999 rezultate për

blogu

Blogu i njohur amerikan: Bukuria e pakrahasueshme e Rivierës Shqiptare (FOTO LAJM) E kam parë Tokën në zonat e saj më të bukura dhe kam eksploruar disa nga plazhet më të pashkelura. Kam vizituar rrugë
Skandal në familjen mbretërore, rrezikohet dasma Princ Harry dhe Meghan (FOTO LAJM) Meghan Markle kohët e fundit është vënë në syrin e mediave britanike të cilat shkruajnë se ajo është autorja e një blogu
Blogu mbush 20-vjet, si u krijua ai? Blogu ka mbushur 20 vjeç. Me një imazh komplet tjetër ditët e sotme nga dita që kur u krijua, blogjet vazhdojnë të na sh
Blogu suedez e rendit Prishinën si një nga destinacionet më të mira turistike (FOTO LAJM) Blogu suedez i udhëtimeve "Momondo", e ka propozuar Prishtinën si një nga destinacionet më të bukura që nuk duhet humbur
Garrett: Parashikimet e mia për Maqedoninë ishin joreale, diçka si “La la Land” Në kohë të krizës politike, nevojitet ndonjë vizion strategjik, vlerësoi ambasadori britanik në Shkup Charles Garrett në
Blogu britanik: 6 gjëra që mund të bëni në Shqipërinë turistike Rough Guides është blog britanik udhëtimesh nëpër destinacione turistike nëpër botë dhe këtë herë është ndalur në Shqipë
Twitter, masa të tjera shtrënguese për terrorizmin Twitter merr masa të reja shtrënguese mbi përmbajtjet e dhunshme, urrejtje apo thirrje për terrorizmin. Mikroblogu, për
Opsioni Like së shpejti dhe në WhatsApp Së shpejti duket se dhe WhatsApp, ashtu si Facebook mund të ofrojë opsionin Like/Pëlqej për të vlerësuar mesazhet që ju
Gazetarja rumune: Ja pse ma vodhi Shqipëria zemrën time Olivia-Petra Coman, një gazetare udhëtimesh rumune, përshkruan në blogun e saj mbresat e mrekullueshme nga udhëtimi më i
Mata: United nuk ka frikë nga Bayerni Juan Mata ka deklaruar se Manchester United nuk ka frikë nga Bayern Munchen në prag të ndeshjes së parë çerekfinale të C
Melissa Satta, "bujare" në blogun e ri (FOTO LAJM) Me Melissa Sattan fansat e saj nuk "ngopen" asnjëherë. Show- girl-ja italiane për kënaqësinë e të gjithë fansave të saj
Çorape me qime për t’u mbrojtur nga përdhunimet Çorapet me qime tashmë janë shpëtimi për shumë femra nga përdhunimet. Mund të duket sikur është një shaka, por fotografi
Yahoo blen blogun Tumblr Përfaqësues të kërkimit më të madh në internet Yahoo do të takohet sot me përfaqësues të mikro-blogut të famshëm Tumblr.
Lori Hoxha, pasioni për modën dhe udhëtimet (FOTO-LAJM) Lori Hoxha është e apasionuar pas modës dhe udhëtimeve. Gjaë një bisede në ‘Pasdite në Top Channel’ ajo shpjegoi se kish
Adele: Pres fëmijë Këngëtarja britanike përmes një njoftimi në blogun e saj zyrtar ka njoftuar se ajo është shtatzënë dhe se pret fëmijë.
SHBA, 21-vjeçari “shkel me këmbë” 2.5 mln $ Në mars të vitit 2006 Andrew Fashion kishte një shtëpi të madhe në Litëllton të Kolorados (SHBA), katër makina luksoze,
Apple, iPad 3 del në fillim të marsit Tashmë thuajse është zyrtarisht, Apple do të hedhë në treg iPad 3 në javën e parë të muajit mars. Blogu i teknologjisë A
Tani, reklama edhe në blogje WordPress ka lajmëruar që po e bëjnë ndërlidhjen në mënyrë që blogerët të kenë mundësi për të përfituar para me anë të r
Dyqane të rreme Apple në Kinë Një bloger amerikan ka zbuluar tre dyqane të rreme të Apple-it që veprojnë në Kunming, Kinë. Fotot e dyqaneve, të stafi