999 rezultate për

blija

Ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Më sygjëruan të blija CR7 por nuk i kisha 12 milion euro (VIDEO) Ish-presidenti i Deportivo La Coruaa, Augusto Cesar Lendoiro, thotë se ia kanë sugjeruar për ta blerë Cristiano Ronaldon
Futbollisti i Kamzës: Nuk blija dot as këpucët e futbollit Argjend Malaj ishte një nga “ish”-ët e Tiranës, i cili, të shtunën në radhët e Kamzës, u hakmor në njëfarë mënyre ndaj b
Rozana Radi: Dikur s’kisha lek të blija një paketë cigare Rozana Radi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Por, kjo nuk do të thotë se këngëtarja të jetë larg
Klopp: Pogbanë nuk do ta blija kurrë Pol Pogba është i Manchester United, sipas mediave angleze, me Juventusin që do të marrë rreth 120 milionë euro për mesf
Rrëfimi dramatik i gruas: Shisja kokoshka se do blija ilaçet (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme Policia Bashkiake i sekuestroi makinën e kokoshkave një gruaje e cila ishte shitëse ambulante.
Mourinho: Do t'i blija të gjithë lojtarët e Arsenalit Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho ka befasuar me deklaratën e tij për rivalin e Arsenalit, për të cilin ka thënë se mer
"Do më rripnin si pulë nëse do blija Bale" Sandro Rosell ka folur pa "dorashka" për të gjithë aktualitetin në futboll. Presidenti i Barcelonës ka sqaruar mbështetj
"Nëse do blija Neymar, do shisja Messin" Ish ylli holandez i Barcelonës, Johan Cruyff, ka bërë një deklaratë shokuese në gazetën "Marca" lidhur me blerjen e Neym
Muzeu Pamuk: Romani në formën e katalogut ORHAN PAMUK Siç i blija pak nga pak objektet për t’i ekspozuar në muze, ashtu përpunoja në kokë edhe historinë. Ndod
Pepe në rolin e Presidentit: Do të blija Gaitan dhe Fernando Qëndërmbrojtësi portugez i Real Madrid Pepe, për një moment ka harruar rolin e tij në skuadër dhe është shndërruar në "k