999 rezultate për

blini

Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës, mos e blini kurrë Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Dyshohet se shkakton kancer! Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës mos e blini Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
6 gjëra që ja vlejnë t'i blini në tregun e rrobave të përdorura (FOTO LAJM) Nëse tregoheni të zgjuar, mund ta kurseni një pjesë të mirë të të ardhurave dhe sërish të jeni vajza/djali më stil në qy
Do blinit një shtëpi, sa i kushton veshja biznesmenit që kërkon nuse në ekran (FOTO LAJM) Saimirin, një djalë simpatik 33 vjeç ka vendosur të gjej dashurinë e tij në emisionin "Love Story" ku është vënë përball
Mos dilni tani për pazar, ka një arsye përse duhet t'i blini këpucët gjithmonë në darkë Aftësia për të blerë zgjuar fitohet me kohë e përvojë. Të dish “të gjuash” ofertat, të zgjedhësh materialin apo dhe të d
Përveç vlerave shëndetësore, janë disa arsye të tjera pse duhet të blini më shumë çajra Ndërsa temperaturat bëhen më të ftohta, në vend të kafeve me akull tani konsumojmë çajrat e ngrohtë. Pijet e ngrohta sje
Lleshaj nxjerr në ankand për shitje tre qentë e policisë, sa kushtojnë e si mund t'i blini (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme ka nxjerrVendimi/ Ministria e Brendshme ankand për shitjen e tre qenve të policisë në shitje tre q
Janë lirë, por këto produkte do t'ju kushtojnë shumë nëse i blini të përdorura (FOTO LAJM) Kurdoherë që të shkoni për gjueti thesaresh në një dyqan antik ose të cilësisë së mirë, mendoni dy herë përpara se të bl
Zanetti tregon arsyen pse nuk mundën të blinin Messin Lionel Messi kërkoi largimin nga Barcelona këtë verë dhe mediat vërshuan të shpallin klubet kandidate, që mund të bënin
Gjërat që mund të blini me 1 dollar përreth botës, disa janë të pabesueshme (FOTO LAJM) Të gjithëve ju pëlqen që të udhëtojnë nëpër botë e të shohin sa më shumë vende të reja, të bukura dhe historike. E në kë
I grabitën nën kërcënimin e sëpatës, të moshuarit: Do i blinim dru për dimër Mbrëmja e kaluar në Fier ka qenë një tmerr i vërtetë për dy të moshuar të cilët u grabitën me dhunë nën kërcënimin e sëp
Ronaldo si menaxher, Solskjaer: Na këshilloi të blinim Bruno Fernandes Bruno Fernandes po shkëlqen me fanellën e Mançester Junajtid dhe është kthyer shumë shpejt në një nga blerjet më të godi
Nuk ua mban xhepi të blini maska çdo ditë? Mësoni si t'i bëni vetë në shtëpi Ministria e Shëndetësisë ka shpërndarë disa udhëzime, për krijimin e një maske në shtëpi. Përmes disa fotove në faqen
Mos blini bukë të prerë, rreziku është i madh Kemi hyrë në sezonin e temperaturave të larta dhe ndërkohë jemi dhe në kushtet e ekzistencës së virusit COVID-19 në të
Kujdes kur blini online, produktet mund të jenë zhgënjyese dhe jo vetëm (FOTO LAJM) Kur blen online ka gjithmonë një rrezik që produkti që ke porositur nuk do të jetë ashtu si mendon. Por disa blerje
Para se të blini një shtëpi, sigurohuni për këto gjashtë gjëra Blerja e një shtëpie, mund të jetë shpenzimi më i madh i jetës suaj dhe nuk duhet të nxitoheni. Para se të veproni duhet
Pavarësisht çmimit, 8 gjëra që ja vlejnë t'i blini Nuk ka asgjë më të rëndësishme se respekti ndaj vetes. Shpenzimet e kota nuk janë shenjë e mirë sepse padashje s'vlerëso
Mund të blini vetëm 3 gjëra këtë verë dhe të dukeni yll (FOTO LAJM) Do të ndiheni të lirë, komod, klas dhe të veshur mirë. Duke e ditur që edhe blerjet mund të jenë të kufizuara këtë vit,
Çfarë nuk duhet të mungojë këtë verë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Ndonwse mund ta kni garderobwn plot, sërish dëshironi të blini diçka të re dhe praktike. Ne kemi përzgjedhur sot disa ve
Për t'i veshur sot dhe përgjithmonë, 10 gjërat e vetme që duhet të blini (FOTO LAJM) Pavarësisht trendeve, asgjë nuk mund ta zbehë sharmin e klasit, prandaj është e rëndësishme të investoni në një garderob