999 rezultate për

boas

Andre Villas-Boas i çmendur pas Frankie De Jong Andre Villas-Boas është thellësisht i goditur nga Frenkie de Jong. Mesfushori i Ajax dhe Holandës, që është blerë tashmë
Andre Villas-Boas paralajmëron Tottenhamin: Juventus do të kthehet Trajneri portugez Andre Villas-Boas, është ndër të paktët që ende beson se Juventusi do të rikthehet ndaj Tottenhamit, p
Ish-Presidenti i Realit del hapur: Lewa opsion rezervë nëse nuk arrihet Kane Ish-presidenti i Real Madrid Ramon Calderon, por edhe ish trajneri i Chelseat, Andre Villas Boas mendojnë se Harry Kane
Villas-Boas tërhiqet nga fubolli dhe fillon të garojë në Rally Trajneri portugez, André Villas-Boas është larguar nga skuadra kineze, Shanghai SIPG për të ndjekur ëndrrën e tij të fëm
Villas Boas: Ju tregoj anën e errët të Mourinhos Dikur raporti mes të dyve ka qenë me të vërtetë special por tashmë nuk mund të thuhet më e njëjta gjë, sepse mes Andre V
Andre Villas-Boas, trajneri i ri i Zenitit Do të jetë Andre Villas-Boas pasardhësi i Luciano Spallettit në stolin e Zenit Shën Petersburg. Shoqëria ruse pritet t'i
Villas-Boas: Filozofia e Guardiolës, unike Ish ndihmësi i Jose Mourinhos në kohën e Portos, Andre Villas Boas lëshon një tjetër shigjetë ndaj "Special One" duke zg
Bale dhe Ronaldo nuk mund të jenë në një skuadër Duket shitja e Gareth Bale ia bëri Andres Villas Boas punën më të vështirë te Tottenhami. Sipas tij Bale te Reali nuk do
Villas-Boas: Bale mund të fitojë "Topi i Artë 2014" Ish trajneri i Tottenham, Andre Villas-Boas flet në një intervistë të gjatë, duke vënë theksin se talenti i Gareth Bale.
Si i "shpërdoroi" Villas-Boas 110 milionë £ (FOTO LAJM) Që prej ditës së djeshme Andre Villas-Boas nuk është më teknik i Tottenham. Klubi londinez dhe tekniku portugez gjetën g
Zyrtare: Divorc Tottenham-Villas Boas Lajmi pritej tashmë, por tani është bërë zyrtare: Andre Villas Boas nuk është më trajner i Tottenham. Nëpërmjet faqes së
Tottenham, Capello pasardhësi i Villas Boas? Fabio Capello mund të rikthehet në Angli, por këtë herë jo si trajner i kombëtares. Sipas tabloidit britanik "Daily Mail
Mourinho dhe Villas Boas shtrëngojnë duart (FOTO LAJM) Andre Villas Boas dhe Jose Mourinho janë takuar si para ashtu edhe në përfundim të ndeshjes. Të gjithë prisnin të shihni
Villas Boas: Ja pse u prisha me Mourinhon Jose Mourinho dhe Andre Villas Boas nuk janë më miqtë e dikurshëm që për njëri-tjetrin linin kokën. Arsyeja? Sepse trajn
Villas Boas në hall me Lamelan: Nuk di anglisht Tekniku portugez i Tottenham Andres Villas Boas ka thënë se Erik Lamela do ta ketë shumë të vështirë që të ambientohet n
Pas Boas edhe Melissa në Gjermani? (FOTO LAJM) Pas largimit të Kevin Prince Boateng nga Milan te gjermanët e Schalke 04 mediat në Itali flasin edhe për largimin e të d
Villas-Boas uron Bale: Duhej të ishte më korrekt Jemi në detajet e fundit. Gareth Bale pritet të kalojë së shpejti te Real Madrid pas një telenovelë që ka mbajtur të lid
Tottenham, 7 emra nëse ikën Bale (FOTO LAJM) Gareth Bale duket gjithmonë e më pranë transferimit te Real Madrid. Ylli uellsian i Tottenham po kërkon kalimin në "Sant
Terry, Villas Boas dhe Morinho me pushime në Portugali (FOTO-LAJM) Pas një sezoni të gjatë, rraskapitës, personazhet e botës së e futbollit po shijojnë tashmë pushimet verore në cdo cep t
Villas-Boas frenon Realin: Bale nuk shitet Gareth Bale nuk do të largohet nga Totenham. Trajneri i "Gjelave" londinezë, Andre Villas Boas frenon drejtuesit e Real