999 rezultate për

bluza

I mbijetuari tregon tmerrin: Mbeta i varur nga bluza e më pas rashë nga kati i katërt Tre punëtorët që u plagosën nga shembja e skelës ditën e djeshme nga pallati 13 katësh janë në gjendje të stabilizuar sh
Versace zemëron Kinën për një gabim gjeografik Versace ka përfunduar në shënjestrën e kinezëve. Kanë qenë disa bluza mbi të cilat kishte gabime gjeografike ato që kanë
Del në ankand bluza e palestrës së Princeshë Dianës, nuk do u besoni syve për sa u shit (FOTO LAJM) Edhe pse ka ndërruar jetë disa vite më parë, Princeshë Diana vazhdon të komentohet në media. Fatmirësisht ajo ka lënë
Interi prezanton bluzat e reja: Thjesht të mrekullueshme (FOTO LAJM) Futbollistët e Interit do të vishen me ngjyrë të gjelbërt për ndeshjet si mysafir në edicionin 2019/20. Fanella e re
Një tjetër rast i dhunimit të bluzave të bardha në Vlorë Një tjetër mjek është dhunuar në spitalet shqiptare. Ngjarja është regjistruar pasditen e djeshme në qytetin e Vlorës, k
Veshjet që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Secili prej nesh, ka stilin dhe mënyrën e tij të të veshurit. Por megjithatë, në disa rraste duhet të vishemi në mënyrë
Vesh 260 bluza për ti plotësuar dëshirën djalin (VIDEO) Baballarët janë në gjendje të bëjnë edhe të paimagjinueshmen nëse fëmija i tij ia kërkon. Këtë e dëshmon edhe sakrifi
Fanset e Saimir Tahirit çudisin gjykatësin me bluzat dhe shkrimet për ish-ministrin (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë sërish sot në gjykatë, por kësaj radhe nuk ishte vetëm me avokatin. Bashkë me Tahirin, në sallën
Bluza e këtij shqiptari bëhet hit në internet për këtë arsye (FOTO LAJM) Të mos diturit anglisht është një problem më vetë në këtë botë të globalizuar, por ky fakt bëhet shpesh shkak edhe për s
Nicky Minaj lë nam në mes të skenës, i zbërthehet keq bluza (VIDEO) Të gjitha ne, të paktën një herë në jetë jemi ndodhur para një situate të sikletshme. Si përshembull, një lëvizje e shku
Juve i nxorri lekët e Ronaldos vetëm me bluza, por cilat klube kanë shpenzuar më shumë deri tani (FOTO LAJM) Jemi pothuajse në përfundim të tregut të transferimeve të verës në top ligat evropiane. Disa nga klubet tashmë vetëm
Presidentja kroate ndan bluzat e kombëtares në Bruksel, si reaguan homologia britanike dhe Trump Presidenti kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic shfrytëzoi takimin e NATO-s në Bruksel për t’iu dhuruar liderëve botërorë fa
Rikthehen bluzat me shpatulla të zbuluara Këtë sezon veror, në fushën e modës u vu re se bluzat me shpatulla të hapura janë rikthyer sërish dhe mund të themi pa
Konfirmohet largimi i Ronaldos nga Reali, vetëm ai nuk pozon me bluzat e reja (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo deklaroji pas finales së Champions League të fituar kundër Liverpool, se nuk e di nëse do të vazhdojë
Ide kreative si mund t’i përdorni bluzat e vjetra (VIDEO) Bluzat e vjetra zakonisht ose i hedhim ose vetëm na grumbullohen dhe na zënë vend. Por megjithatë, ka edhe mënyra kreati
Milani ndryshon bluzat, lidh kontratë me PUMA-n AC Milan dhe Puma kanë nënshkruar kontratë të afatgjate bashkëpunimi Skuadra italiane Milan ka shkëputur bashkëpunimi
A e dini pse hakerat janë gjithmonë njerëz me kapuç? Sa herë mendojmë për hakerat, bluzat me kapuç janë stereotipi i tyre i preferuar dhe çdo gjë nisi nga Hollivudi. Bluz
Zbulohet ku i blen dhe sa kushtojnë bluzat me drerë dhe babagjyshë të Veliajt (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj e ka merak shumë imazhin dhe kujdeset për veshjet dhe fotot e shumta që poston në
Insignes nuk i ecën dedikimi, nervozohet keq (VIDEO) Lorenzo Insigne shënoi golin e parë për Napolin përballë Feyenoordit dhe ai kishte një dedikim të veçantë për këtë gol.
Ministria dhe policia lënë bluzat e bardha në duart e dhunuesve Keshillit i Rajonal i Urdhërit të Mjekut Shkodër dhe Sindikata e Shendetësisë së këtij rrethi kanë reagur në lidhje me d