999 rezultate për

bluze

Me pozat joshëse, Zaimin Vasjari bën paralajmërimin e madh (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, ka lajmëruar rikthimin në muzikë pas katër vitesh. Me një pozë mjaft provokuese
7 mënyra chic për të veshur një bluzë të thjeshtë (FOTO LAJM) Nëse mendoheni me kujdes, veshjet më të bukura krijohen nga kombinime gjërash të thjeshta. Një palë xhinse, një bluz
Ekspozon format me bluzën e Interit, Miss Shqipëria "tërbon" tifozët zikaltër (FOTO LAJM) Klea Bushi, e cila një vit më parë ishte Miss Shqipëria, ka tërbuar tifozët e Interit së fundmi me disa foto të postuar
Tifoz i zjarrtë i Celtic, Meta xhiro në rrugët e Tiranës me bluzën e skuadrës së zemrës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk i ndahet ekipit të tij Celtic. Prej vitesh ai cilësohet si një tifozë i flak
7 mënyra chic për të veshur një bluzë të thjeshtë (FOTO LAJM) Nëse mendoheni me kujdes, veshjet më të bukura krijohen nga kombinime gjërash të thjeshta. Një palë xhinse, një bluz
Kryemadhi shkon në protestë me Teatrin në bluzë: Do ndërtohet siç ishte! (FOTO LAJM) Në protestën e sotme pas shembjes së Teatrit Kombëtar, të thirrur nga Aleanca e Teatrit mori pjesë edhe kryetarja e LSI
Kryemadhi del në protestë, shihni bluzën e veçantë që ka veshur (FOTO LAJM) Në protestën e thirrur pas shembjes së Teatrit Kombëtar, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi
Edhe bluzën e firmosur nga CR7, Georgina nxjerr në shitje veshjet e saj (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka gjetur një mënyrë perfekte për të mbledhur para për të ndihmuar në luftën me koronavirusin. Aj
Për një bluzë bëhet agresiv, Xhensila publikon "sherrin" me Besin (VIDEO) Xhensila i ka shkrirë së qeshuri fansat me videot e fundit të postuara në Instagram, që tregojnë më së miri një situatë
Me maska dhe dorashka, Meghan dhe Harry fotografohen rrugëve të LA (FOTO LAJM) Prej disa javësh Meghan Markle dhe Princ Harry janë shpërngulur në Los Angelos për të kaluar në këtë shtet periudhën e p
"Si mësuese +18", pamja e fundit e Rashelit me bluze transparente "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”. Bukuroshja
Arbitri italian le bilbilin dhe vesh bluzën e bardhë: Populli ka nevojë për mua Igor Benevenuto është prej kohësh në listën e arbitrave profesionistë me kohë të plotë në kampionatin Brazilian, ku njih
Shpenzime të shfrenuara, kjo gjysmë bluzë i kushton Dua Lipës mijëra euro (FOTO LAJM) Duke kryesuar tableta botërore, çmime prestigjioze si “Grammy” dhe “VMA”, me koncerte anë e mbanë botë, Dua Lipa padyshi
Ju gjet pakoja me "të bardhë" poshtë bluzës, kapen dy persona që tentuan të kalonin në Greqi Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar dy persona të cilët tentatuan të trafikojë droga të forta drejt Greqisë.
Theu ligjet në Dubai, si i shpëtoi burgut Françeska Jaçe (FOTO LAJM) Françeska Jaçe kohë më parë kaloi pushimet në Dubai dhe atje realizoi edhe një set fotografik. Hipur mbi motorr, e veshu
Basha organizon ndeshje futbolli, në bluzet e lojtarëve shkruhet "Rama ik" Kreu i Partisë demokratike, Lulzim Basha ka marrë pjesë sot si tifoz në një ndeshje futbolli mes degës nr 5 dhe asaj 7 t
Pranvera po afron, këto fustane do të jenë trendi i 2020-tës (FOTO LAJM) Fustanet janë gjithmonë një zgjidhje e mirë, pasi të kursejnë mundin e kombinimit, bluzë fund apo bluzë xhinse. Për këtë
Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza këtë dimër (FOTO LAJM) Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjet
Hoqi bluzën nga gëzimi, Costa: Goli më i rëndësishëm që kam shënuar (VIDEO) Douglas Costa vendosi ndeshjen e Juventusit mbrëmjen e sotme përballë Lokomotivës së Moskës, me një gol spektakolar në m
3 super ide! Si të vishni në zyrë bluzën më të rehatshme të sezonit (FOTO LAJM) Bluza sportive me kapuç është kthyer në të preferuarën e të gjitha vajzave. Për shkak të rehatisë që të ofron, kjo bl