999 rezultate për

bllokuar

"Trepça"e bllokuar për shkak të Listës Serbe, në pritje të marrëveshjes Rreth 120 kandidatë kanë aplikuar për pozitën e anëtarëve të Bordit të kompleksit metalurgjik “Trepça”, që sipas zyrtarë
Sërish Calhanoglu, Milan kalon në epërsi kundër Chievos (VIDEO) Milan ka gjetur golin e parë në ndeshjen e radhës me Chievon. Ka qenë sërish Calhanoglu, i cili ka shfrytëzuar asisti
Serbët mbajnë bllokuar “Trepçën" Serbët kanë bllokuar sërish “Trepçën”. Ky komunitet, që ka kundërshtuar nga fillimi ndryshimin e statusit të kësaj nd
Fusin në grackë leopardin, por e pësojnë keq (VIDEO) Një leopard i tërbuar që u bllokua në një shtëpi kafshoi një njeri dhe sulmoi disa të tjerë që po mundoheshin ta kapnin.
Vjen goli i parë në derbin anglez United - Liverpool (VIDEO) United dhe Liverpool kanë arritur të zhbllokojnë supersfidën e sotme. Ka qenë Marcus Rashford i cili ka shfrytëzuar
Rrugët e bllokuara nga rrëshkitjet e dherave dhe përmbytjet në qarqe Bazuar në informacionet e mbërritura në Qendrën e Bashkuar Operacionale pranë Shtabit të Përgjithshëm, situata e përmbyt
6 orë ankthi për të shpëtuar 4 punonjës të bllokuar në Dajt (FOTO LAJM) Ka zgjatur 6 orë një operacion në Dajt për të shpëtuar disa punonjës të bllokuar. Mësohet se 10 efektivë të Komandës
Përmbytet Malisheva, Mirusha rrezikon banorët Si pasojë e reshjeve të shiut dhe shkrirjes së shpejtë të borës, në territorin e Komunës së Malishevës, është rritur niv
Shembet ura, bllokohen qindra banorë në Lezhë Një urë është shembur në Lezhe duke bllokuar mijëra banorë të zonës. Ura mbi lumin Drin, lidhte zonën e Maben me Barb
1 milion euro drogë, arrestohen dy shqiptarët trafikantë Karabinierët në Rimini në bashkëpunim me kolegët e tyre në Lecce kanë bllokuar 3 korrierë droge që ishin gati ta përmbyt
Dita më e ftohtë e muajit mars, qindra makina bllokohen në dëborë (FOTO LAJM) Operacionet e shpëtimit u nisën në të gjithë Britaninë këtë mëngjes pasi shoferët e gjetën veten të bllokuar në autostra
Alarm i kuq në Angli, Emma takon Bishën nga Lindja Britania e Madhe dhe veçanërisht Anglia vazhdon te jetë e mbërthyer nga moti i keq me dëborë dhe temperatura nën zero gr
Dëbora në Librazhd, shpëtohet një grua, izolohet i moshuari Një grua e sëmurë është shpëtuar nga Emergjencat Civile dhe zjarrfikëset e bashkisë, pasi mbeti e bllokuar për disa orë
Gjermania ndalon automjetet dizel Gjykata Federale Administrative në Gjermani iu kundërvu qeverisë duke u dhënë dritën jeshile autoriteteve vendore në qyt
Bllokohet tuneli Elbasan-Tiranë pas aksidentit të frikshëm me 9 makina Një aksident masiv ka ndodhur pak momente më parë pranë tunelit Tiranë-Elbasan ku janë përfshirë 9 automjete. Nga rap
Bllokuar ngë dëbora e në rrezik për jetën, shpëtohet nëna e dy fëmijëve Një 38-vjeçare e bllokuar në fshatin Tejdrinë, në Kukës është shpëtuar nga Forcat e Armatosura. 38-vjeçarja gjendej n
Kaos në autostradë, aksident i frikshëm me 9 makina në Tiranë-Elbasan Një aksident masiv ka ndodhur pak momente më parë pranë tunelit Tiranë-Elbasan ku janë përfshirë 9 automjete. Nga rap
2 metra dëborë, izolohen banorët në veri të Shqipërisë (VIDEO) Dëbora e temperaturat e ulëta kanë pushtuar vendin duke bllokuar qindra banorë në veri të Shqipërisë. Mësohet se res
Dëbora izolon Shqipërinë, fshatra të tërë pa ujë dhe drita Në të gjithë vendin reshjet e dëborës kanë shkaktuar probleme duke bllokuar shumë nga rrugët rurale. Mësohet gjithash
Stuhi dëbore në veri të vendit, mbyllen shkollat në Kukës Reshjet e dendura të dëborës të shoqëruara me stuhi dhe ulje të temperaturave kanë bllokuar qytetin e Kukësit duke krij