999 rezultate për

bogdanovic

Bogdanovic: Serbia nuk kundershton procesin e decentralizimit Ministri për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviç ka dekaruar se Beogradi ndo
Bogdanovic: Shumica e zgjedhesve nuk kane marre pjese ne zgjedhje Ministri për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviç, ka deklaruar sot se në
Bogdanovic: Te hapet zyra e BE-se ne veri Ministri serb për Kosovën, Goran Bogdanoviç, ka deklaruar se “nuk ka arsye, që zyra e BE-s&e
Bogdanovic: Beme gjithcka qe serbet te mbeten ne Kosove Me rastin e njëvjetorit të Qeverisë së Serbisë, Ministri për Kosovën Goran Bogdanovic
Bogdanovic viziton Kosoven si banor i saj Ministria e Punëve të Brendshme thotë se Goran Bogdanovic kishte hyrë në Kosovë të pr
Bogdanovic sot ne Kosove, nuk kerkon leje Ministri serb per Kosoven, Goran Bogdanovic, do te vizitoje sot Leposaviqin, ne veri te vendit. Pritet qe Bogdanovic te
Bogdanovic: Plani i Ahtisarit krejtesisht i papranueshem Ministri për Kosovën në Qeverinë serbe, Goran Bogdanoviq ka thënë se për Beogradin &e
Bogdanovicit nuk i eshte lejuar hyrja ne Kosove Institucionet e sigurisë së Kosovës nuk kanë lejuar dje hyrjen në Kosovë të Goran Bog
Bogdanovic: Mos u perleshni me Policine e Kosoves Pas përleshjes midis qytetarëve serbë dhe pjesëtarëve të Policisë së Kosovë
Bogdanovic kerkon bisedime nga Zannier Ministri serb për Kosovën, Goran Bogdanoviç, i ka dërguar një letër shefit të UNMIK
Bogdanovic: EULEX-i, nen presionin e shqiptareve Ministri për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviç ka deklaruar se misioni EUL