999 rezultate për

bllokuara

Çfarë do të ndodhë nesër në Tiranë: Rrugë të bllokuara dhe kufizim i lëvizjes Për shkak të zhvillimit të Maratonës së Tiranës, qarkullimi i automjeteve dhe autobusëve urbanë në kryeqytet ditën nesër
Vetëm një orë reshje mjafton që të përmbytet Vlora (FOTO LAJM) Qyteti i Vlorës është përmbytur nga reshjet e shiut që kanë rënë gjatë mëngjesit të sotëm. Raportohet se disa lagje dhe
Gjykata nuk i jep 17 eurot e bllokuara gjyqtarit që shpëtoi Dritan Dajtin Gjykata vendosi që të mos i kthejë as 17 mijë eurot dhe as celularin e sekuestruar të gjyqtarit Skënder Damini, i cili i
Dëbora paralizon Dibrën, kaq familje po jetojnë në izolim Si pasojë e reshjeve të borës të rëna gjatë dy ditëve të fundit ka pasur probleme në disa njësi të Qarkut Dibrës si në L
Dibra e zhytyr në dëborë, 115 familje të bllokuara Situata në Dibër është shumë serioze dhe bora ka arritur dy metra. Gjendja më e rënduar shfaqet në fshatin Tërnovë të
Izolohet Mokra, trashësia e dëborës arrin deri në një metër (FOTO LAJM) Rreshjet e dëborës kanë zbardhur pothuajse të gjithë Pogradecin. Por në fshatin Mokër, situata është më e rëndë tek
Ortekë që bien dhe 1 metër dëborë, cilat akse janë të bllokuara Autoriteti Rrugor Shqiptar, ka njoftuar lidhur me gjendjen e akseve kryesore të vendit, në orët e fundit, ku më problema
"Bllokim total! Mos u nisni për në Brezovicë" (FOTO LAJM) Reshjet e deborës në Kosovë vijojnë ende. Gjendja e ndërlikuar është në Brezovicë ku raportohet se dhjetra makina kanë m
Pesë klube të bllokuara nga Tatimet, FSHF organizon seminar për licencimet Situatë e zymtë në Kategorinë Superiore, për sa i përket licencimit nga UEFA. Pas një vëzhgimi të “Panorama Sport” rezul
Ministria tregon nëse ka rrugë të bllokuara nga reshjet Ministria e Infrastrukturës ka bërë të ditur se pas reshjeve të gjitha rrugët janë të kalueshme, si dhe ka ekipe në tere
Jugu në terr dhe me rrugë të bllokuara, problemet që solli moti i keq gjatë 24 orëve I gjithë Qarku i Gjirokastrës është përfshirë nga reshje të dendura shiu që prej 48 orësh. Bashkë me reshjet po shfaq
Nis maratona, këto janë rrugët e bllokuara në Tiranë Bashkia e Tiranës dhe Policia e Shtetit kanë ndërmarrë një plan masash për organizimin e maratonës. Përmes një njoftimi
Bëni kujdes, këto rrugë të Tiranës sot janë të bllokuara Sot do të zhvillohet gara për fëmij “Fun Run” dhe për mbarëvajtjen e këtij eventi do të bllokohen disa rrugë përgjatë i
"Blindohet" Elbasani, këto rrugë janë të bllokuara Shqipëria do të zhvillojë sonte ndeshjen hapës për Ligën e Kombëve ku përballë do të ketë Izraelin. Për mbarëvajtjen
Kujdes! Këto akse në Tiranë janë të bllokuara sot Ditën e sotme në orën 11:00 do të mbahet protesta e shumëlajmëruar e opozitës, e cila do të kulmojë në bulevardin “Dëshm
Nxënësit në Manastir pa transport falas, disa shkolla me xhirollogari të bllokuara Shtatë vjet më shumë se dhjetë shkolla na Manastir janë me xhiro llogari të bllokuara. Borxhi i përgjithshëm i arsimit t
Maqedonasit protestojnë për llogaritë e bllokuara të mijëra qytetarëve Fillon lufta klasore dhe qytetarët e ngrenë zërin kundër përmbaruesve, u tha në protestën e 1 Majit, i cili fillojë përp
Kujdes, rrugët kryesore në Prishtinë janë bllokuar Katër rrugët e bllokuara në kryeqytet për shkak të punimeve në rrjetin kanalizimit, kanë shkaktuar kolona të gjata të au
Peshkaqenët sulmojnë balenat, pasi ato ishin të bllokuara në një plazh Disa peshkaqenë kanë sulmuar një grup balenash në një plazh. Teksa balenat ishin të bllokuara në një plazh, disa peshka
Rrugët e bllokuara nga rrëshkitjet e dherave dhe përmbytjet në qarqe Bazuar në informacionet e mbërritura në Qendrën e Bashkuar Operacionale pranë Shtabit të Përgjithshëm, situata e përmbyt