999 rezultate për

bocev

Ushtria bullgare "pushton" Shkupin Një delegacion i lartë i Forcave të Armatosura të Republikës së Bullgarisë, i udhëhequr nga Shefi i Shtatmadhorisë gjene
Ky frut ju shton dëshirën për marrëdhënie seksuale Në Shqipëri rriten deri në 8 lloje pishash, ndër të cilat më e rëndësishmja konsiderohet pisha e zezë. Kjo e fundit shko
Shilegov tallet me Bocevskin: Ta propozojmë për cmim Nobel Pas deklaratave të Ivica Bocevski për aferën me pasaportat, reagoi zëdhënësi i LSDM, Petre Shilegov. Ai në profilin e
Bocevski: LSDM nuk e rrëzon dot Gruevskin Ish-zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Ivica Bocevski, ka kritikuar veprimin opozitar të Lidhjes Social-Demokra
Jep doreheqje Zevendeskryeministri maqedonas, Ivica Bocevski Zëvendëskryeministri nga rradhët e VMRO-DPMNE-së, përgjegjës për çështjet
Bocevski: Maqedonia e gatshme per negociata me BE-ne Maqedonia që nesër është e gatshme t`i fillojë negociatat për anëtarësim në
Bocevski: Ne shtator ose nentor vendimi per vizat Zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Ivica Bocevski ka deklaruar sot se në shtator ose në në
Bocevski: Njoha e Kosovës interes kombëtar dhe shtetëror Zëvendëskryeministri i Maqedonisë për çështje evropiane, Ivica Bocevski deklaroi të
Bocevski: Kosova nuk do të njihet me 23 shtator Zëvendëskryeministri i Maqedonisë, Ivica Bocevski ka përgënjeshtruar lajmin, sipas të cila
Bocevski: Skenar gjeorgjian në Maqedoni nëse nuk ka datë për në BE Zëvendëskryeministri për eurointegrime i Maqedonisë, Ivica Bocevski, deklaroi në Bruksel se ske
Bocevski: Historia do të tregojë se kush është Cërvenkovski Bocevski e porositi Presidentin të rikujtojë biografinë e tij si politikan në 17 vitet e kaluar se &