999 rezultate për

blindin

Shoferi i blindit merr paratë e bankës dhe zhduket me 1 milion paund Grabitje të blindave me para nuk ndodhin për herë të parë në Shqipëri, megjithatë rrallë ndodh në botë që grabitësit të
Si në filma, grabitësit shqyejnë blindin me fadromë dhe marrin 2.3 milion euro (VIDEO) Një grabitje e ngjashme me skenaret e filmave për nga mënyra se si u ekzekutua ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 7
Mourinho nuk ndalet së kërkuari blindin katalanas Jose Mourinho nuk dëshiron të dorëzohet në garën për qendërmbrojtësine e Barcelonës, Samuel Umtitin. Sipas “Don Balon
Banda e Rinasit, Xhyliu: Punësuam 2 laçianë për të sulmuar blindin me para Vazhdojnë akoma hetimet intensive për të zbardhur ngjarjen e Rinasit ku u grabitën 3.2 milionë dollarë. Prokuroria ka zb
Pas grabitjes në Rinas merr masa policia, ja si e shoqëron blindin me para (VIDEO) Pas grabitjes së 3.2 milion dollarëve nga blindi i një banke pranë rrugës së Rinasit nga persona të armatosur, duket se
EKSKLUZIVE/ Ja se si grabitësit askidentuan qëllimisht blindin e bankës për të kryer vjedhjen (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur mbi grabitjen spektakolare të ndodhur ditën e sotme ku disa persona kanë grabitur makinë e
DETAJET/ Ja si autorët përplasën blindin e bankës dhe morën në thasë 100 mijë euro Detaje të reja janë zbardhur mbi grabitjen spektakolare të ndodhur ditën e sotme ku disa persona kanë grabitur makinë e