999 rezultate për

blihet

"Reja ka pafund arsye për të shkuar në farmaci", Shakohoxha shfryn ndaj trajnerit të Kombëtares Kombëtarja shqiptare nuk ka arritur të shfrytëzojë rastet e krijuara për të rrëmbyer fitoren në Kazakistan. Barazimi
Kursi i Këmbimit: Sa shiten dhe blihen euro, dollari, paundi e franga zvicerane Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.30 lekë dhe shitet me 105.10 lekë. Euro blihet me 123.50 lek
Provat dolën sheshit, Rama nuk bindet: Në Shqipëri nuk blihet vota! Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për prestigjozen gjermane “Spiegel” ku ka folur në lidhje me çeljen e nego
Euro dhe dollari bëjnë kthesën, çfarë ka ndodhur sot me paundin britanik? Monedha europiane e ka mbyllur javën negativisht, pasi ka humbur 0.2 pikë në raport me dje, pasi blihet sot me 121.8 lek
Euro në rënie, me sa u këmbye sot Në tregun valutor vendas dollari amerikan blihet 109.2 lekë dhe shitet 110 lekë. Në krahasim me javën e kaluar, dollari
Newcastle ndryshon pronësi, blihet nga arabët e Manchester City-t (FOTO LAJM) Newcastle si Manchester City. Është kjo "bomba" e javës në Angli, sepse kushëriri i pronarit të Manchester Cityt, Sheiku
Jo vetëm në Shqipëri edhe në Britani mund të blihet një temë doktorature Studentët britanikë janë duke kopjuar dhe duke bërë hile duke paguar kompanitë mijëra funte për t’ia shkruar atyre temën
Tre super blerje dhe dorë të hekurt në skuadër: Si e bindi Perez-Zidanen Zinedine Zidane u rikthye të drejtojë Real Madridin vetëm pas 10 muajsh ku deklaroi dorëheqjen pas suksesit të trefishtë
Heroina blihet me listë në Tiranë, Prokuroria zbulon borxhlinjtë Vendi ynë vazhdon të jetë nja nga korridoret ballkanike të trafikut të heroinës dhe kokainës që trafikohet drejt vendeve
Mbrojtësi njohur rinovon kontratën me Tottenhamin Tottenhami ka njoftuar zyrtarisht se ka aktivizuar opsionin për të rinovuar kontratën e mbrojtësit Toby Alderweireld der
Alcacer blihet përfundimisht nga Borusia Dortmund Borussia Dormtund do të nënshkruajë me Paco Alacer për një marrëveshje të përhershme duke aktivizuar opsionin e blerjes
Bakayoko, do të blihet nga Milani Tiemoue Bakayoko me shumë mundësi do të blihet përfundimisht nga Milani. Kuqezinjtë janë bindur nga performaca e loj
E FRIKSHME/ Si blihet hashash hapur në gjimnazet e Tiranës Emisioni “Stop” ka kryer një investigim në disa nga shkollat e mesme të Tiranës, aty ku lëndët narkotike shiten e blihen
Sa do të kushtojë iPhone XR në shtetet kryesore të Evropës Apple ka prezantuar më 12 shtator tri modele të reja të telefonave të mençur - iPhone XS, iPhone XS Max dhe iPhone XR.iP
Droga çmend çmimet në Shqipëri, më lehtë blihet një shtëpi në Amsterdam se në Tiranë Si është ajo shprehja “të gjitha rriten, vetëm rroga nuk lëviz nga vendi”…? Epo kjo shihet qartë edhe në tendencën e fun
Paradoksi në Universitetet publike: Nuk ka kushte, por blihet një makinë 76 milionë lekë Paratë e tarifave të studentëve dhe të ardhurat nga buxheti i shtetit janë shpenzuar në Univerësitet Publike më së shumt
Po ndodh ajo që pritej, euro i kthehet rënies së pandalshme Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme, euro sot blihet me 127 lekë dhe shit
Bie sërish euro, ja me sa blihet sot Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme, euro sot blihet me 127 lekë dhe shit
Talenti 15-vjeçar i Barcelonës blihet nga Arsenali Sipas raportimeve në mediat spanjolle Arsenal ka mposhtu Liverpool në garë për talentin e akademisë së Barcelonës dhe ka
Kroos thumbon keq Juven: Championsi nuk blihet, kur nuk di ta fitosh Penalltia e Vazsquesit kundër Juventusit vazhdon të diskutohet dhe në ditët e sotme dhe akoma nuk është vendosur një men