999 rezultate për

bode

Bode i përgjigjet Gjikës për akuzat e titullit të 2011: Ju tregoj të vërtetën me Skënderbeun Skënderbeu-Flamurtari rindizet afro një dekadë më pas. Në sezonin 2010-2011 skuadrat luftuan për titullin deri në fun
PËRGJIMET/ "Po lehin qentë..", bisedat për të cilat kërkohen 15 vite burg për Armando Koçerrin Prokuroria ka mbyllur dosjen e Armando Koçerrit si pjesë e grupit të Habilajve duke kërkuar 15 vite burg për të, e cila
"Sokol Bpde jam...", biseda e përgjuar mes shefit të policisë dhe grupit të Habilajve Mes tyre është edhe biseda e Florian Habilajt me ish-shefin e Policisë Kufitare në Dhërmi, Sokol Bode, i cili e telefono
PS voton Boden dhe "bllokon" Arben Malajn për në Bankën e Shqipërisë Maxhoranca e Shqipërisë, ditën e djeshme ka miratuar në Kuvend pesë nga gjashtë kandidaturat për në Këshillin e Bankës
E FUNDIT/ PD "shet" Ridvan Boden: Është i Ramës, nuk ka lidhje me ne Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Edmond Spaho deklaroi sot në Kuvend që Ridvan Bode nuk i përket më partisë së t
Lë jashtë Patozin, Bregun dhe Boden, kush janë propozimet e Bashës Ditën e nesërme, PD do të votojë Këshillin e ri Kombëtar. Vetë Basha ka bërë dia propozime, ku vihet re se ka rikth
Rama propozoi Boden, çfarë mendon Berisha Ka bërë shumë bujë, propozimi i Bodes nga ARama për anëtar të Bankës së Shqipërisë. Berisha e ka cilësuar këtë vendim
Marrëveshjet okulte të Ramës për emërimet në Bankën e Shqipërisë Nga Klodian Tomorri* Sa herë i duhet të justifikojë vendimet të cilat shkaktojnë pakënaqësi publike, Edi Rama re
Propozoi Ridvan Boden për BSH, Rama tregon arsyen Kryeministri Rama propozoi ish-ministrin e PD-së Ridvan Boden për anëtar të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë.
Rama i jep postin e rendësishëm kundërshtarit të Bashës në PD Janë zbardhur propozimet e Këshillit të Ministrave për anëtarë të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë. Emr
Ditari i pabotuar i ushtarit italian: Nga bodelloja ne Elbasan tek netët në "Tomorr" (FOTO LAJM) Një histori aq sa e pabesueshme eshte mjaft informuese se çfarë ndodhte në Shqipëri gjatë luftës së Dytës Boterore ka ar
Përplasje në PD, deputeti denoncon tenderët që Bode merr nga qeveria Deputeti i Lushnjes Myslym Murrizi është përplasur me disa kolegë të tij gjatë mbledhjes së djeshme të grupit parlamenta
Thellohet skandali, dalin përgjimet e ish-drejtorit në Vlorë që bashkëpunoi me Habilajt Kërkesa e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës për moszgjatje të hetimeve u rrëzua nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Por, n
U transferua nga Dhërmiu në Shkodër, Sokol Bode nën hetim edhe nga SHÇBA Një prej tre ish-drejtorëve për të cilët është lëshuar urdhërarresti nga Prokuroria është edhe ish-drejtori i Postës në
Pritet të arrestohet, Sokol Bode mund të jetë larguar drejt SHBA-ve Një prej zyrtarëve të lartë të policisë prej të cilëve është lëshuar urdhër arresti dyshohet të jetë larguar drejt SHBA-
Mbyllet numërimi në Korçë, ngel jashtë super biznesmeni i LSI Në qarkun e Korçës që prodhon 11 mandate deputetësh ka përfunduar numërimi i 463 kutive të votimit. Në bazë të këtij
Nard Ndoka sulmon kritikët e Bashës: Pasi hëngrën të tjerët, duan të kafshojnë kryetarin Nard Ndoka i është shtuar zërave që kanë reaguar ditën e sotme në mbrojtje të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha nga sulme
Grupi anti-Basha e nxjerr inatin e listave me verë (VIDEO) Jozefina Topalli, Majlinda Bregu, Ridvan Bode, Keltis Kruja, Arben Imami dhe Astrit Patozi u fotografuan sot në një nga
Patozi flet për herë të parë për takimin me Boden, Bregun dhe Topallin Deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar për herë të parë për takimin e sotëm me pjesën tjetër të kritikëve të Bashës
Rrëfehet ish-i përndjekuri: Kam parë dhe Boden me foton e Enverit… Ish-i përndjekuri politik, Lekë Frroku në një intervistë me poetin Agron Tufa ka deklaruar se ai ka parë edhe deputetin