999 rezultate për

blinduara

Rama zbulon bisedën me zyrtarin e BE-së: Dua roje me kallashnikovë e mjete të blinduara nga Rinasi në Tiranë Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në takimin e 100 qendrave kombëtare të mbrojtjes së të dhënave personale dhe
Makina të blinduara dhe helikopterë: Qeveria nxjerr në shitje pronat e mafias (FOTO LAJM) Makinat luksoze dhe pronat që u janë konfiskuar mafias, janë shitur në ankand nga autoritetet meksikane. Paratë e mbledh
7 makinat e blinduara që preferohen nga VIP-at: Sa kushtojnë dhe kush i prodhon (FOTO LAJM) Rreziku që u kanoset njerzëve publike ose siç quhen ndryshe VIP-at, siç janë politikanët, pjesëtarët e familjeve mbretër
SHBA i dhuron Shqipërisë 37 mjete të blinduara: Po bëheni lider në Ballkan (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës i ka dhuruar Forcave të Armatosura shqiptare 37 mjete të blinduara, ndërsa në ceremoni ë
Atentate dhe makina të blinduara, çfarë po ndodh me bandën e frikshme të Selenicës Plagosja e mikut të Llanajve, Mikel Mehmetajt, mbrëmjen e së hënës në Vlorë, është ngjarja më e fundit kriminale e një k
“Bishat” e blinduara mbërrijnë në Kosovë nga Amerika (FOTO LAJM) Njëzet e katër automjete ushtarake “Humvee” kanë ardhur nga Shtetet e Bashkuara në Kosovë. Këto mjete pritet të jenë në
Policia zbarkon në Mitrovicë (FOTO LAJM) Disa automjete të blinduara të Policisë së Kosovës janë parë duke qarkulluar në rrugët e Mitrovicës Jugore. Një dëshm
Artan Hoxha publikon fotot: Pse RENEA nuk ndaloi në Elbasan makinat e blinduara të Çapjave (VIDEO) Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin Repolitix, gazetari investigativ i Artan Hoxha ka publikuar për herë të parë disa fo
Vila, apartamente e makina të blinduara: Pasuritë e sekuestruara të Habilajve Habilaj janë një nmdër bandat më të rrezikshme në Shqipëri. Pavarësisht se disa prej tyre janë në burg, çështja e ty
Makina të blinduara e tufa me euro, çfarë iu sekuestruan "killerave" në Shkodër (VIDEO) Ditën e sotme Policia e Shtetit ka zbuluar zyrtarisht detajet e para në lidhje me aksionin e policisë në Shkodër. Ky
Përse blindat e Xhafës nuk trembin askënd në Shkodër dhe Elbasan Policia e Shtetit bëri një tregim force sot në Shkodër dhe Elbasan duke rreshtuar blindat në rrugët e qytetit, ndërsa kr
Serbia nxjerr ushtrinë në rrugë Serbia po përgatit një paradë të madhe ushtarake me rastin e 100-vjetorit të fitores në Luftën e Parë Botërore. 100 t
Në gjykatë me mjete të blinduara dhe eskortë policie, çfarë ndodhi me Mosi Habilajn U zhvillua sot në Gjykatën e Catanias seanca parapërgatitore në ngarkim të grupit italo-shqiptarë drejtuar nga Moisi Hab
Armatoset Shqipëria, shfaqen mjete luftarake (FOTO LAJM) Udhëtarët në rrugën Tiranë –Durrës janë habitur dje kur në autostradë kanë parë të qarkullojnë mjete të blinduara të ush
Këto janë armët dhe autoblindat e FSK-së Të importuara nga Turqia autoblindat e FSK-së janë mjete të sigurta për t’i transportuar ushtarët në raste të emergjenca
Turqia përdor taktikat e sovjetikëve kundër nazistëve në frontin e Sirisë (FOTO LAJM) Ushtria turke ka hyrë në ditën e shtatë të operacionit kundër formacioneve të armatosura kurde në veri të Sirisë, por aj
Forcat Speciale të Kosovës nisën në kufi për t'i dalë para Vuçiçit Mjete të blinduara të Policisë së Kosovës janë nisur drejt bazës në Mitrovicë para vizitës së presidentit serb Vuçiç.
Policia kthen mbrapsht makinat luksoze që sekuestroi në shtator 5 automjete të blinduara janë sekuestruar në muajin shtator të këtij viti nga policia, automjete në të cilat dyshohej s
Shfryhet aksioni i famshëm: Makinat e blinduara i kthehen pronarit Një nga goditjet më të rëndësishme të aksionit policor të pagëzuar “Vjeshtë 2017” të Policisë së Shtetit dhe që më pas r
SHBA-të i dorëzojnë Shqipërisë edhe 12 "bisha" të blinduara (FOTO LAJM) U zhvillua sot cerëmonia e dorëzimit të 12 mjetëve të blinduara ushtarake të tipit "Humvee" nga Shtetet e Bashkuara të A