999 rezultate për

bllokon

Befasohet Reali, Celta zhbllokon shifrat (VIDEO) Reali i Madridit e ka nisur keq sfidën ndaj Celta Vigos në shtëpi. Vendasit janë befasuar nga sulmuesi Smolov në minutën
Super gol i Dybala, Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Brescias (VIDEO) Një goditje dënimi në kufi të zonës në minutën e 39' e shkaktuar nga Aye që u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe
Kukësi zhbllokon rezultatin ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bylisit në shtëpinë e këtyre te fundit. Për verilindorët ka shënuar M
Milan bllokon Juven, CR7 shmang humbjen (VIDEO) Juventus dhe Milan janë ndarë në barazim 1-1 në San Siro në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.
Befasohet Interi, Napoli zhbllokon shifrat (VIDEO) Interi është befasuar në San Siro nga Napoli. Skuadra e Gattusos ka zhbllokuar shifrat në minutën e 57 pas një goli m
PD s’i ndahet Ramës: Pse OFL nuk bllokon makinën luksoze të vëllait tënd? (VIDEO) "Pse vëllai i Kryeministrit është mbi ligjin dhe për të nuk vepron Urdhri nr. 1834/1, datë 06.11.2019 i Policisë së Shte
Lazio zhbllokon sfidën ndaj Parmës (VIDEO) Lazio ka arritur që të zhbllokojë ndeshjen në fundin e pjesës së parë ndaj Parmës në transfertë. Pas një këmbëngulje
Bora bllokon malësinë e Tetovës, ankohen banorët (VIDEO) Reshjet e fundit të borës kanë lënë të bllokuar për më shumë se 30 orë banorët e fshatit Vicë të malësisë së Sharrit.
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në pjesën e dytë. Ështe
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Pas një pjesë të parë të mbyllur në barazim pa gola, Liverpool ka arritur të barazojë sapo ka filluar pjesa e dytë. P
FA Cup/ Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Hull City (VIDEO) Chelsea është duke luajtër përballë Hull Cityt një ndeshje të vlefshme për FA Cup. Londinezët e kanë zhbllokuar shumë
Luftëtari bllokon Kukësin (VIDEO) Luftëtari ia ka dalë të ndalë në barazimin 0-0, Kukësin kryesues. Verilindorët provuan për të gjithë 90 minutat por në f
FIFA trondit Superioren, bllokon merkaton e dy skuadrave Një lajm i beftë ka tronditur Kategorinë Superiore. Organizmi më i lartë i futbollit botëror, FIFA ka bllokuar merkat
Fantastik Interi, zhbllokon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Atalantës në San Siro. Goli u gatua dhe u shënua nga n
Shpërthen "Olimpico", Lazio zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit. Një gafë e portierit Ospina në minutën e 83' i jep mundësinë
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim oa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojeë rezultatin në sekondat e parë të pje
"Shisnin mend" me makina të vjedhura, policia bllokon 4 automjete luksoze (VIDEO) Policia kufitare në Kakavijë ka bllokuar 5 automjete të vjedhura, 4 prej tyre luksoze. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë
Ylli i Hollywood Sharon Stone kërkon burrë në internet, aplikacioni e bllokon (FOTO LAJM) Aktorja Sharon Stone thotë se ajo ishte bllokuar nga aplikacioni për takime romantike ‘Bumble’. Platforma në internet
Zaev: Mund të mos dorëhiqem nëse opozita bllokon ligjet Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, ka thënë sot se nuk dëshiron që zgjedhjet e 12 prillit të shtyhen.
Bora bllokon qarkullimin e automjeteve në Llogora (VIDEO) Reshjet e dendura të shiut gjatë dy ditëve të fundit i lanë vendit atyre të dëborës në Qafën e Llogorasë. Dëbora nisi