999 rezultate për

bodrumit

MREKULLI/ Postieri gjen beben të braktisur në shkallët e bodrumit Një bebeu gjet e mbështjellë me batanije, i braktisur në shkallët e bodrumit vetëm një ditë pasi kishte erdhur në jetë.
Policia arreston dy persona, zotër të një laboratori droge Në fshatin Moranë të Shkupit, MPB-ja arrestoi dy persona nga Aerodromi të cilët në një shtëpi pushimi kanë pasur një lab
Dalin pamjet e bodrumit, ja ku falsifikohej vaj Himara dhe salca Fagero (VIDEO) Policia e Shtetit mëngjesin e sotëm ka vënë në pranga babë e bir të cilët falsifikonin mallra ushqimor dhe më pas i hidh
Mbyten 18 refugjatë në detin Egje Një anije që transportonte klandestinë, që ishte nisur nga brigjet e Bodrumit të Turqisë drejt ishullit Kios të Greqisë
Ja si po i bën pushimet Gruevski në Turqi (FOTO LAJM) Mediat turke kanë raportuar lidhur me pushimet që po bën kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski në Bodrum të shtetit
Flakët përfshijnë RTVM-në Mbrëmjen e së martës në godinën e RTVM-së ka rënë një zjarr, shkaku i të cilit është diegia e aparatit për ftohje dhe nx