999 rezultate për

blut

Tirana shënon dy gola të shpejtë ndaj Vllaznisë (VIDEO) Tirana po fiton 2-0 përballë Vllaznisë në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Superliga. Në minutën e 58’ Zhbllok
Zhbllokohet Superkupa e Europës, Chelsea kalon në avantazh (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Liverpool. Qendërsulmuesi Giround ka arritur të dërgojë topin n
E BUJSHME/ Dinamo ngjitet në Superiore, Koliçi firmos me blutë Burime pranë klubit blu por edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit se ka filluar një organizim ndryshe madje dhe se kan
Chelsea nuk i rinovon kontratën, veterani mbyll aventurën me ‘blutë’ Diçka e tillë ishte folur prej kohësh, ndërsa tani është gjithçka zyrtare. Chelsea nuk i ka ofruar një rinovim kontrate
"Blutë e Londrës" prezantojnë blerjen më të re Chelsea prezantoi këtë të martë blerjen e parë të madhe të merkatos së verës, sulmuesin amerikan Christian Pulisic, i ci
Chelsea nuk e do, Higuain i mbetet "në derë" Juventusit Higuain nuk do të blihet nga Chelsea. Edhe pse klubit lodinez i është bllokuar merkato deri në qershor te 2020 blutë mun
Tirana shpëton në shtesë, triumfon ndaj Skënderbeut (VIDEO) Tirana ka mposhtur Skënderbeun me rezultatin 1-0 në sfidën e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore. Një
Ska fitues në sfidën United-Chelsea, "blutë" mbajnë vendin e 4 (VIDEO Lufta për dy vendet e mbetura që të kualifikojnë në Champions League gjatë javëve të fundit ka qenë e çuditshme. Ars
Dortmund jashtë kontrollit përballë Schalke, derbi shkon për blutë (VIDEO) Schalke 04 i ka bërë një dhuratë fantastike Bayern munich duke mposhtur Borussia Dortmund me rezultatin 4-2 në derbin e
Chelsea-Burnley, formacionet zyrtare: "Blutë e Londrës" në garë për një vend katërshe Jo vetëm luftë për titull, në Premierligë po bëhet luftë edhe për zonën Champions League. 4 skuadra po luftojnë për 2 ve
Ndihmësi i Sarri përfundon në spital, i nënshtrohet operiacionit Në momentin më të vështirë të aventurës së tij te Chelsea, Maurizio Sarri do ti duhet të bëjë pa ndihmësin e tij, Gianfr
Ikën Sarri vjen Zidane, ky mund të jetë formacioni i francezit te Blutë e Londrës (FOTO LAJM) Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Premier League, dhe mbrëmë
Tirana i bën nder Partizanit, trimfon ndaj Kukësit (VIDEO) Tirana surprizon Kukësin dhe i jep një goditje të rëndë shpresave të verilindorëve për të fituar titullin kampion në kët
Higuain magjik, shënon golin e parë me Chelsea-n (VIDEO) Gonzalo Higuain ka shënuar golin e tij të parë me fanellën e Chelsea-t në ndeshjen që blutë po luajnë ndaj Huddersfield
Këtë numër do të mbartë në fanellë Higuain te Chelsea (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain është afër nënshkrimit me Chelsea. Sulmuesi argjentinas do të largohet nga Milani që të bashkohet pë
Abramovich mund të kishte blerë Tottenhamin ose Arsenalin në vitin 2003 Roman Abramovich është pronar i Chelseat prej rreth 16 vitesh. Manjati rus blutë e Londrës në vitin 2003, por ata nuk is
Chelsi triumfon ndaj Crystal Palace, falë golit të Kante (VIDEO) Chelsi duket se ka lënë pas rezultatet negative. Blutë e londrës iu falën një goli të shënuar nga Ngolo Kantë në pjesën
Chelsea zhgënjen në shtëpi, mposhtet nga Leicester (VIDEO) Chelsea ka pësuar një humbje befasuese sot kundër Leicester City me rezultatin minimal në "Stamford Bridge", shkruan Alb
Tronditet Chelsea, Leicester kalon në avantazh (VIDEO) Chelsea është befasuar në shtëpi, teksa Leicester ka kaluar në epërsi me anë të sulmuesit Vardy, në minutën e 51, shkrua
Ka startuar Tirana- Kastrioti, bardheblutë në kërkim të fitores Ka startuar sfida mes Tiranës dhe Kastriotit e cila po zhvillohet në stadiumin Selman Stermasi, shkruan Albeu.com. T