999 rezultate për

blloku

Iu bllokua merkato, çfarë do bëjë Chelsea me Higuainin Një lajm i trishtë erdhi sot për klubit e Chelsea-t teksa Komisioni i Apelimit la në fuqi dënimin me 1 vit të pezullimit
Plas tek "Astiri", policia merr edhe Klevis Balliun pasi i bllokuan rrugën Ramës (FOTO LAJM) Ka nisur me tension protesta e sotme e banorëve të Unazës së Re, të cilët kanë bllokuar sërish rrugën, por kalimi i krye
Rrëshqet dheu në Krujë, bllokohet kjo rrugë Reshjet e shiut gjatë natës kanë sjellë probleme në qytetin e Krujës, ku nuk kanë munguar rrëshqitjet e dheut. Në aksin
Vetëm një orë reshje mjafton që të përmbytet Vlora (FOTO LAJM) Qyteti i Vlorës është përmbytur nga reshjet e shiut që kanë rënë gjatë mëngjesit të sotëm. Raportohet se disa lagje dhe
Braçe: Protestat e opozitës nuk më bezdisën aspak Opozita për dy orë ka bllokuar 12 akset në qarqet kryesore të vendit ditën e sotme. Kjo protestë u mbyll para pak minuta
Protestuesit bllokojnë maturantët nga Kosova, i pabesueshëm reagimi i tyre Në Kukës demokratët kanë bllokuar rrugën e Kombit duke paralizuar qarkullimin e automjeteve. Të bllokuar kanë mbetur
Shoqërohen Boçi dhe 15 demokratë elbasanas pasi i bllokuan rrugën Ramës Policia ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Luçiano Boçi dhe 15 anëtarë të PD pasi ditën e sotme bllokuan rrugën në Brad
Skandaloze, serbët pushtojnë furrën e shqiptarëve në Beograd (FOTO LAJM) Një grumbull serbësh, pasditen e së shtunës kanë bllokuar një furrë, pronë e shqiptarëve në Borçë të Beogradit. Me le
I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në polici 11 protestues Ditën e sotme kryeministri Rama udhëtoi drejt Elbasanit po ashtu si në Malsine e Madhe edhe në Elbasan ai ëshët pritur m
Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD-së, vendoset të bllokohen rrugët çdo të enjte Mbledhja e kreut të Partisë Demokratike ,Lulzim Basha me kryesinë dhe kryetarëtë e degëve ka përfunduar . Vendimi më
Admir Murataj kishte bllokues valësh, çfarë gjeti policia në trupin e tij Prokuroria ka bërë publike sot dinamikën e grabitjes së Rinasit. Në të thuhet se ka pasur shkëmbim zjarri mes policis
Lazio "hesht" San Siron, kalon në avantazh përballë Milanit (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur me rezultatin e bardhë 0-0 pjesaa e dytë ka nisur me një tjetër ritëm. Janë miqtë a
Bllokohen pesë persona në kanionet e Erzenit 5 persona kanë mbetur të bllokuar në kanionet e Erzenit. Sipas njoftimeve të para ata kishin shkuar në këto kanione për
SHBA ndëshkon Turqinë pasi u afrua me Putinin Ndërkohë që Turqia vijon të procedojë me blerjen e sistemit rus të mbrojtjes nga raketat, pavarësisht këmbënguljes së Sh
Shkëndija marshon e qetë drejt titullit kampion (VIDEO) Shkëndija e Tetovës ka arritur të ruajë distancën prej 8 pikësh në krye të kampionatit në Maqedoninë e Veriut, pasi mori
Banorët e Astirit sërish në protestë, Kryemadhi krah tyre Mbrëmjen e djeshme banorët e Astirit kanë përshkallëzuar protestën e tyre ku kanë mbajtur të bllokuar për disa orë rrugë
Reshjet tmerrojnë shtetin afrikan, 1 mijë të mbytur (VIDEO) Të paktën 1000 njerëz janë mbytur në Mozambik pasi një ciklon I fuqishëm kaploi vendin. Kanë kaluar tashmë katër ditë q
Gjykata nuk i jep 17 eurot e bllokuara gjyqtarit që shpëtoi Dritan Dajtin Gjykata vendosi që të mos i kthejë as 17 mijë eurot dhe as celularin e sekuestruar të gjyqtarit Skënder Damini, i cili i
5 minuta lojë i mjaftojnë Chelsea për të zhbllokuar ndeshjen (VIDEO) Gjigandët anglez të Chelsea kalojn shumë shpejt në epërsi përballë Dinamo Kiev. Autori golit është Oliver Giround në
U bllokua për orë të tëra, Facebook i kërkon falje të gjithëve Dita e djeshme nuk ka qenë e lehtë për shumë biznese apo blogerë, të cilët kanë hasur një problem në rrjetet sociale "In