999 rezultate për

bloom

Larg shkëlqimit të rrjeteve sociale, Katy Perry fotografohet dy muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht, këngëtarja Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një v
Nënë për herë të parë, Katy Perry zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Katy Perry, është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom kanë pritur va
Eliminoi asistentin e Nënë Terezës për arsyen e çmendur, dënohet me burg përjetë "i forti" (FOTO LAJM) Gjykata e Sëansea ka dënuar me burgim të përjetshëm vrasësin e asistentit të nënë Terezës. Për të paktën 15 vitet e p
Miliarderi Michael Bloomberg, pjesë e garës për President të Shteteve të Bashkuara Michael Bloomberg njoftoi sot se po kandidon për President të Shteteve të Bashkuara. Ish kryetari i Bashkisë së Nju J
"BE rrezikon konfliktin nëse vazhdon të refuzojë zgjerimin" Në vend që t’ua lënë votuesve, udhëheqësit marrin vendime të pakuptimta për zgjerimin e Bashkimit Evropian, thuhet në nj
NEGOCIATAT/ Sigurohet dokumentacioni, çfarë do të vendoset për Shqipërinë në 15 tetor Agjencia e njohur e lajmeve ‘Bloomberg’ ka siguruar dokumentin që do miratohet në samitin e BE-së në 15 tetor, për hapje
Sipas një studimi, meshkujt lajnë më pak duart se femrat pasi përdorin tualetin Gratë janë më të prira të lajnë duart pasi përdorin tualetin sesa meshkujt, sipas një studimi të ri. Një studim i ças
Çfarë po ndodh me ekonominë turke? Bloomberg shpjegon Turqia ka rënë në recesionin e parë që prej një dekade, duke i dhënë një goditje presidentit Erdogan, në një kohë kur ve
Kety Perry merr propozimin për martesë (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore është fejuar me të dashurin e saj prej kohësh, shkruan Albeu.com Pas lidhjes së gjatë akt
Bloomberg: BE dështoi, Thaçi dhe Vuçiçi drejtohen nga SHBA dhe Rusia Hashim Thaçi dhe Aleksander Vuçiç do të provojnë që marrëveshjen finale Kosovë-Serbi ta nënshkruajnë me ndërmjetësimin e
Alarmon media amerikane: Putin të mbahet larg Ballkanit "Bloomberg" ka publikuar një shkrim analitik duke bërë thirrje që Ballkani të mbahet larg nga vendimet dhe manipulimet e
Teknologjia arrin kulmet, kur do vijë telefoni me ekran që paloset Tenkologjia sa vjedh dhe përmirësohet dita ditës, ku arritje të madhe kanë bërë edhe kompanitë e "smartphone". Së fu
Apple heq nga Kina 25 000 aplikacione Apple ka tërhequr më shumë se 25 000 aplikacione nga Apple Store në Kinë, pasi u konsideruan se bien ndesh me rregullore
Çifti i famshëm sërish në krah të njëri-tjetrit Ka kaluar thuajse një vit nga ndarja e tyre, por duket se shkëndijat e dashurisë mes tyre nuk janë shuar. Kate Perry
Apple fillon betejën kundër varësisë së përdorimit të iPhone nga fëmijët Dy aksionerë të gjigantit amerikan “Apple”, të shqetësuar nga ndikimet mbi shëndetin mendor të përdorimit të tepruar të
Bloomberg rendit lekun shqiptar mes performancave më të mira valutore Në artikullin me titull ”Nga bitkoini në Belize, asetet më të mira dhe më të këqija në botë për vitin 2017”, Bloomberg p
Orinda reagon pas deklaratës së Turit se do ta tradhtonte Moderatori dhe këngëtari i njohur Turjan Hyska mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit “Oktapod”, u shpreh se është i gatshëm
Katy Perry dhe Orlando Bloom rikthehen sëbashku (FOTO LAJM) Lidhja e Katy Perry me Orlando Bloom mbaroi ne shkurt të këtij viti por mesa duket ata janë prapë bashkë. Këngëtarja
Bashkia e Tiranës mes 40 bashkive më të spikatura në botë, bëhet pjesë e nismës “Bloomberg Harvard City Leadership” Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u përzgjodh si një nga 40 kryetarët e bashkive më të spikatur nga vende të
Miranda Kerr martohet me themeluesin e Snapchat Miranda Kerr ka thënë "Po!" për të dytën herë. Modelja e famshme, ish bashkëshorte e Orlando Bloom, ka lidhur kurorë me