Në fakt nuk është aspak rastësi pasi të "
​Ish-talenti i BarcelonĂ«s shpreh realist: Nuk isha Messi i ri Ka pasur shumĂ« futbollistĂ« tĂ« cilĂ«t gjatĂ« viteve tĂ« fundit janĂ« etikuar me nofkĂ«n “Lionel Messi i ri”, mirĂ«po ish-lojtar
Flet hoxha që lau xhenazen e Rugovës Një kohë të gjatë është spekuluar se Ibrahim Rugova është konvertuar në fenë katolike. Madje, mediat kishin shkruar se i
RTK: Nesër hidhet gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës Radiotelevizioni i Kosovës ka publikuar një shkrim në portalin e vet një shkrim ku citohet një “zyrtar i BIA” serbe e që
Bojan Bozhoviq: Prapa vrasjes së Ivanoviqit qëndron Beogradi zyrtar Bojan Bozhoviq, ish-gazetar dhe për dikur agjent i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, ka thënë se njerëzit e thjeshtë
Djali iu varros për së gjalli, flet nëna: Babai i vrasësve më qëlloi me shpullë Vrasja e Fatjon Barmetës i mban familjen e viktimës dhe të hasmit në gjendje "lufte". Fatjon Barmeta u vra dhe u varr
Vrasja e Almirit, lirohet nga akuza për dhunë Bojan Iliqi Vogëlushi katërvjeçar Almir Aliu për shkak të një grindjeje mes babit të tij dhe Boban Iliqit, natën e 25 qershorit të v
Intervista me portieri bojaxhi: Jeta ime mes shtyllave dhe…furçës Futbolli shqiptar po përjeton një situatë sa tragjike aq edhe komike, edhe pse jemi në vitin 2017 dhe nuk mund të ketë k
Ky është kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Pejës (FOTO) Bashkim Nurboja do të jetë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Pejës. Kështu ka njoftuar Vetëvendosje nëp
S’mori asnjë mandat, jep dorëheqjen Gjergj Bojaxhiu Partitë e vogla dolën të humbura nga zgjedhjet e 25 qershorit për shkak të 3%, duke penalizuar kshu edhe disa nga drejtu
Fushata ndryshe e Gjergj Bojaxhi, shikoni çfarë bën mes trafikut (FOTO LAJM) Në një format të veçantë takimesh me qytetarë, Gjergj Bojaxhi ka vendosur të takohet me shoferë në trafikun e Tiranës. D
Bojaxhi shfaq talentin në kuzhinë: Bëj bukën vetë (VIDEO) Gjergj Bojaxhi ka bërë një bukë në formën e numrit të partisë Sfida për Shqipërinë në fletën e votimit: 4. Kandidat
Bojaxhi: Konfiskojmë pasuritë e pajustifikuara të politikanëve (VIDEO) Partia Sfida për Shqipërinë propozon që politikanët t'i nënshtrohen vettingut dhe kontrollit të pasurisë së tyre. Në
Gjergj Bojaxhi i habit të gjithë, shikoni çfarë i ka "kurdisur" Ramës (VIDEO) Kandidati i Sfidës për Shqipërinë, Gjergj Bojaxhi u shpërndau sot qytetarëve një libër me “premtimet e mbajtura të Qever