999 rezultate për

bllokut

"Xhiro" mes Bllokut dhe plot 850 takime në burg brenda një viti, kush është i dënuari "VIP" në Shqipëri Në 10 janar, një "çudi" ndodhi me të burgosurin Dritan Dajti. Ai u pa të zbriste në zonën e ish bllokut për tju drejtuar
Çfarë ndodhi 4 ditë më parë mes Bllokut, "xhiroja" e Dajtit që shkaktoi "furtunë" në polici (VIDEO) Katër ditë më parë Dritan Dajti është shfaqur për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar mën
Momenti kur Dritan Dajti del nga makina e policisë mes "Bllokut" (VIDEO) Dritan Dajti, është shfaqur sot për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar sot në mëngjes, n
Shkolla në mes të Bllokut del jashtë funksionit (VIDEO) As shkolla 9-vjeçare “Emin Duraku” nuk i rezistoi tërmetit te 26 nentorit. Specialistet e Institutit të Ndertimit kanë k
Shkrumbohet nga flakët makina në mes të Bllokut Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Mësoh
Kryemadhi tall Ramën: Pjeshka e Bllokut! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ironizon kryeministrin Rama, në lidhje me foton e tij me ish-presidentin amerikan,
Tirana zgjohet mes të shtënave, sherr në mes të bllokut, arrestohen 12 persona Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar orët e para të mëngjesit në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Mësohet se një sh
Arrestohet në zonën e ish-Bllokut DJ i njohur Vin Veli (FOTO LAJM) Është arrestuar DJ mjaft i njohur për publikun, Vin Veli. Mësohet se Veli, identiteti i vërtetë i të cilit është Artvin
U ekzekutua në atentat, polici mik i ngushtë i Vis Martinajt: Mori pjesë në masakrën e "Bllokut" Santiago Malko, i riu që mbeti i vrarë pas një atentati sot në Tiranë, është një ish-punonjës policie. Ai njihej si
Kishim frikë se mos Enveri na vdiste duke bërë seks me Nexhmijen! Mjeku rrëfen sekretet e "Bllokut" Blloku ishte ndoshta zona më e mistershme në Shqipërinë e paraviteve ’90. E ëndërruar dhe e paarritshme prej shumicës.
15 shtetet që konsumojnë më së shumti birrë (FOTOLAJM) Në ditën ndërkombëtare të birrës, gjermanët mund të krenohen pasi janë prodhuesi numër një i birrës në BE me një prodhim
Tjetër rrezik shpërthimi në zonën e "Bllokut" Vijon paniku në zonën e Bllokut, në Tiranë, përkatësisht në rrugën "Vaso Pasha", aty ku një shpërthim i fuqishëm gazi lë
Shpërthim i fuqishëm pranë karburantit në ish-Bllok, 4 të plagosur (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e ish-bllokut në një dyqan eventesh.. Nga informacionet paraprake, shpë
Skandal seksual në "Bllok": Si u zbulua tradhtia e nuses së Mehmet Shehut Në këtë pjesë të dytë të rrëfimit të Isuf Kalos, ish-mjekut personal të Enver Hoxhës, për herë të parë tregohet se çfarë
U vetëdorëzua në polici për masakrën e Ish-Bllokut, lihet i lirë biznesmeni Ngjarja që ndodhi në Ish-Bllok në 4 tetor, përfshiu edhe emrin e Ajaks Boshnjakut, mik i Ervin Matës. Ai u vetëdorëzu
Masakra e Bllokut: Biznesmenë, komando e polic, kush është "Santiago" me kapele (VIDEO) Mbrëmjen e së martës janë publikuar pamjet e asaj që ndodhi në 4 tetor në zemër zonës së ish-Bllokut në Tiranë. Nga
Kush është ish-polici me nofkën "Santiago" i përfshirë në vrasjen e ish-Bllokut? (VIDEO) brëmjen e sotme janë publikuar pamjet tronditëse të ngjarjes në ish-bllok ku mbeti i vrarë 26-vjeçari Fabiol Gaxha dhe u
Hapen kamerat e Bllokut, si e shtyu Mata komandon kur ngacmuan Elvanën Përplasja në Bllok vijon të jetë ende plotësisht e pazabardhur, e megjithatë është siguruar një pjesë e argumentimit të
Mik me të dashurin e Elvana Gjatës, ky është personi tjetër në kërkim për masakrën e Bllokut Edhe pse kanë kaluar disa javë që nga masakra e ndodhur në Bllok ku mbeti vrarë një person dhe u plagosën tre të tjerë,
Masakra e Bllokut, flet nga arratia Mervjol Bilo: Kush vrau dhe e kujt ishte arma Marviol Bilo, komandoja që dyshohet se ka qëlluar për vdekje Fabiol Gaxhan dhe ka plagosur rëndë Elion Haton dhe Ervis M