999 rezultate për

bllokimin

Akuzat për bllokimin e projektit infrastrukturor në Vlorë, Meta: Rama gënjeu! Presidenti i Republikës Ilir Meta përmes një konference për media i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Rama se ai
Partizani fiton gjyqin në CAS, zhbllokohet merkatoja Mbërrin lajmi i shumëpritur për Partizanin! "Demat e Kuq" kanë fituar zyrtarisht gjyqin në CAS, për zhbllokimin e merkat
3 opsionet e mbetura për integrimin, Gjermania bën përpjekjet e fundit për zhbllokimin e procesit Ndonëse formalisht nuk është në agjendën e samitit të Bashkimit Evropian, procesi i zgjerimit pritet që të diskutohet në
Bllokohet shitja e Newcastle? Premierliga po mendon të bllokojë shitjen e Newcastle pasi u zbulua se Arabia Saudite mbetet në listën e zezë për pirate
Vendimi i AKP: Urdhërohet bllokimi i faqeve online për të rritur! (FOTO LAJM) Me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka kërkuar nga kompanitë që ofro
Ekzekutohet kryebashkiaku pasi urdhëroi bllokimin e rrugëve si pasojë e pandemisë Kryetari i qytetit meksikan Mahahauala, Obed Duron Gomez është vrarë nga narko-bandat pasi kishte urdhëruar të bllokohen
Paralajmëroi bllokimin e negociatave, Rama dhe Mitsotakis plan për tu takuar Midis takimeve të rëndësishme që përgatit Athina zyrtare në kuadrin e punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve t
Mungesë e ujit të pijshëm, banorët e Drenocit kërcënojnë me bllokimin e rrugës Mbi 50 shtëpi të lagjes Drenoc të Tetovës përballen me mungesën e ujit të pijshëm. Gjendja përkeqësohet gjatë ditëve të
OSBE publikon raportin ligjor për lirinë e medias në Shqipëri OSBE-ja vlerëson se ka përmirësime të dukshme në paketën anti-shpifje të paraqitur nga qeveria. Në një analizë që i ësht
Bllokohen rrugët nga opozita Opozita ka nisur bllokimin e rrugëve për dy orë në akset kryesore rrugore në të 12 qarqet e vendit, dhe jo vetëm pikat k
Basha në Elbasan, Monika në Durrës: Si do të shpërndahen deputetët për bllokimin e rrugëve Opozita ka njoftuar se do të vijojë sot protestën duke bllokuar rrugët në 12 qarqe të vendit. Mësohet se Lulzim Basha
Teknologjia 5G dhe përpjekjet për bllokimin e Kinës Një zyrtar i lartë në Departamentin amerikan të Shtetit tha të mërkurën se shqetësimet e sigurisë që qeveria ka ngritur
Bregu: Çelësi për zhbllokimin e potencialit ekonomik në rajonin tonë quhet GRUA (VIDEO) Shumë ka ndryshuar që kur Brown këndoi këtë këngë, por ja cka ka mbetur njësoj. gratë ende luftojnë për siguri ekonomike
Gjermani tenton të ndikojë në bllokimin e integrimit të Shqipërisë në BE Gjermania ka dërguar sinjalin e parë se çfarë do të ndodhë në mbledhjen e qershorit të Këshillit të Ministrave të BE-së,
Të hënën nis aksioni për bllokimin e lodrave të rrezikshme nga Kina Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka paralajmëruar se nga e hëna inspektorët e kësaj ministrie do të fil
BE nuk shqetësohet nga përpjekjet e Ivanovit për bllokimin e të ardhmes Zëvendëskryeministri Bujar Osmani i kërkoi sot presidentit Gjorge Ivanov të jetë konstruktiv dhe të bashkohet në procesi
Beogradi gjen fajtorin e bllokimin e vizitës së Vulin në Kosovë E ashtuquajtura Zyra serbe për Kosovën në Qeverinë e Serbisë ka dënuar vendimin e Prishtinës për të ndaluar Ministrin e
Askush nuk e ndal Ivanovin në bllokimin e Maqedonisë Presidenti i shtetit, Gjorge Ivanov, deri në mbarimin e mandatit, të maj të vitit 2019-të është i paprekshëm. Edhe pse b
Lekaj frikësohet nga shkarkimi, shfajësohet për bllokimin e fshatrave Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka reaguar ashpër ndaj raportimit të mediave lidhur me reagimet që kanë ardhur pa
Dieta që parandalon bllokimin e arterieve dhe atakun kardiak Nëse je në mbipeshë, me kolesterol dhe rrezikon të sëmuresh nga zemra, një dietë mesdhetare me vaj ulliri, arra, peshk e