999 rezultate për

blushi

E quajti komandant të LSI-së, vjen përgjigjia ndaj Ramës: Mos fol për Kushtetutën pasi e ke përdhosur Vijojnë replikat në distancë midis presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Vetëm pak pasi kryetari i qeveri
Tedi Blushi i përgjigjet Ramës: I sëmurë psiqik! "Cili kryeministër në botë tallet me varfërinë dhe mjerimin që i ka shkaktuar popullit të tij? Vetëm një i sëmurë psiqik
Presidenca sulmon ashpër qeverinë Rama dhe paralajmëron: Nëser do të publikojmë emrat! Presidenca me anë të zëdhënësit të saj, Tedi Blushi ka reaguar ashpër në lidhje me ndryshimet e miratuara sot për Kodin
Shihemi në gjyq! Ben Blushi padit Sali Berishën Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel Ben Blushi, ka nisur një padi ndaj ish-kryeministri Sali Berisha. Blushi e ka
Dalin detajet për tubimin e 2 marsit, kur do të fillojë dhe sa do zgjasë Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar për manifestimin që ka thirrur Ilir Meta për datën 2 mars duke dhënë dis
Presidenca sulmon sërish Gjonajn: Shoqja Etildë pranoi sot të gjithë fajin! Presidenca ka reaguar pas daljes së sotme për mediat të ministres Etilda Gjonaj. Zëdhënësi i Metës, Blushi tha se ajo
Meta i përgjigjet Lleshajt: Asnjë sekondë për të humbur me "Gjeneralin" nën poture! Zëdhënësi iu presidnetit Tedi Blushi i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt, i cili tha se Republika
Tërmeti bën bashkë Ramën dhe Metën, Presidenca dekreton Ahmetajn ministër Kryeministri Edi Rama i ka propozuar ditën e sotme presidentit Ilir Meta emërimin e Arben Ahmetajt si ministër shteti pë
Sherr me Blushin, i vihet druni pas 5 viteve emisionit të njohur Pas pesë sezonesh programi lifestyle “Në shtëpinë tonë” nuk do të shfaqet më në Top Channel, pasi ky format është mbyllu
Deklaratat e Dvoranit, reagon presidenca: Nuk presim reflektim nga dhunuesi i Kushtetutës Ditën e sotme kreun e KED Ardian Dvorani dha shpjegimet e tij per padine qe ka ngritur ndaj tij kreu i shtetit, Ilir Met
Zëdhënësi i Metës tregon si e kërcënuan përmes telefonit Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ishte sot në Prokurorinë e Tiranës duke dhënë detaje në lidhje me një kërcënim
Zëdhënësi i Metës thirret në Prokurori Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi është thirrur në Prokurorinë e Tiranës. Mësohet se Blushi është duke dhënë
Sherr me Ben Blushin, zbulohen detaje nga largimi i Florian Agalliut nga Topi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin "Në shtëpinë tonë", Florian Agalliu ka vendosur të largohe
Videoja e s*ksit të ambasadorit, Artan Hoxha: Këshilltari të thirret në Prokurori Gazetari Artan Hoxha ka bërë thirrje që Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës të merret në mënyrë urgjente në Prokurori n
"Jemi në situatë dramatike", Meta paralajmëron takime me opozitën që braktisi Parlamentin Ngërçet politikë tashmë kanë zënë tashmë Shqipërinë dhe duket se nuk po gjejnë dot zgjidhje nga asnjëra palë, por përkun
Gafa me datën, Presidenca pikëpyetje mbi draft-opinionin e publikuar të Venecias Presidenca ka vënë në pikëpyetje draft-opinionin e Komisionit të Venecias, që ka rrjedhur në media. Zëdhënësi i Presi
Pyetjes që nuk iu përgjigj Meta i përgjigjet Ted Blushi I pyetur nga media, lidhur me arsyen e mungesës së një përgjigjeje të drejtpërdrejtë të Presidentit të Shqipërisë Ilir M
Presidenca reagon pas refuzimit të Ramës për takim Pas refuzimit të ftesës së Metës për takim nga ana e kryeministrit Rama, ka ardhur një reagim nga Presidenca përmes zëdh
Sherr me gota dhe pjata mes Blushit dhe ish-drejtorit në Top Media në restorantin luksoz Një përplasje fizike ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në një restorant në qendër të Tiranës mes Ben Blushit, aktuali
Nga Nano tek Blushi dhe Klosi: Kush u dekorua nga Thaçi për luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dekoruar 39 personalitete në Tiranë me dekoratën presidenciale “Urdhri i Lirisë”.