999 rezultate për

blockquote

Barcelona zbulon fanellat për "El Clasico" (FOTO LAJM) Skuadra e Barcelonës ka publikuar fanellat e reja, që do të përdorën për ndeshjen e parë "El Clasico" të këtij viti (202
Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat Sulmuesi i Atletico Madridit, Joao Felix, ka folur në lidhje me famën që i ka dhënë futbolli. Ai është i lidhur, por ka
Tërmet në Maqedoninë e Veriut, ndihet edhe në Kosovë Në Maqedoninë e Veriut ka ndodhur një tërmet me një fuqi prej 3.9 shkallësh. Epiqendra e këtij tërmeti ishte në veri
Eto'o përfshihet në një aksident të frikshëm Samuel Eto'o është përfshirë në një aksident me makinë. Sipas mediave kamerunase, ai u aksidentua me makinën e tij ng
Penallti në ndeshjen Krasnodar-Chelsea (VIDEO) Chelsea nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për të kaluar në epërsi ndaj Krasnodarit në minutën e 14 të ndeshjes. Nga pika
Lazio pranë Muriqit, Fenerbahçe del me deklaratë zyrtare Lazio vijon bisedimet me Fenerbahçen për të afruar Muriqin ku me shumë mundësi ai do të firmosë me skuadrën italiane, sh
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Turqit janë tifozë, me brohorimat largojnë Wernerin dhe mposhtin Leipzig Sulmuesi i Leipzig, Timo Werner, ka kërkuar zëvendësimin në ndeshje me Besiktasin pasi që nuk mund të luante nga zhurma