999 rezultate për

blloku

Çfarë supergoli ka realizuar sulmuesi i Napolit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Real Sociedad. Ndeshja e vlefshme për javën e dytë të Europa League është zhbllok
Lajmi i keq nga OBSH: Mund të rikthejmë masat bllokuese Organizata Botërore e Shëndetësisë thotë se vendosja e ndalim-qarkullimeve për shkak të koronavirusit mund të shmangej,
Shtyhet sërish hapja e kufirit, Greqia vendos masat bllokuese me Shqipërinë Greqia ka vendosur të shtyn sërish masat kufizuese me Shqipërinë si pasojë e shtimit të rasteve me koronavirus. Kufij
Zhbllokohet sfida, shënon Juventus (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Dynamo Kiev. Bardhezinjtë kanë zhbllokuar takimin me Alvaro Moratën
Vendimi, kthehen makinat dhe lejet e bllokuara gjatë karantinës dhe tërmetit Këshilli i Ministrave ka miratuar aktin normativ që parashikon faljen e të gjitha gjobave të vendosura nga autoritetet s
Roma zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, në të dytën ndeshja Udinese - Roma është zhbllokuar. Janë miqtë ato
Koka e dushit është e bllokuar? Një sekret për ta kthyer si të re Përveç objekteve të tjera hidro-sanitare, edhe koka e dushit bie ‘viktimë’ e kalcifikimit. Duke qenë se pastrimi i s
Si u përça blloku "Murrizi-Hajdari", secili nis rrugën më vete Myslim Murrizi dhe Rudina Hajdari ndoqën thuajsë të njëjtën linjë gjatë gjithë kësaj kohe në Kuvend pasi refuzuan të dig
Rudina Hajdari braktis bllokun e Murrizit, formon parti të re më vete Rudina Hajdari nuk do t’i bashkohet grupit të Murrizit për të formuar një parti të re. Albeu.com mëson se Hajdari do
Zhbllokohet supersfida, Gjermani-Spanjë (VIDEO) Me fillimin e pjesës së dytë Gjermania ka ndëshkuar Spanjën duke zhbllokuar supersfidën. Është Timo Werner ai i cili
Tetë futbollistët që kanë bllokuar merkaton e Interit Drejtuesit e Interit dhe Antonio Conte kanë një strategji të qartë merkatoje, por para se të kalohet te blerjet e reja,
Bllokohet qarkullimi te Shkëmbi i Kavajës, radhë kilometrike në autostradë Autostrada e Durrësit që çon drejt Golemit dhe Jugu është bllokuar ditën e sotme, duke shkaktuar radhë të gjata kilometr
Rritja e çmimit të energjisë elektrike, protestuesit kanë bllokuar autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) Qytetarët e Tetovës me automjete sot kanë protestuar për të tretën herë me radhë pasi që Komisioni Rregullator i Energje
Katër ditë i bllokuar në Kakavijë, qytetari: Kam ardhur nga Patra për të votuar këtë hale (VIDEO) Një qytetar që tashmë prej dtësh është i bllokuar në Kakavijë, tregon se në zgjedhjet e kaluara erdhi nga Patra për të
Babai i një fëmijë i bllokuar prej 4 ditësh në Kakavijë: Erdha nga Patra për të votuar këtë h*le! (VIDEO) Videoja e një babai të ri në moshë është bërë virale në mediat online. Prej 4 ditësh i bllokuar në Kakavijë, babai i
Mijëra shqiptarë të bllokuar e 1 viktimë në Kakavijë, Rama reagon e jep lajmin e mirë Prej 4-5 ditësh mijëra shqiptarë gjenden të bllokuar në pikën kufitare, Kakavijë, në përpjekje për të shkuar në Greqi.
Mijëra shqiptarë të bllokuar, dorëzohet Xhaçka: Nuk e shpërthejmë dot kufirin grek, kthehuni! "Nuk e shpërthejmë dot kufirin dhe të detyrojmë autoritetet greke që të rrisin kapacitetet" Mijera shqiptarë vazhdoj
Skandali në Kakavijë në sy të Botës, "Le Figaro": Mijëra shqiptarë të bllokuar në kufi me Greqinë Mijëra shqiptarë që punojnë në Greqi u bllokuan të premten në kufirin midis dy vendeve, duke u përpjekur të kalonin para
Shqiptarët prej ditësh të bllokuar në pikat doganore, por Rama nuk "çan kokë" Prej ditësh shqiptarët po përballën me radhë të gjata në pikat doganore që bëjnë të mundur kalimin në kufirin grek, por
Pamje për të mos u humbur! Gratë e bllokuara në Kakavijë mbledhin rigon në fusha (FOTO LAJM) Disa prej grave, emigrante shqiptare nuk e kanë kaluar kot kohën, teksa prisnin në doganën e Kakavijë për të kaluar në s