999 rezultate për

blue

Në këto vende, telefoni ju lajmëron kur keni pranë dikë me Covid-19 Ndërsa rastet e reja të koronavirusit shpërthejnë në gjithë botën, zyrtarët e shëndetit po kthehen te telefonat për të n
TIA publikon listën dhe kushtet, ja fluturimet e konfirmuara për nesër “Tirana International Airport” ka bërë me dije se për ditën e nesërme janë konfirmuar 27 fluturime. Bëhet me dije se
Pajisja e vogël me Bluetooth që do të ndihmojë për gjurmimin e njerëzve me Covid-19 Singapori është duhe duke shpërndarë mijëra pajisje të cilat do të mund të gjurmojnë se ku ka qenjë një person dhe me k
Interesimi i Interit për Kante, Chelsea i bën të ditur çmimin Antonio Conte është duke e kërkuar me ngulm transferimin e N’Golo Kantes nga Chelsea. Trajneri italian e njeh shumë m
Roshi regjistron sezonin më pozitiv në aspektin personal, mes dribluesve më të mirë në Rusi Odise Roshi zhvilloi një sezon fantastik në Rusi, më i miri për të në aspektin personal që kur është bërë pjesë e Akhmat
Është vetëm 7 vjeçe, vajza e Beyonces fiton çmimin e rëndësishëm si tekstshkruese (VIDEO) Blue Ivy Carter ka fituar një super çmim për kontributin e saj në këngën “Brown Skin Girl”. Vajza 7-vjeçare e Jay-Z d
Skandali me "Blue Panorama", dënoncon gazetarja: Shtyu fluturimin me 4 orë se nuk kishte avion Gazetarja Klodiana Haxhiaj ka bërë një denoncim sot në ldihje me linjat avionëve në aeroportin ‘Nënë Tereza”. Haxhiaj në
Vajza e Beyoce e lindur për në skenë, thyen rekord me një këngë (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja e hiteve, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”. Albumin
Risia e iPhonit të ri, lidhje të dyfishtë Bluetoothi Së shpejti, nuk do të detyroheni të dëgjoni kufjet me shokun tuaj nëse doni të dëgjoni muzikë së bashku në lëvizje. I
Kujdes kush fluturon sot nga Rinasi me këto kompani ajrore Ditën e sotme, në fluturimet nga Tirana drejtë Italisë dhe anasjelltas, do të ketë anulime dhe vonesa, për shkak të një
Nesër greva e kompanive ajrore, Autoriteti i Aviacionit bën njoftimin e rëndësishëm Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, ka njoftuar se ditën e nesërme, në fluturimet nga Tirana drejtë Italisë dhe anas
Sërish "Blue Panorama!" Avioni bën ulje të detyruar gjatë fluturimit (FOTO LAJM) Avioni Blue Panorama i linjës Bergamo-Tiranë, ka bërë mesditën e sotme ulje të detyruar. Avioni u nis nga Bergamo në
E pabesueshme por e vërtetë, zbulohet bananja blu, ka shijen e akullores E vështirë për tu besuar porn ë treg tashmë ka dalë bananje e re (Blue Java) e cila ka disa karakteristika të vëçenta që
Çfarë zbuloi qeveria amerikane mbi UFO-t Qëkur njeriu ka ecur për herë të parë mbi Tokë, dhe sidomos që kur eci mbi Hënë, një pyetje e ka përndjekur njerëzimin:a
Pilotë të dehur mbi qerre që fluturojnë! Zoti i ruajt shqiptarët në ajër Indicenti i pak ditëve më parë me avionin e "Blue Panorama" që për pak i mori jetën 136 pasagjerëve duket të mos jetë nj
ME VIDEO/ Në prag të katastrofës: Çfarë ndodhi dje realisht me "Blue Panorama" 136 pasagjerë që ishin nisur nga Tirana për në Ancona me kompaninë "Blue Panorama" panë vdekjen me sy dje në mëngjes kur
STATISTIKAT/ Kompanitë ajrore më të këqija të 2018 në Shqipëri (FOTO LAJM) Fly Ernest dhe Blue Panorama janë dy kompanitë ajrore që ia kanë nxirë me kuptimin e plotë të fjalës, jetën pasagjerëve
Blue Jones bën deklaratën befasuese për Era Istrefin: Ajo ishte zgjedhja perfekte Siç mund ta keni lexuar, në fund të tetorit, Jonas Blue prezantoi albumin “BLUE”, i cili u lançua ditën e djeshme në pla
Ky është bashkëpunimi ndërkombëtar i radhës i Erës, kësaj radhe me Jonas Blue Ju kujtohet kënga “perfect Strangers”, që u bë super hit dy vjet më parë? Epo, DJ me famë botërore, këngëtari e produ
Prishet avioni në Rinas, pasagjerët zbresin të alarmuar Vonesat e nisjes së fluturimeve për shqiptarët janë kthyer tashmë në një shqetësim të zakonshëm. Ditën se sotme pasag