999 rezultate për

boban

Maldini: Unë dhe Boban, garanci për një Milan fitues Milani po kalon një tjetër sezon të turbullt, që ka sjellë edhe reagimin e vazhdueshëm të tifozërisë në shkallët e stadi
Del sondazhi, edhe tifozët shqiptarë të Milanit nuk e duan Piolin (FOTO LAJM) Milani zgjodhi t’i besojë stolin Stefano Piolit duke larguar Marco Giampaolon. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës
Zbulohet arsyeja pse Modric nuk nënshkroi me Milanin Shefi i AC Milanit, Zvonimir Boban ka pranuar që kanë provuar këtë verë ta transferojnë në ekip mesfushorin e Realit, Lu
Boban rrëfen të vërtetën mbi Modriç Legjenda kroate dhe njëhersh zyrtar i Milanit, Zvonomir Boban ka sqaruar situatën e Luca Modriç, pasi u fol se mund të b
Rivrasja e Almirit, rivrasje e “shoqërisë për të gjithë” Profesori universitar dhe ish-kandidati për president, Blerim Reka ka reaguar ashpër lidhur me vendimin skandaloz për Bo
Kërkohet largimi i gjykatësit serb nga rasti i vrasjes së Almirit Në seancën e rigjykimit për rastin e Almir Aliut, pala e dëmtuar kërkoi ndërrimin e gjykatësit ndihmës Lubomir Gjorgjevi
FIFA mendon të shuajë Kupën e Botës për Klube Zv.sekretari i FIFA-s, Zvonimir Boban, ai që në fjalën e tij në "Globe Soccer Awards" ka folur për këtë konkurrencë të d
Prekëse, si u përlot legjenda Boban pasi dëgjoi fjalimin e Luka Modriç (VIDEO) Luka Modric i ka dhënë fund dominimit të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, duke e fituar çmimin e FIFA-s “Lojtari i
Kur futbollistët kroatë luftonin kundër ushtarëve serbë (VIDEO) Ekziston një njeri i cili dallon mbi pjesën tjetër kur vjen puna te ndjenja e pakëndshme e futbollit dhe politikës: Zvon
Boban: Shpresoj të luaj futboll me Vokrrin në botën tjetër Legjenda e futbollit kroat, Zvonimir Boban ishte i pranishëm në homazhet e organizuara për nder të Fadil Vokrrit. Bo
Boban Iliq dërgohet në paraburgim Pas kërkesës së Prokurorisë Themelore Publike, Boban Iliq është dërguar në paraburgim ku do të qëndrojë deri në fuqizimi
Almirin e vranë sërish sot Boban Iliç nuk u dënua me akuzën e vrasjes me dashje të Almirit të vogël, por për aksident me pasoja të rënda. Madje
Ziberi: Vendimi për Boban Iliç, rasti më i shëmtuar i gjyqësorit Sipas juristit Naser Ziberi vendimi i sotëm i gjykatës në rastin e Almir Aliut , është vendimi më i shëmtuar i gjyqësori
Familjarët e Almirit dënojnë vendimin e gjykatës për vrasësin Boban Iliç Familjarët e Almir Aliut kanë paralajmëruar padi ndaj prokurores dhe gjykatëses së rastit, për shkak se janë të pakënaqu
Shtypi për vdekje Almirin, gjykata nuk e dënon për vrasje Boban Iliq Ditën e sotme Gjykata e Kumanovës dha vendimin për rastin e Almirit i cili dy vite më parë u përplas për vdekje nga maqe
6 vite burg, si Boban Iliç përplasi për vdekje Almirin e vogël (FOTO LAJM) Dy vite më parë në Kumanovë ndodhi një tragjedi e vërtetë. Boban Iliç i dënuar sot me 6 vite burg nga gjykata, shtyp
Jepet vendimi për rastin Almiri, kaq vite burg u dënua Gjykata e Kumanovë sapo shpalli aktgjykimin përmes të cilit të akuzuarit Boban Iliq i shqiptoi dënim me 6 vjet heqje lir
Sot gjykata jep vendimin për rastin Almiri Gjykata Themelore e Kumanovës sot do të shqiptojë dënimin për të akuzuarit në rastin e Almir Aliut. Burime nga Gjykata e
Nesër jepet aktgjykimi për vrasësin e Almirit Gjykata Themelore e Kumanovës nesër do të shqiptojë dënimin për të akuzuarit në rastin e Almir Aliut. Burime nga Gjykata
E tmerrshme, avokati kërkon dënim për familjarët e Almirit Në Gjykatën Themelore të Kumanovës po vazhdojnë fjalët përfundimtare nga avokatët për rastin e Almir Aliut. Avokati i