999 rezultate për

bllok

"Kalon në tokën time", arrestohet 66 vjeçari që bllokonte rrugët e fshatit Policia e Tropojës ka arrestuar një 66-vjeçar të akuzuar për veprën penale “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transpor
Zhbllokohet supersfida me një supergol, Olivier Giroud a je normal? (VIDEO) Chelsea ka zhbllokuar shifrat ndaj Atl Madrid. Për lodinezët ka realizuar Giroud një supergol me rofeshatë në minutë
Zhbllokohet sfida, Lazio-Bayern (VIDEO) Bayern e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Lazios. Gjermanët kanë shënuar me Lewandowskin pas një topi të kthyer gabim
Cila nga makinat po bllokon trafikun? Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë mënyr
Zhbllokohet derbi, Interi kalon në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt derbi i Milanos. Janë miqtë ato që kalojnë të parët në avantazh. Lautaro ka dërguar top
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Cadiz (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Cadiz në minutë ne 31'. Kapiteni, Leo Messi është treguar i sakt
Reali zhbllokon rezultatin përballë Valladolid (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Valladolid në shtëp
Nisje e furishme e Everton, zhbllokon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) Liverpool është befasuar shumë shpejt nga një Everton që e ka nisur me shumë vrullë këtë ndeshje. Miqtë kanë arritur
Sherr në ish-bllok, qëllohet me qytën e pistoletës një person Një sherr mes disa personave ka ndodhur pak më parë në zonën e ish-bllokut në kryeqytet. Mësohet se shkak është bërë
Zhbllokohet sfida, Milani në avantazh (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh përballë Crvena Zvezda. Goli i parë erdhi si pasojë e një autogoli të shënuar nga Panko
Pesë ditë të bllokuar në borë dhe acar, banorët e Dardhasit hapin rrugën me mjete rrethnore Që prej 13 shkurtit banorët në fshatin Dardhas në Pogradec kanë mbetur të bllokuar nga bora dhe ngricat. Duke mos ma
Zhbllokohet sfida, Sevilla-Dortmund (VIDEO) Sevilla ka kaluar në avantazh përballe Dortmund. Është Suso ai që ka realizuar në minutën e 7.
Dibra në izolim! Qytetari rrezikon jetën, fshatarët pastrojnë rrugët me lopata (VIDEO) Pavarësisht se prej ditësh nuk ka më reshje dëbore, shumë fshatra në Dibër vazhdojnë të jenë të bllokuara nga dëbora e n
Zhbllokohet sfida, Leipizg-Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Leipzig. Është Salah ai që ka tundur rrjetën në minutën e 53.
Zhbllokohet supersfida, Barcelona-PSG (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh përballë PSG. Është Messi ai i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë në minutën e
I bllokuar mes dëborës, dibrani ka një mesazh për Ramën: A i doni votat? (VIDEO) Prej 4 ditësh, shumë fshatra në qarkun Dibër vazhdojnë të bllokuara nga trashësia e dëborës e shoqëruar me ngricat e dit
Rrëshqitje masive dherash, bllokohet aksi rrugor Kukës-Peshkopi Gjatë mbrëmjes së djeshme, një mmasiv dherash ka rëshqitur në aksin rrugor që lidh Kukësin me Peshkopinë. Masivi i d
Hapet më në fund rruga e bllokuar në Qafë-Thanë (VIDEO) Pas gati 24 orësh normalizohet situata në pikën e kalimit kufitar të Qafë Thanës. Pikë e cila nga ora 13:00 e ditës s
Shqiptarët të bllokuar prej ditësh e pa drita, Rama e bën baltë: Ndodh edhe në SHBA! Prej ditësh Shqipëria vuan nga një mot i keq me rrebeshe shiu, stuhi dëbore dhe temperatura acari. Ndërkohë që ende
Bllokimi nga dëbora e acari, habit Balluku: Ndodhi edhe në Madrid Për kompanitë e mirëmbajtjes që kanë qenë përgjegjëse për menaxhimin e situatës në akset kombëtare të shtunën mbrëma kur