E FUNDIT/ Një tjetër tërmet lëkund Shqipërinë, ku ishte epiqendra dhe sa ballë
999 rezultate për

bluze

Kjo do të jetë fanella e tretë e Barcelonës (FOTO LAJM) Me sezonin e ri LaLiga që sapo ka filluar të zhvillohet, Barcelona është gati të zbulojë uniformën e saj të tretë. E
TURQI/ Arrestohet e mitura se mbante veshur bluzën me shkrim "Babai im, Heroi im" Sipas një statusi të postuar në rrejtin social Twitter prej një avokati, një vajzë e vogël, gjatë vizitës së babait të s
Fëmija me bluzën e Shqipërisë së Madhe në Beograd, plasin reagimet e serbëve Një familje shqiptare bashkë më djalin e tyre në moshë të vogël për pak kanë "provokuar" një skandal në Serbi. Ngjar
Deputeti i PD-së në stadium me bluzën e Ballist Morinës Deputeti i PD-së, Ervin Salianji është fotografuar ditën e djeshme në stadium, teksa Skënderbeu luante ndeshjen e turit
Shifër e çmendur për bluzen e Neymarit, tifozët nuk kursehen Ditën e sotme u shpalos dhe bluza e Neymarit para tifozëëve. Nxjerrja e saj në Parc des Princes u vonua për 25 minuta
Bella nuk di të marrë mësim, sot bën të njëjtin gabim (FOTO LAJM) Bella Hadid nuk diskutohet se është një nga modelet më të vlerësuara dhe më të kërkuara për momentin. Kudo që modelja
Mos guxoni të vishni këtë bluze në Turqi! Hyni në burg (FOTO LAJM) Një çift ishte duke bërë pushime në Antalja të Turqisë sot, ndërsa është arrestuar nga forcat e rendit turke. Duke m
Zbuloni sa kushton një bluze e Jesus Vallejo Me Pepe që la Estadio Santiago Bernabeu për Besiktas, Zinedine Zidane ka fruar Jesus Vallejo në skuadrën e tij të parë s
Si t'i bëni flokët kaçurrela me ndihmën e një bluze pambuku U habitët nga titulli i artikullit ? Ky është vetëm fillimi pasi teknika që do ju prezantojmë më poshtë do ju lërë me go
Kaos në një spital në Nju Jork, një person i veshur me bluzë mjeku hap zjarr (VIDEO) Disa njerëz janë qëlluar nga një burrë i cili ishte veshur me bluzë mjeku në spitalin e Nju Jorkut. Mediat lokale ra
Rita Ora mban veshur bluzën e kullës së Londrës (FOTO LAJM) Javën e kaluar në Londës ndodhi një fatkeqësi, ku mbetën të vdekur 89 persona. Në ndërtesën Grenfell ku ndodhi ed
Rama ka nevojë për ndihmë, zbulohet çmimi për atë që ja "qëllon" Kryeministri Edi Rama ka nisur përgatitjet për fushatën zgjedhore, duke treguar se ai nuk lëkundet për t’i shtyrë zgjedh
Noizy çmendet pas Melanias (FOTO LAJM) Ai thjesht postoi një foto nga Venezia, por askush nuk e vuri re detajin në bluzën e Noizyt pasi u fokusuan në vendin r
Nxori gjoksin gjatë emisionit, Peristeri: Si s'ma ngriti njeri bluzën (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri u komentua mbi veshjen e saj teksa kishte qënë e ftuar tek "Rudina" në Tv Klan, ndërsa komentuesit ka
Pasi i tha "po" Kosovës, Avdijaj pozon me bluzën e UÇK-së Dionis Avdijaj do t'i bashkohet përfaqësues e Kosovës, duke qenë se gjatë gjithë kësaj periudhe nuk mori kurrë një sinja
Zbardhen pamjet, autori me bluzë me kapuç zbrazi 2 bidonë me benzinë tek mjeti i Mumajesit (FOTO-VIDEO) Detaje të reja janë hedhur dritë lidhur me ngjarjen e një nate më parë, ku u dogj mjeti i Flori Mumajesit. Nga hetim
Hashashi trondit spektaklin, Robert Aliaj shpërthen ndaj Ndokës Batutat janë të pashmangshme në "Dance With Me", ndërsa Nard Ndoka dhe anëtari i jurisë Robert Aliaj, patën gricjen e ty
Ja çfarë thotë Enca për Kanabis-in (FOTO) Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjetin social “SnapChat” një foto ku shfaqet e veshur me një bluzë, në të cilën
Ristani: Do doja të kisha veshur një bluzë me fytyrën e Llallës Deputeti demokrat Arben Ristani ka theksuar sot se është në mbështetje të plotë të sistemit të drejtësisë, për ti shkuar
Aftësia e pazakontë e adoleshentit (VIDEO) Një adoleshent nga Nepali ka një talent të rrallë, ai arrin që shtypjen e biskotave ta bëjë me anë të shpatullave. Raja